Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Markus, jeśli Ty określasz Manchester United (jeden z moich ulubionych klubów) tylko i wyłącznie słowem SCUMy ( wiesz w ogole co to znaczy? ), a Polskę i Polaków juz nawet nie będę cytował, to burzysz sie na słowo "badziewny" (swoją drogą, 12 miejsce w I lidze ;) ) ?

 

I najważniejsze - piszmy sobie co chcemy, ale udaj chociaż odrobinę inteligencji i nie pisz nikomu nic nt jego rodziny, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jeśli Ty określasz Manchester United (jeden z moich ulubionych klubów) tylko i wyłącznie słowem SCUMy ( wiesz w ogole co to znaczy? ),

 

Mój szwagier jest stamtąd i im kibicuje, więc wiem.

Co do klubów w Anglii, to każdy ma swoje "życzliwe" przezwisko, np. Bin Dippers. Wiesz o jakim klubie mowa i co to znaczy :?:

 

to burzysz sie na słowo "badziewny" (swoją drogą, 12 miejsce w I lidze ) ?

 

Gdybyś tyle za ten klub nałapał po głowie, to też bś się burzył. Ale tego niestety nie zrozumiesz...

 

 

 

I najważniejsze - piszmy sobie co chcemy, ale udaj chociaż odrobinę inteligencji i nie pisz nikomu nic nt jego rodziny, ok?

 

Udawać nie muszę to raz.

A dwa, że pierwszy Ty zacząłeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fornalik się wyrobił. Pamiętam gdy udzielał wywiadów kilka lat wstecz(chyba w Górniku). Na każde zadane pytanie przez dziennikarza odpowiadał krótko :"no zgadza się". Po czym cisza i dziennikarz musiał się znowu produkować. :mrgreen:

 

Co i tak nie zmienia faktu, że jest niebieski... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udawać nie muszę to raz.

A dwa, że pierwszy Ty zacząłeś. :P

 

Jakby Ci to tak najprościej jak mozna..? Moze tak: jeśli Ty mi kiedyś napiszesz, ze Legia jest beznadziejna, to ja Ci nie odpiszę, ze Twoja matka to ktośtam. Rozumiesz teraz? Pisz sobie ile chcesz nt Legii czy ManU, ale odstosunkuj sie 4ever od rodziny, ok? Dla mnie EOT, bo nudzimy wszystkich.

 

Ciekawa sie sytuacja w grupie zaczyna robić. Chyba od meczow z Ukrainą bedzie zależał awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizes, Ty z tej "kumatosci" to jakiś 8 cud swiata robisz :) to jest naprawdę bardzo prosty temat i nie wiem po co tak udajesz jakiegoś oświecnego?

I szczególnie masz szacunek jak jest mecz Legia - GKS, jesteś na stadionie i nawet nie krzykniesz Legia to stara... beznadzieja, bo przecież masz szacunek :mrgreen:

 

A nie, czekaj, nie ma takich meczow, bo GKS jest 12-sty w I lidze ;)

 

-- Śr paź 17, 2012 8:46 pm --

 

A moja żona stwierdziła że mamy przystojnego selekcjonera który umię się wysłowić ( w końcu ) i dobrze skrojony gajer :mrgreen:

 

a jeszcze niedawno w kreszowym dresie latał :mrgreen::P

 

Ja tam chyba wolę trenera w dresie :) taki bardziej piłkarski jest, a nie prezesowaty. A najbardziej to bym chciał zobaczyc kiedyś Wojtka Kowalczyka na trenerskim stanowisku, jak w dresiku stoi przy ławce i wali browarek w przerwie z kolegami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jedno tylko pytanie: po co ogladasz te mecze i je komentujesz skoro to takie badziewie?

pytam szczerze, bez chamstwa i podtekstu

i na taka odp licze, a nie cos w stylu "dla beki/smiechu/whatever"

bo wierze, ze jako inteligentny czlowiek jestes przeciez w stanie dostarczyc sobie lepszej rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczególnie masz szacunek jak jest mecz Legia - GKS, jesteś na stadionie i nawet nie krzykniesz Legia to stara... beznadzieja, bo przecież masz szacunek :mrgreen:

