Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk z silnika OBK 3.6 MY2012


Jasionowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mój OBK 3.6 MY 2012 do tej pory nie sprawiał żadnego problemu. Niedawno był na zwykłym przeglądzie. Ale od kilku dni coś mi nie pasuje. Wcześniej silnik pracował cicho (pisze o zwykłej jeździe), a teraz po dodaniu nawet lekko gazu wydobywa się od strony silnika dźwięk podobny do dźwięku wydawanego przez świerszcza. Nigdy tego nie było wcześniej (często paląc papierosa mam otwarte okna w aucie) zatem bym coś słyszał. Teraz ,,świerszczy". Tylko jak auto jedzie.

Co to może być?

Pozdrawiam i dziękuję za sugestie

jasionowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podjechałem do serwisu. ,,Świerszczyło" aż miło. Uprzejmy Pan, powiedział, że uporają się z tym w ciągu 20 minut. I tak rzeczywiście było. Rolki zostały przesmarowane (nie mam pojęcia o co chodzi - humanistą jestem). Jakiegoś paska nie się wymienia na razie, bo ten wymienia się po 100 tys km przebiegu, a u mnie jest 46 tys.

W każdym razie problem został zlikwidowany w ciągu kilkunastu minut i to bezpłatnie. Nie wiem, czy to w ramach gwarancji, czy dlatego że robiłem tam niedawno przegląd. Miło szybko i bezboleśnie. I za to lubię Subaru :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...