Skocz do zawartości

Wrażenia z forysia


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy ale już mi świta ze tu dłuuuugo zabawię.

 

Odebrałem dzisiaj Forestera xt. No i mnie dopadło. Powiem tak: 230 koni czy lie tam jest pod amską biegają żwawo, bardzo żwawo!

dałem przejechać się kumplom którzy znają sie an mocnych ośkach i gośice wymiękli. Ja wymiękłem. Lodówka zapierdziela jak trza.

Dziś od razu zaliczyłem killa jakiegoś osła w mondeo TDI i facet posłusznie pojechał sobie prawym pasem. Ten samochód jest niezły - dam znać więcej jak pojeżdże - na razie 100 km z Krakowa do BBA to niewiele, ale adrenalina do tej pory szumi mi w uszach.

 

Pozdrawiam wszystkich zahaczonych gwiazdkami!

 

Paweł

 

[ Dodano: Pią Wrz 08, 2006 10:53 pm ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docieranie:

Przez pierwszy 1.000 km bardzo delikatnie.

Do 3.000 już nieco energiczniej, ale dalej raczej nie używac pełnej mocy i zakresu obrotów.

Po 3.000 km wymiana oleju istotnie nie zaszkodzi.

Następnie - oczywiście w miarę możliwości (nejlepiej w Niemczech) - dać mu ostro "popalić". Osobiscie staram się mnie więcej przy tym przebiegu przejechać przynajmniej 300 km praktycznie cały czas z maksymalną prędkością.

Trzeba pamiętać o sprawdzaniu poziomu oleju - szczególnie w okresie docieranie i przy bardzo ostrym traktowaniu silniki mają tendencję do jego konsumpcji.

 

Całość dyskusji o docieraniu jest tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...