No wyobraź sobie, że właśnie Ci kumaci to zazwyczaj są ostatni na stadionie, którzy śpiewają tę przyśpiewkę. Przyciągacie na stadiony w Polsce masę ludzi, którzy lubią sobie na was bluzgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile się dowiem wolu$, że jak będzie, w sumie już niedługo, Legia-Lech, to Wy będziecie śpiewać Mistrzem Polski jest Legia, a my Lech Lech Kolejorz :)

Że nie wspomnę o tym, że w śpiewnikach oprócz Waszych piosenek macie na przykład utwór "Bo w nienawiści... " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi najlepsi przyjaciele, z którymi znamy się w większości od kołyski, mieszkają obecnie lub zawsze kibicowali:

1. Widzew (fajny były czasy naszej największej rywalizacji :) )

2. Wisła

3. Lech

4. Polonia

 

:mrgreen:

 

Do tego brat rodzony za Realem i każde Gran Derbi razem oglądamy :)

 

A z zasadę podaną przez Actiona powinniśmy mieć wytatuowaną gdzieś na wierzchu wyjeżdżając z Wawy, bo ile razy jestem gdzieś na wyjeździe, to jak się żegnam przeważnie słyszę: Ale Państwo fajni jednak, przyznam szczerze, że jak Pan rezerwował i słyszałam, że z Warszawy, to różnych rzeczy się spodziewałam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jedno tylko pytanie: po co ogladasz te mecze i je komentujesz skoro to takie badziewie?

pytam szczerze, bez chamstwa i podtekstu

i na taka odp licze, a nie cos w stylu "dla beki/smiechu/whatever"

bo wierze, ze jako inteligentny czlowiek jestes przeciez w stanie dostarczyc sobie lepszej rozrywki

 

 

Bo grała tam Anglia i chłopaki z Manchesteru City, któremu kibicuję. Nic poza tym mnie w tym meczu nie interesowało.

 

 

I szczególnie masz szacunek jak jest mecz Legia - GKS, jesteś na stadionie i nawet nie krzykniesz Legia to stara... beznadzieja, bo przecież masz szacunek

 

Kiedyś się tego typu rzeczy śpiewało za bajtla, nie tylko na Legię. Dziś śpiewają małolaci, ja z tego wyrosłem i interesuje mnie co innego w tym wszystkim.

 

 

O ho widzę, że płemieł litościwy jest, dobry dla człowieka jest, już widzę te kary jak by się to stało na ligowym boisku...

 

Dobły pan płemieł jak się okazuje. A Wy tylko psioczycie na niego, wstyd :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczególnie masz szacunek jak jest mecz Legia - GKS, jesteś na stadionie i nawet nie krzykniesz Legia to stara... beznadzieja, bo przecież masz szacunek :mrgreen:

No wyobraź sobie, że właśnie Ci kumaci to zazwyczaj są ostatni na stadionie, którzy śpiewają tę przyśpiewkę. Przyciągacie na stadiony w Polsce masę ludzi, którzy lubią sobie na was bluzgać.

 

w sedno i w punkt

jak dla mnie śpiewanie - Legia to stara k --> to takie docenienie tego co robimy i jak robimy

podobnie My w Poznaniu- zawsze coś na Lecha zaśpiewamy ale raczej to takie granie na nosie

pd:

dla pikoli ma pewnie to inny wydzwięk, podobnie jak pokazywanie pośladków, machanie siusiakami czy inne debilne akcje

i dlatego zawsze trochę achtungów w nich leci

oraz oni sami dostają od normalnych po buzi za debilizm

i jest ok

reasumując- kibolstwo spotka sie znów 11.11 i nikt sobie po ryju nie da

co nie zmienia tego ze dzień po już można sobie dać po ryju :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...