Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

wracając jeszcze do Małysza - fantastyczne zakończenie kariery :!: :!: :!: 8) 8)

gdyby nie te zabrane punkty za wiatr to by wygrał ale i tak super wynik + wygrana Stocha i wąsy Ammana , Hilde , te ukłony , podziękowania 8)

 

 

BTW kto z forumowiczów zapuścił wąsy :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając jeszcze do Małysza - fantastyczne zakończenie kariery :!: :!: :!: 8) 8)

gdyby nie te zabrane punkty za wiatr to by wygrał ale i tak super wynik + wygrana Stocha i wąsy Ammana , Hilde , te ukłony , podziękowania 8)

 

 

BTW kto z forumowiczów zapuścił wąsy :?: :wink: :mrgreen:

 

ja i brode ale to jakies 15 lat temu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam czasem! Ale bardziej ze względu na inne dyscypliny i wydarzenia niż z powodu piłki oszukanej.

8)

Wczoraj jak oglądałem ostatni Adama konkurs skoków to aż mi się łezka zakręciła...

Wymarzony, symboliczny finał! Genialnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardziej ze względu na inne dyscypliny i wydarzenia niż z powodu piłki oszukanej.

 

Czemu :?: Póki co to w Bielsku idzie zobaczyc całkiem fajną piłę jak na polskie warunki. Ani nie chcę myślec co będzie jak tam nasi pojadą... 6-0 w zajlepszym razie.

 

 

Wczoraj jak oglądałem ostatni Adama konkurs skoków to aż mi się łezka zakręciła...

Wymarzony, symboliczny finał! Genialnie!!!

 

Szkoda, ale z jednej strony dobrze. Odzedł jako prawdziwy sportowiec, a nie jak niektórzy w atmosferze skandali, pomówień itp.

P.S. Ciekawe kiedy Adam kupi sobie pierwsze Subaru :?: Ponoc coś o startach w rally mysli, więc kto wie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam czasem! Ale bardziej ze względu na inne dyscypliny i wydarzenia niż z powodu piłki oszukanej.

8)

Wczoraj jak oglądałem ostatni Adama konkurs skoków to aż mi się łezka zakręciła...

Wymarzony, symboliczny finał! Genialnie!!!

Dokladnie Dyzio :idea:

Do teraz jak sobie pomysle o tym wczorajszym konkursie to az mi sie milo robi :D

Cos pieknego, ze Adam w taki sposob zakonczyl kariere.Normalnie totalnie brak slow :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to może być nawet 12-0 bo i tak się już wcześniej umówili...

 

Tyś to je malkontent. :mrgreen: Ale coś w tym jest co piszesz. Tylko ciekawi mnie kto będzie potrzebował tej pomocy, Podbeskidzie, żeby awansowac, czy GKS żeby nie spaśc :?: :mrgreen:

Ale co tam, 31-go się liczy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś GKS grał z BKS-em o wejście do 1-ej ligi. Wtedy grał w BKS-ie jeszcze ten taki znany bramkarz (zapomniałem Młynarski, arczyk) i mój niedoszły teść trenował BKS z resztą serdeczny kolega Piechniczka, a wcześniej trener ROW-u Rybnik. Wiem jak to działa. Piłkarski poker to ledwie wierzchołek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to bracie pojechałeś :D, ja sobie podarowałem myśl o obronie tytułu, gdybyśmy nie polegli z Cracovia to mocno bym w to wierzył ale teraz to Wisła musiała by Jopa zatrudnić ;) żeby Lechowi się udało. Oczywiście nie twierdze, że to nie możliwe ale realnie miejsca 2-4 widzę w naszym wykonaniu i Puchar Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to bracie pojechałeś

 

 

patrząc na to jak inne nasze kluby grają w europejskich pucharach to Lech mistrzem jest najlepszym rozwiązaniem 8)

a Wisła już kiedyś podobną przewagę roztrwoniła :roll:

 

 

 

 

piosenka na pożegnanie Małysza :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Kibole..weekend zapowiada sie piekniusko :mrgreen:

 

Pintek:

2:30 F1 - 1 trening

6:30 F1 - 2 trening

 

20:25 Pilka Nozna i towarzyski mecz kopaczy naszych ukochanych :P

 

Sobota:

4:00 - F1 - 3 trening

7:00 - F1 - KWALIFIKACJE

 

16:00 - Skoki narciarskie i pozegnanie naszego "Wielkiego" Adama :(:P

 

Niedziela

8:00 F1 - WYSCIG :idea::idea:

 

I wiele wiele innych :mrgreen:

Milego kibicowania i wiele wiele pozytywnych emocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...