Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

"Prezes PZPN Zbigniew Boniek w rozmowie z Dariuszem Szpakowskim zdradził, że polskie kluby mają duże powody do obaw. Z powodu nieodpowiedniego zachowania kibiców grozi im nawet wykluczenie z europejskich pucharów.

 

– UEFA prowadzi klasyfikację krajów, które już nie są w europejskich pucharach i śledzi, jak zachowują się tam kibice, jakie są sankcje. My jesteśmy na jednym z ostatnich miejsc. Jeżeli nasi kibice tego nie zrozumieją, że to inaczej musi funkcjonować, to będziemy mieli wielki problem – zaznaczył Boniek w programie "4-4-2".

 

Nowy prezes PZPN zaznaczył jednak, że problemy sprawia ułamek kibiców, którzy chodzą na spotkania. – Wiemy, że 98, 99 procent kibiców to są fajni ludzie. Czasami jest jakiś mały margines, który powoduje przeciążenia i zachwianie równowagi. Bardzo liczę na pomoc państwa i policji. Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby niszczyć wszystko przez nieodpowiednie zachowania – podkreślił.

 

Boniek liczy też na pomoc samych kibiców. – Na nowych stadionach trzeba wprowadzić nowe standardy. Żebyśmy zaczęli to robić, to przede wszystkim muszą nam w tym pomóc sami kibice. Musimy lepiej organizować spotkania, ale na meczach musi być większa kultura – stwierdził."

 

 

 

No to jednak lepiej nie będzie, co rude to rude.

lukasdraz jakaś relacja będzie z tej konferencji na temat pirotechniki która ma się odbyć/odbyła się w Gdańsku będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas ma twarz :D

 

I nawet auto w końcu znalazł. Pochwaliłby się przynajmniej.

 

 

No to jednak lepiej nie będzie, co rude to rude.

lukasdraz jakaś relacja będzie z tej konferencji na temat pirotechniki która ma się odbyć/odbyła się w Gdańsku będzie?

 

 

A czego żeście się spodziewali? Rewolucji?

 

 

RACE NA BOISKO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paru się jednak wybrało. I zaraz po meczu zaliczyło małe K.O :P

 

lukasdraz tylko nie zapomnij, że z tego poszukiwania warszawskich "januszy" wyszło tyle, że i "janusze" lechijni też dostali po ryjach :mrgreen:

 

Gumas ma twarz :D

Ciekawe czy do Poznania przyjedziecie hehe.

 

do Poznania kikt nie jedzie

Mamy zakaz a klub nie kupuje biletów SAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas ma twarz :D

 

I nawet auto w końcu znalazł. Pochwaliłby się przynajmniej.

 

 

No to jednak lepiej nie będzie, co rude to rude.

lukasdraz jakaś relacja będzie z tej konferencji na temat pirotechniki która ma się odbyć/odbyła się w Gdańsku będzie?

 

 

A czego żeście się spodziewali? Rewolucji?

 

 

RACE NA BOISKO!!

 

Nie tyle rewolucji co powrotu do normalności z przed erło, tak było w niemcowni przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jednak lepiej nie będzie, co rude to rude.

lukasdraz jakaś relacja będzie z tej konferencji na temat pirotechniki która ma się odbyć/odbyła się w Gdańsku będzie?

 

Konferencja jest w czwartek, ale nie wiem czy będzie jakas relacja na żywo z tego. Tu macie info o tym :

 

http://stadiony.net/aktualnosci/2012/11/gdansk_kibice_lechii_o_nielegalnej_pirotechnice

 

Paru się jednak wybrało. I zaraz po meczu zaliczyło małe K.O :P

 

lukasdraz tylko nie zapomnij, że z tego poszukiwania warszawskich "januszy" wyszło tyle, że i "janusze" lechijni też dostali po ryjach :mrgreen:

 

Tego akurat nie byłem świadkiem, natomiast paru od Was i to na pewno nie januszy zapamiętało ten przyjazd na dłużej :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze

jak debile niech się teraz leczą :-P

 

słuchajcie gdzie teraz najlepiej otworzyć sobie konto w internetowym zakładzie bukmacherskim? gdzie radzicie?

 

markos pierdylnij się w baniak !

nie graj- ja grałem i nie chcesz wiedzieć ile przegrałem !

