Skocz do zawartości

Gdzie w małopolsce można legalnie ubłocić auto?


szywoj011

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iście wiosennej pogody jaką mamy w połowie stycznia wpadł mi do głowy pomysł żeby trochę ubłocić mojego Forka - w końcu 4x4 jest wiec skoro na śniegu za wiele nie udało się pojeździć to może gdzieś po błocie się uda. I tu właśnie pojawiło się pytanie przewodnie - gdzie pojechać?

 

Macie/znacie jakieś fajne miejsca/trasy gdzie można trochę off-road'u zażyć w małopolsce? Oczywiście w pełni legalnie - nie jakieś jazdy na dziko po lasach albo polach itp. Najlepiej miejsca ogólnodostępne lub ewentualnie zamknięte obiekty z jakimś tam paru złotowym wpisowo-wjazdowym.

 

Jeśli będzie jakieś większe zainteresowanie tym tematem to można się umówić na jakieś wspólne jazdy w forumowym gronie :) i testy naszych subarowych napędów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego lekkiego offroad-u masz super odcinek wzdluz obwodnicy Podegrodzia / Starego Sącza. Fajny bo dlugi - 7 km, a jeszcze można gdzieś "pobłądzić" i go podwoić ;)  Robili tam nawet rajd terenowy w tamtym roku. Wyrypów strasznych nie ma, jest tak w sam raz. Forek da radę myślę, tylko do jeziora któregoś nie wpadnij :P Co do legalności się tam poruszania to nie wiem, ale dużo razy tamtędy ciąłem pick-upem zamiast się po czarnym bujać i nie było problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...