Skocz do zawartości

Wymiana lamp przód - oryginał czy nowsze zamienniki ?


sc00by

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakiś czas temu prosiłem o pomoc w decyzji czy zmieniać żarówki na jakieś xenono podobne itp... docelowo wybrałem dzięki waszej pomocy Osram Night Breaker + poler profesjonalny szkieł i jest git, a raczej było bo miałem małego dzwona i prawa strona do wymiany. Muszę wymienić lampę ale chce kupić dwie nowe i teraz pytanie czy oryginały czy może coś takiego np LINKI nie ma co że wyglądają nowocześnie, do tego homologacja jest, poza tym że halogenowe żarówki a nie jakieś ledy itp... czy ktoś z was coś takiego ma i może się wypowiedzieć ?

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostanę jednak przy oryginałach bo nie mogę znaleźć nic godnego polecenia, akurat ringi i ledy mnie nie interesują a właściwości świetlne i jakość wykonania, okazuje się że na dobrej żarówce i polerce na szkle seria daje rade więc raczej nie będę kombinowała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostanę jednak przy oryginałach bo nie mogę znaleźć nic godnego polecenia, akurat ringi i ledy mnie nie interesują a właściwości świetlne i jakość wykonania, okazuje się że na dobrej żarówce i polerce na szkle seria daje rade więc raczej nie będę kombinowała. Pozdrawiam

I słusznie Pan ma Cię w opiece  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...