Skocz do zawartości

Subaru 2014/15


Kamil0701

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czy istnieje jekaś szansa na większy rabat przy zakupie Subaru na przełomie 2014/15 lub na początku 2015

To jest pytanie, które najlepiej byłoby zadać nie importerowi, ale dealerowi u którego zamierza się zakupić samochód: Dealerzy

 

Zamawiając auto w tym okresie można jednakże w ramach tzw. "Akcji Zima" liczyć na dodatkowy komplet opon zimowych :) Nie mam pewności co do tego, ale przypuszczam, że zgodnie z długoletnią tradycją "Akcja Zima" nadciągnie również tej zimy ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Chciałbym zapytać Dyrekcję, czy istnieje jekaś szansa na większy rabat przy zakupie Subaru na przełomie 2014/15 lub na początku 2015?

Zazwyczaj na początku roku nieco obniżamy ceny na to ... co zostało ( tak robią zresztą wszyscy importerzy, choć cie nieco bardziej "przyciśnięci" zaczynają wcześniej )

 

Problem w tym, że FHI nie nadąża z produkcją i mamy ograniczenia w dostawach. W efekcie nie jestem pewny, co ew. i tym bardziej w jakiej ilości ew. zostanie... 

 

Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Chciałbym zapytać Dyrekcję, czy istnieje jekaś szansa na większy rabat przy zakupie Subaru na przełomie 2014/15 lub na początku 2015?

Zazwyczaj na początku roku nieco obniżamy ceny na to ... co zostało ( tak robią zresztą wszyscy importerzy, choć cie nieco bardziej "przyciśnięci" zaczynają wcześniej )

 

Problem w tym, że FHI nie nadąża z produkcją i mamy ograniczenia w dostawach. W efekcie nie jestem pewny, co ew. i tym bardziej w jakiej ilości ew. zostanie... 

 

Pozdrowienia

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

W takim razie pozostaje czekać do początku pryszłego roku, żeby zasięgnąć języka w salonach.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...