Jump to content

Dziwny dźwięk z silnika OBK 3.6 MY2012


Jasionowski
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Mój OBK 3.6 MY 2012 do tej pory nie sprawiał żadnego problemu. Niedawno był na zwykłym przeglądzie. Ale od kilku dni coś mi nie pasuje. Wcześniej silnik pracował cicho (pisze o zwykłej jeździe), a teraz po dodaniu nawet lekko gazu wydobywa się od strony silnika dźwięk podobny do dźwięku wydawanego przez świerszcza. Nigdy tego nie było wcześniej (często paląc papierosa mam otwarte okna w aucie) zatem bym coś słyszał. Teraz ,,świerszczy". Tylko jak auto jedzie.

Co to może być?

Pozdrawiam i dziękuję za sugestie

jasionowski

Link to comment
Share on other sites

Dziś podjechałem do serwisu. ,,Świerszczyło" aż miło. Uprzejmy Pan, powiedział, że uporają się z tym w ciągu 20 minut. I tak rzeczywiście było. Rolki zostały przesmarowane (nie mam pojęcia o co chodzi - humanistą jestem). Jakiegoś paska nie się wymienia na razie, bo ten wymienia się po 100 tys km przebiegu, a u mnie jest 46 tys.

W każdym razie problem został zlikwidowany w ciągu kilkunastu minut i to bezpłatnie. Nie wiem, czy to w ramach gwarancji, czy dlatego że robiłem tam niedawno przegląd. Miło szybko i bezboleśnie. I za to lubię Subaru :-)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...