 

 

Uwaga info dnia :mrgreen:

Oooooo....wojewoda w Gdyni zamknal ZAMKNIETY stadion

 

przekot :mrgreen:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72 kiedyś trochę grałem i z tego co kiedyś podliczyłem wyszedłem na zero. Ale ostatnio naprawdę sporo spotkań mi wpada z takich luźnych typować, ja nigdy nie grałem za więcej niż 5 zł :-P :grin:

 

Dzisiaj rewanż w Madrycie, powiem szczerze, że oczekuję bardzo dobrego meczu i to z obydwu stron. Chciałbym aby BVB awansowało ale z drugiego miejsca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus ja naprawdę jestem mocno powściągliwy jeżeli chodzi o komentowanie Twoich wypowiedzi... ale te RACE NA BOISKO w momencie gdy zapowiada się pierwsza poważna debata na ten temat to żeś d.o.j.e.b.a.ł równo. Myślałem, że priorytety jednak mamy podobne ale myliłem się :neutral:

 

-----

 

a propos naszych w Gdańsku... nie wiem kompletnie co tam się działo ale musieli faktycznie się wykazać skrajną głupotą :shock: my w maju w sporej grupie bez najmniejszych problemów na mieście, pod kasami, w SKM i po meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RACE NA BOISKO w momencie gdy zapowiada się pierwsza poważna debata na ten temat to żeś d.o.j.e.b.a.ł równo.

na szczęście widzę, że ktoś z ULTRA kiboli naszego forum ma podobne zdanie w tej kwestii do mojego, jednak nie jest tak źle ;-)

 

a ja ci mówię NIE WARTO !

to jest od dawna wiadome, że na obstawiania zarabia tylko w dłuższej perspektywie tylko jedna strona, czyli zakład. Ale od czasu do czasu zawsze lubiłem sobie obstawić kilka spotkań choćby dlatego, że później nawet inaczej się trochę takie obstawione spotkania ogląda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie przyniesie. RACE NA BOISKO, to nie mój wymysł przecież. W taki oto sposób chcą wszystkie ekipy uczcić ostatnią kolejkę rundy jesiennej. A co z tego wyjdzie, czas pokaże. Osobiście jestem ZA, bo kibic nie jest od tego, zeby wdawać się w jakiekolwiek konszachty z pzpn-em i resztą. Przykład Warszawy i Poznania pokazał, że cała ugoda była początkiem końca ruchu kibicowskiego w tych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że niby RACE NA BOISKO mają w czymś pomóc?

 

1. debata wszystkich stron 2. zmiana ustawy i regulaminów klubowych 3. przestrzeganie ustaleń

 

oczywiście to idylla i wymaga chęci z obu stron ale innej drogi nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc nie pomogą. Osobiście uważam, że powinny zostać wszędzie odpalone i to w dużej ilości, ale niekoniecznie rzucane na platz.

Pewnie h z tego wyjdzie, bo raczej nie sądze, że taki Bełchatów, czy Podbeskidzie odpalą choćby "pikoloka".

 

A co do debat, to podtrzymuję swoje zdanie, że my jako kibicie nie powinniśmy z nikim debatować. Wiemy co mamy robić i kij każdemu w oko, co się z tym nie zgadza.

Z góry wiem, że nic to nie da, ale skoro wierzycie, że będzie inaczej, to OK. Jeśli wygracie, postawię Wam piwo. :cool:

 

 

Acha, podpowiedzcie jak się tu cytuje "selektywnie" po kawałku, bo nie mam pojęcia. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do debat, to podtrzymuję swoje zdanie, że my jako kibicie nie powinniśmy z nikim debatować. Wiemy co mamy robić i kij każdemu w oko, co się z tym nie zgadza.

 

Zajebiste podejście... Czyli skoro jesteś kibolem, to możesz np. podpalić stadion, bo...jesteś kibolem. I kij innym w oko, jak im się nie podoba.

Pogratulować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do debat, to podtrzymuję swoje zdanie, że my jako kibicie nie powinniśmy z nikim debatować.

 

Markus my musimy bo jak nie to nas wybija

u nas za race ok 30-50 zakazów jest wydanych przez klub + widelec 1 + zatrzymanie "grupy przestępczej"

długo nie da rady nap. racami- wybiją nas

a gadać muszą bo Kielce, Jaga , RTS i atmosfera u Nas zaczyna wk. canal+ --> oni nie chcą pikniku i ciszy oraz pustych trybun

Teraz można coś ugrać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, teraz istotnie musicie. Trzeba było na samym początku zlać ich ciepłym moczem, ale teraz to już musztarda po obiedzie.

U nas też były Mydlniki, na chwilę się ekipa pokruszyła, ale teraz działamy i w doopie mamy zakazy.

Jakiś ogólnopolski protest jest na rzeczy, ale nie wiem na czym będzie polegać.

 

CITY remisuje. W ostatniej minucie sędzia zamiast podyktować karny, kończy mecz. A myślełem, ze tylko w POlszy są ogórki...

LE pewnie na starcie oleją. Teraz trzeba drugiego meistra i czekać na losowanie w przyszłym roku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...