Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

wiec teraz nietrzezwy jest i

Postaram sie o jakies newsy jutro.....kolo poludnia..... jak wstane.....

 

Czyli ogolnie jakies bajlando... ;)

 

Cieszy mnie wrescie postawa SWRT. Ale w czolowce jest bardzo ciasno i wszystko moze sie zdarzyc. I jeszcze nie tracil bym nadziei w Kuzaja na przynajmniej 1 pkt. Oczywiscie jak reszte rajdu pojedzie bez przygod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz oboje jadą na rozwalonych amorach, coś się nie pokoję, bo jest tylko 11 kierowców w wynikach i nic się nie pojawia...

 

gdyby nie ten amortyzator to na bank Loeb byłby 3ci, a więc:

Hollywood nie wytrzyma presji, ot co
A po za tym Loeb minął Solberga, jak było do przewidzenia

 

WRONG! dawał radę,i moze jutro go jeszcze złapie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na bank Loeb byłby 3ci

 

no wiesz, ja wiem, ze nadzieja umiera ostatnia, ale trzeba miec naprawde duzo wiary, zeby byc pewnym Pettera przed koncem rajdu :cool:

 

a poza tym

 

gdyby nie ten amortyzator

 

gdyby gdyby, nie ma co gdybac, jest jak jest, to sa rajdy nie warunki laboratoryjne.

 

ale fakt, że od dawien dawna Solberg tak dobrzze nie jechał, jak tu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię, bo warto na to zwrócic uwagę, i nie zapominać, bo Loeb ma auto ok bez takich problemów.

 

wiesz no idąc tym tropem to trzeba by niestety przyznać, że Loeb ma wogóle lepsze auto od Pettera, ale i tak nie chce mi sie wierzyć, że Piotrek nie popsuł by czegoś w C4 :twisted:

 

jednym słowem nawet jak byś wszystkich wsadził do Citroenów, wyłączył deszcz, mgłe, śnieg, kurz, dał to samo nasłonecznienie itd to i tak każdy pojedzie inaczej, Piorek coś zepsuje, a Seba i Marcus odjadą wszystkim, ot co :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Żenia Nowikow, do września 16-latek, wygrał czwartą rundę mistrzostw Rosji, Rajd Białe Noce rozgrywany w Karelii. Kolejną okazją do zdobycia punktów będzie Rally Russia, największa impreza w historii rosyjskiego sportu samochodowego, zaliczana do Intercontinental Rally Challenge.

 

Hamowany w drugiej części rajdu przez szefa zespołu, Aleksieja Szczukina, Nowikow uzyskał najlepszy czas na ośmiu oesach i tylko na OS 4, kończącym piątkowy etap, przytrafił mu się drobny błąd."

http://www.autoklub.pl/15891,news.html? ... 4a5e54b3f0

 

Jak na mój gust, to albo On jest maszyną do wygrywania, albo konkurencja w Rosji jest tak marna, w co wątpie.

Myślę, że istnieje duża szansa na to, iż rozniósł by w pył nasz szpice :???: :lol:

 

A już napewno Pana Kuzaja :lol: który, jak dziś słyszałem w reklamie Castrola, "pewnie zmierza po kolejne zwyciestwo..." :lol:

Chyba założlyli z góry, że LK zdominuję Polski, a skończyło sie na zdemolowaniu drzewa :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rosji mająsuper warunki do rajdowania, wydaje mi sie ze te trasy nie są trudne to po pierwsze. a druga rzecz ze prezesi ukoilów i rafinerii sobie jezdzą dla frajdy, chyba mało kto traktuje to tak baaardzo powaznie.

 

wyjedzie poza rosję to zobaczymy co jest wart. nie będzie juz równego szutru, tylko kamienie,albo asfalt i moze byc katastrofa :neutral: jednak co wygrywa to wygrywa i za to trzeba gratulować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W WRC-aku ani słowa o prologu, na stronie rajdu też nic, w regulaminie nic, jest tylko oficjalny start wieczorem i następnego dnia OS-y. Zaniepokoiłem się. Toż to przednia impreza była, a kibiców więcej jak na stadionie piłkarskim. Wiesz napewno że będzie?

 

OK, jest! Za szybko czytałem i nie zauważyłem. 15.00 publikacja listy załóg dopuszczonych do Prologu, 17.30 ceremonia startu Centrum Targowe Chemobudowa Kraków ul. Klimeckiego 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, teraz ja zaczalem sie niepokoic, bo bylem dzis w Galerii Kazimierz, patrze, a tam ulica pod wiaduktem, ktoredy mial prowadzic i zawsze prowadzil prolog, totalnie rozkopana :!: :shock: Mam nadzieje, ze sie z tym uporaja w 3 tygodnie, ale to nie wygladalo tylko na odswiezanie nawierzchni.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, teraz ja zaczalem sie niepokoic, bo bylem dzis w Galerii Kazimierz, patrze, a tam ulica pod wiaduktem, ktoredy mial prowadzic i zawsze prowadzil prolog, totalnie rozkopana :!: :shock: Mam nadzieje, ze sie z tym uporaja w 3 tygodnie, ale to nie wygladalo tylko na odswiezanie nawierzchni.... :?

 

w harmonogramie czasowym, który jest zaprezentowany na stronie Rajdu Subaru w dziale zawodnicy mamy pozycję PROLOG, pierwsze auto o godz. 20-tej ma się pojawić na trasie. A remont tam się toczy nie od dzisiaj, bo muszą zrobić drogę dojazdową do nowo powstających w okolicy budynków, biurowców..

 

Szkoda, że nie ma mapki z przewidywanym przebiegiem próby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...