Skocz do zawartości

Różne drążki 4EAT 2.5i


dart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zauważyłem, że w outbackach 2003-2009 wystąpują dwa rodzaje drążków zmiany biegó (zdjęcia poniżej). Ten pierwszy występuje na rynku amerykańskim, ale czy tylko? Są jakieś różnice w pracy/budowie skrzyni oprócz wyglądu?

post-20214-0-26341600-1421413708_thumb.jpg

post-20214-0-70181600-1421413708_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, to przedliftowy, drugi po. Zacytuję odpowiedź kolegi Legacy96 na moje podobne pytanie (z tym, że dotyczyło OBK H6, nie wiem na ile jest to poprawne odnośnie 2,5):

 

...model poliftowy, produkowane byly od wrzesnia 2006. Zmiany to: nowy zestaw wskaznikow, si-drive, nowa konsola zmiany biegow, dwustrefowa klimatyzacja z nawiewem z tylu, inne lampy z tylu, xenony z przodu, radio z mp3. Silnik i uklad przeniesienia napedu bez zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwszy, to przedliftowy, drugi po. Zacytuję odpowiedź kolegi Legacy96 na moje podobne pytanie (z tym, że dotyczyło OBK H6, nie wiem na ile jest to poprawne odnośnie 2,5):

 

...model poliftowy, produkowane byly od wrzesnia 2006. Zmiany to: nowy zestaw wskaznikow, si-drive, nowa konsola zmiany biegow, dwustrefowa klimatyzacja z nawiewem z tylu, inne lampy z tylu, xenony z przodu, radio z mp3. Silnik i uklad przeniesienia napedu bez zmian.

W 2.5 nie było si-drive, oraz nie wszystkie wersje miały ksenony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...