Jump to content

Gdzie w małopolsce można legalnie ubłocić auto?

szywoj011
 Share

Recommended Posts

Z racji iście wiosennej pogody jaką mamy w połowie stycznia wpadł mi do głowy pomysł żeby trochę ubłocić mojego Forka - w końcu 4x4 jest wiec skoro na śniegu za wiele nie udało się pojeździć to może gdzieś po błocie się uda. I tu właśnie pojawiło się pytanie przewodnie - gdzie pojechać?

Macie/znacie jakieś fajne miejsca/trasy gdzie można trochę off-road'u zażyć w małopolsce? Oczywiście w pełni legalnie - nie jakieś jazdy na dziko po lasach albo polach itp. Najlepiej miejsca ogólnodostępne lub ewentualnie zamknięte obiekty z jakimś tam paru złotowym wpisowo-wjazdowym.

Jeśli będzie jakieś większe zainteresowanie tym tematem to można się umówić na jakieś wspólne jazdy w forumowym gronie :) i testy naszych subarowych napędów :P

Do takiego lekkiego offroad-u masz super odcinek wzdluz obwodnicy Podegrodzia / Starego Sącza. Fajny bo dlugi - 7 km, a jeszcze można gdzieś "pobłądzić" i go podwoić ;)  Robili tam nawet rajd terenowy w tamtym roku. Wyrypów strasznych nie ma, jest tak w sam raz. Forek da radę myślę, tylko do jeziora któregoś nie wpadnij :P Co do legalności się tam poruszania to nie wiem, ale dużo razy tamtędy ciąłem pick-upem zamiast się po czarnym bujać i nie było problemu ;)