Skocz do zawartości

MY09 Legacy / OBK - AUX in


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Czy ktos z Was posiada wejscie aux w MY09 legasiu lub obk?

 

Pytanie dotyczy tylko MY09 - czyli audio z czytnikiem DVD.
Przed MY09 czytnik byl montowany w schowku jak tez i sam "system" sporo sie rozni.

Czyli cos takiego:

 

attachment.php?attachmentid=86147&thumb=

 

 

Pytam bo nie mam AUX i wydaje sie ze wystarczy kupic:

H6210AG000 :

 

PsTJrNG.jpg

 

Ale ale, po lekturze roznych watkow nie jest to takie oczywiste, ktos tam pisze ze to nie pasuje bez zmiany pinow a do tego modelu plug&play pasuje cos takiego:

 

2zpmw5c.jpg

 

Co daje RCA audio+vid (plus pare innych rzeczy) ale nie ma to tej "plytki"

 

 

A moze da sie do tego podlaczyc te stacje multimedialna ktora byla dostepna w legasiach MY10 -> ?

Wtedy mialbym USB co bylo by idealnym rozwiazaniem.

 

Wie ktos? Ma ktos cos takiego zainstalowane?

 

 

Bede to rozbebeszal bo musze wymienic wiatraczek ktory jest lekko za glosny (wiatraczek juz mam) ale przy okazji zalatwil bym ten AUX coby dwa razy tego ie rozkrecac.

 

Dzieki!

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam.

Użyłęm chyba raz. W sumie to trochę bezsensu, wystarczy wypalić DVD-DL z mp3 i masz killaset godzin muzyki :)

 

Ten kabel z wejściem video widziałem, ale jest trudno osiągalny i sporo kosztuje. Na jakimś forum zagramanicznym widziałem relację z montażu. W końcu jednak zadałem sobie pytanie po co mi to :)

Na upartego możesz się podłączyć pod wejście kamery, jest to o tyle proste, że wystarczy piny komputerowe lub wtyczkę od cd zastosować

 

Idealnie to bybyło audio przez BT puścić, ale niestety nie wspiera to radio takiej opcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherif, dzieki!

 

Zakladales to sam czy juz miales zainstalowane?

 

Wypalam plyty :) ale problem w tym ze mniej wiecej dwie-trzy piosenki mi przybywaja co pare dni i juz mnie lekko mierzi wypalanie 2 plyt tygodniowo. Aczkolwiek znajomi sa zadowoleni bo maja stala dostawe plyt z mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A moze da sie do tego podlaczyc te stacje multimedialna ktora byla dostepna w legasiach MY10 -> ? Wtedy mialbym USB co bylo by idealnym rozwiazaniem.

 

p&p się nie uda. Po za tym nie wszystkie mają wejście USB. Z tego co pamiętam dopiero od MY13.

W każdym razie MY10 nie ma USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JAk znajdziesz cenę i gdzie można zamówić ten moduł z video-in to daj znać :)

Możesz zrobić samodzielnie. :)

 

 

ale co samodzielnie ? Piny sobie z zapalek wystrugam i dziure w desce wywierce :) ?

 

Samodzielnie to sobie kamere podpielem, bo mozna latwo kostke dobrac, w tej duzej podpasowanie pinow to ciezki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

JAk znajdziesz cenę i gdzie można zamówić ten moduł z video-in to daj znać :)

Możesz zrobić samodzielnie. :)

 

 

ale co samodzielnie ? Piny sobie z zapalek wystrugam i dziure w desce wywierce :) ?

 

Samodzielnie to sobie kamere podpielem, bo mozna latwo kostke dobrac, w tej duzej podpasowanie pinow to ciezki temat.

 

A kupić całe kostki to nie łaska? Poszukaj, dostaniesz za darmo nowe kostki wraz z pinami. Trochę lutowania i masz "oryginalną" wiązkę. Myślisz, że jak składałem swoją do nawigacji +bluetooth +SWC? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

JAk znajdziesz cenę i gdzie można zamówić ten moduł z video-in to daj znać :)

Możesz zrobić samodzielnie. :)

 

 

ale co samodzielnie ? Piny sobie z zapalek wystrugam i dziure w desce wywierce :) ?

 

Samodzielnie to sobie kamere podpielem, bo mozna latwo kostke dobrac, w tej duzej podpasowanie pinow to ciezki temat.

 

A kupić całe kostki to nie łaska? Poszukaj, dostaniesz za darmo nowe kostki wraz z pinami. Trochę lutowania i masz "oryginalną" wiązkę. Myślisz, że jak składałem swoją do nawigacji +bluetooth +SWC? :)

 

 

Gdzie kupic ?

Dzwonilem do ASO - wystepuje z cala wiazka auta.

Dzwonilem do osob sprzedajacych graty do Subaru - temat deficytowy i jak sprzedaja to lacznie z navi.

Szukalem na Ebayu - nie ma.

Predzej moze by sie piny od czegos dobralo, ale musialbym swoja zdemontowac zeby miec na przymiarke a juz mi ochota przeszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

JAk znajdziesz cenę i gdzie można zamówić ten moduł z video-in to daj znać :)

Możesz zrobić samodzielnie. :)

 

 

ale co samodzielnie ? Piny sobie z zapalek wystrugam i dziure w desce wywierce :) ?

 

Samodzielnie to sobie kamere podpielem, bo mozna latwo kostke dobrac, w tej duzej podpasowanie pinow to ciezki temat.

 

A kupić całe kostki to nie łaska? Poszukaj, dostaniesz za darmo nowe kostki wraz z pinami. Trochę lutowania i masz "oryginalną" wiązkę. Myślisz, że jak składałem swoją do nawigacji +bluetooth +SWC? :)

 

 

Gdzie kupic ?

Dzwonilem do ASO - wystepuje z cala wiazka auta.

Dzwonilem do osob sprzedajacych graty do Subaru - temat deficytowy i jak sprzedaja to lacznie z navi.

Szukalem na Ebayu - nie ma.

Predzej moze by sie piny od czegos dobralo, ale musialbym swoja zdemontowac zeby miec na przymiarke a juz mi ochota przeszla.

 

W Japonii. :)  Poszło na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanparts?

 

A co chcecie. z tego wyciągnąć? Cos ciekawego ? :)

Nie. Chciałem mieć nawigację w samochodzie, który jej fabrycznie nie miał, bo zapominałem zabrać z domu przenośnej... Przy okazji dołączyło sterowanie radiem z kierownicy i montaż (wg instrukcji "nie da się" do pojazdów z nawigacją) zestawu bluetooth. W najbliższych planach już czekają na montaż czujniki 4xP+4xT z kamerami. I zachorowałem na DLR z doświetlaniem zakrętów i C/L Home z tej aukcji: http://allegro.pl/modul-doswietlania-zakretow-doswietlanie-drl-i4908393513.html. Jakieś drobne przeróbki chodzą mi jeszcze po głowie, ale wszystko w ramach zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 2.01.2015 o 15:49, piwozniak napisał:

 

 

60 euro + wysylka 

 

czyli taniej niz H6210AG000 - ktory to wlasnie nabylem za 280 zl* :)

 

 

* o cenach w ASO nie wspomne....

 

Odkopuje. ;) I zadziałał P&P? Bo wydaje mi się, że nie, u mnie nie działa w MY'08.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...