Skocz do zawartości

UPG po wymianie i regeneracji .


jarek73

Rekomendowane odpowiedzi

patrzac na awatar masz stara impreze gc 2.0i 16V o mocy 125 koni. Te silniki sa  pancerne, nie wysilone i az nie chce mi sie wierzyc ze przytafila Ci sie UPG bo w tych silnikach to sie nie zdarza. Jak jest dobrze zrobione, uszczelka jest oem, termostat jest sprawny to pewnie silnik pojedzi w tej budzie do momentu az nie zardzewieje i trzeba bedzie zlomowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. W każdym silniku może puścić uszczelka pod głowicą.Fakt że wolnossące silniki subaru są bardzo trwałe nie znaczy że wieczne,Moja przygoda z UPG zaczęła się od pękniętego przewodu od nagrzewnicy płyn wygoniło momentalnie, awaryjne hamowanie parę godzin czekania aż silnik wystygnie, a było gorąco tego dnia , kilka kilometrów spaceru do najbliższej wioski po wodę. Dwa tygodnie później zaczęły się objawy UPG. Może gdybym taczał się powoli UPG objawiło by się później,może.

Jarek koniecznie wymień szpilki na nowe. To jak długo pojeździsz zależy czy naprawa po taniości czy po trwałości i sposób użytkowania auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie I porady silniki moze pancerne ale moim ktos jezdzil na lpg przez 8 lat 115k km.mysle ze to jest powod ja szukalem auta bez gazu ale nie bylo nic ciekawego ten wydawal sie rozsadny widac nie mam nosa a mam auto dopiero 3 miesiace.a jesli chodzi o szpilki to mechanic mi mowil ze jesli nie beda zniszczone cokolwiek to znaczy wklada sie te same..tak myslalem ze skoro takie pancerne silnik moze kupic silnik I wstawic ale zdecydowalem sie wymiane UPG I wyrzucam lpg.uzytkowac chce normalnie zwykla jazda  na codzien jezdze dynamicznie I czasem szybko ale to chyba nie auta z papieru.

Edytowane przez jarek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no I wszlo mechanik rozebral silnik I okazalo sie ze glowice juz ktos robil szkoda ze zle podokrecal I jeszcze zalozyl uszczelkizamiennik chyba chiny.ogolnie czesc silnika skrecona ze nie mozna ruszyc inne czesci znow niedokrecone.masakra

Edytowane przez jarek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...