Skocz do zawartości

Tylne klocki do forestera, czy tylko serwis?!!


Kaszlak

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile bedę musiał wymienic klocki do mojego forka 2,0xt MY2003. Mój mechanior wyjął je i porównał z katalogiem LUCASA. Wyszło na to, że to co proponuje Lucas do forka to nie pasuje. Pasują klocki od którejś imprezy, generalnie takie same w kształcie ale te wypustki na bokach maja węższe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma. Przejrzałem w internecie i nie znalazłem takiegfo kształtu. Możże ktos coś mi podpowie, czy po prostu muszę do serwisu jechać. Wysłałem też zapytanie do FERODO ale na razi ebez odpowiedzi...

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mój mechanior wyjął je i porównał z katalogiem LUCASA. Wyszło na to, że to co proponuje Lucas do forka to nie pasuje. Pasują klocki od którejś imprezy, generalnie takie same w kształcie ale te wypustki na bokach maja węższe...

 

Czy Lucasy to były GDB3223??

EBC, LUCAS, TEXTAR, VALEO i QH podają do tego autka ten sam klocek o numerze

WVA 23572 (23573, 23574).

Ten sam klocek jest montowany w Imprezie.

 

Błąd mechanika?? (zgaduję nie neguję)

 

Pozdro:

Szczur75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do gościa i podał mi numer klocka - GDB3395 w Lucasie. Katalog nie podaje ich do forestera tylko do Imprezy 2,5 2002-- ??? własnie o takim kształcie siedzi u mnie. Tylko hurtownicy nie maja tego wcale. GDB 3223 mają właśnie te szersze wypustki, moje mają węższe... sam dziś sprawdzę w tym katalogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedx brzmi GDB 3205 - 90ZŁ

 

zobacz na rysunek i porównaj :

 

link : http://www.trw-eos.com/EOS/en/catalogue ... rt_no.aspx

 

Myslę że to jest to a ten numer GDB3395 jest co najmniej dziwny bo w najnowszym katalogu on-line nie wchodzi ten numer, więc wnioskuję że jest coś nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit

niestety to nie ten. Ten kształ wychodzi we wszystkich wyszukiwarkach i według katalogu, mój jest prawie identyczny, tylko te boczne ma węższe.

Serwisant w Białym powiedział mi, że spotyka oba typy w forkach. Numer tego typowego to 26696FE002, u Lucasa GDB3223, identyczne jak 3205....Ten u mnie tak jak wyżej pisałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.Rutkowski-racja jest po Twojej stronie. Dzisiaj zrobiłem doktorat mały i jednak tylko w katalogach znalazłem. Nikt nie chce tych klocków sprzedawać.

Wysłaliśmy zapytanie do TRW i czekam na odpowiedź.

Robi to też mintex - MDB2577, ale w Polsce jeczsze ich nie było.

Odpowiedź z TRW będzie w pon/wto (mam nadzieję). Jeśli możesz poczekać...;-)

Problem jest w tym, że prawie żaden producent klocków nie wykazuje zmiany w listopadzie 2002 i podają ten stary klocek.

 

pozdrawiam:

Szczur75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...