Skocz do zawartości

Filtr kabinowy Forester 2006 po liftingu


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

wiecie może jaki mam filtr kabinowy? 28cm lub 37cm? VIN JF1SG5LW46G080316.

 

Pozdrowienia.

Jesteście w stanie pomóc? Dosyć pilne, wg mnie filtr ma jeden rozmiar... I to pomyłka z tymi długościami sklepu z częściami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nie chcę zaczynać nowego wątku, ale mam pytanie co do filtra kabinowego w Forku SG po lifcie (silnik 2.0X).

 

Szukałem filtra węglowego, ale trafiłem też na filtry polifenolowe - jako, że mam alergie na kilka rzeczy a do tego mieszkam w Krakowie (smog wawelski i te sprawy) to jest to dla mnie super sprawa.

Nie znalazłem jednak nigdzie takiego filtra który katalogowo pasowałby do mojego Forka. Patrzyłem też za filtrami węglowymi - tu już lepiej.

 

Ale nasunęło mi się jedno pytanie... co poza wymiarem i kształtem sprawia, że dany filtr do auta pasuje albo nie?

Znalazłem filtr polifenolowy o rozmiarach: A-193mm, B-213mm, H-30mm - czyli teoretycznie blisko rozmiaru jaki powinien być.

 

Dodatkowo część filtrów które wyrzucają wyszukiwarki po wpisaniu modelu auta i silnika mają rozmiary np: A-190mm, B-200mm, H-30mm - czyli już dużo mniej...

 

Myślę o filtrze: FP 1919 MANN - montował ktoś w Forku SG? Może ktoś ze sklepu jakiegoś tu jest i może sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...