Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla Adama i Justyny :!: IMO szczególnie dla Adama. Gość jest niesamowity. :mrgreen:

 

Wczorajsze wyniki La Liga:

 

Deportivo La Coruna - Real 0:0

Mallorca - Barcelona 0:3

 

Mam nadzieję, że to nie jest dla nas chwilowy wyskok, a jednak powrót do formy. Wynik jest o tyle dobry, że graliśmy bez 4 podstawowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi po raz 26, Villa 17. :D

Madryd remisuje :twisted: i ma 7 pkt straty.

W Angli Manchester też pewnie wygrał.

No i Borussia zdemolowała Bayern.

Czyżby z liczących się lig tylko Francja i Włochy nie wiedziały kto będzie mistrzem :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby z liczących się lig tylko Francja i Włochy nie wiedziały kto będzie mistrzem :P ?

 

Myślę, że jednak karty nie są do końca rozdane. Zarówno w Hiszpanii, jak i w Anglii, sytuacja wciąż nie jest pewna i wiele może się zmienić.

Barcelona nie może być zbyt pewna siebie, a Arsenal musi spokojnie robić swoje i gonić Man Utd. To jest piłka i gra się do końca. :wink:

 

A odnośnie La Liga, to wiadomo już dlaczego Real wczoraj zremisował. Jose Mourinho wyraził się jasno - winna jest hiszpańska Federacja (zły terminarz, układany ewidentnie pod Barcelonę, tak żeby Real nie miał szans) oraz przeciwnik (Deportivo), który tylko się bronił, co przeszkadzało Realowi.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,91727 ... ligi_.html

 

Przypomnę tylko, że powodem remisu w LM z Lyonem był sędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mistrzami to ja tak na żarty... :lol:

Wiadomo, że ani Barca w Hiszpanii, ani MU w Angli nie dostaną nic za darmo, natomiast wydaje mi się, że te drużyny właśnie teraz zaczną się wznosić na wyżyny umiejętności i być może (!) nie oddadzą pozycji lidera do końca, pożyjemy zobaczymy.

 

A co do Mourinho to nie od dziś wiadomo, że jego drużyny zawsze jak nie wygrają, to winni są wszyscy poza nimi samymi. Meczu nie widziałem :cry: więc jestem nieobiektywny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mistrzami to ja tak na żarty...

 

:mrgreen:

 

West Ham vs Liverpool 3:1 Co ten Liv wyrabia w tym sezonie? :shock: :|

 

-- 27 lut 2011, o 19:26 --

 

W finale Carling Cup Arsenal vs Birmingham 1:2. :shock: Dodajmy do tego kuriozalny gol w 89 minucie, przy udziale Szczęsnego i Kościelnego. :(

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,91739 ... ZYWO_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech-Widzew 1-0

Mecz słaby, z przewaga Widzewa w drugiej połowie.

Na szczęście wykorzystaliśmy sytuacje i udało się wyjśc na prowadzenie.

Szkoda poprzeczki Krivetsa ;/

RTS strasznie sie napinał na ten mecz pod względem kibicowskim, nawet w Poznaniu(lol) przeprowadzili akcje ulotkowe pisząc że zapraszają na stadion i pokażą jak sie powinno kibicowac.

Jedyny plus z ich oprawy był taki że pojawiły sie race i byli sporą ekipą w barwach.

Rzucanie racami w naszych kibiców pozostawie bez komentarza ...

Parę razy coś krzykneli i na tym ich doping się zakończył.

Plus dzisiejszego dnia to fakt, że odrobiliśmy punkty bo w całej kolejce tylko Wisła wygrała oprócz nas.

 

Rooney sie nie popisał ...

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Chams ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna zdobyła srebrny medal na 10 km techniką klasyczną.

 

 

świetny wynik 8) a tak naprawdę to wśród nie astmatyków ma złoty :evil:

 

 

No właśnie. Żenujące jest ta cała sprawa z dopingiem Bjoergen. Sama się przyznała że bez tych "lekarstw" nie była by w stanie tak dobrze biegać. Wszyscy wiedzą że się szprycuje i jej na to pozwalają :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Żenujące jest ta cała sprawa z dopingiem Bjoergen. Sama się przyznała że bez tych "lekarstw" nie była by w stanie tak dobrze biegać. Wszyscy wiedzą że się szprycuje i jej na to pozwalają :evil::evil:

 

IMO żenujące są niektóre wypowiedzi Justyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Żenujące jest ta cała sprawa z dopingiem Bjoergen. Sama się przyznała że bez tych "lekarstw" nie była by w stanie tak dobrze biegać. Wszyscy wiedzą że się szprycuje i jej na to pozwalają :evil::evil:

 

IMO żenujące są niektóre wypowiedzi Justyny.

 

O :!: dlatego jej nie kibicuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: rUCH CHOrZÓW- lEGIA Warszawa 1-1. Dobrze smrodom, że nie wygrali, Legii zresztą też :!: :mrgreen:

Natomiast szczęśliwy ten, co postawił chociaż "złamanego pfeninga" na Podbeskidzie. Wynik sensacja, kursy u buków do 10 na Górali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przegrał mój kochany Manchester United i to w dosyć kontrowersyjnych warunkach, bez "czerwa" dla obrońcy Chelsea i z karnym z kapelusza..... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Podbeskidzie!!!!Idzie..idzie..Podbeskidzie!!!Respekt chlopaki :idea::P

 

A, z Wisłą grali. I co?

 

[EDIT] Już wiem :mrgreen:.

Niooo..z Wisla...daja chlopcy naprawde rade :)

 

A tak z innej beczki...Widzieliscie te bramki...?

 

http://www.meczyki.pl/3_bramki_k_grosic ... ilmik.html

 

Nie wiem czy mam zaczac od slow "juz" czy "dopiero",ale w kazdym badz razie od kilku miesiecy bardzo mocno wierze w tego chlopaka :idea:

To co wyprawial w ostatni weekend bylo niesamowite i jesli ten chlopak w dalszym ciagu tak bedzie sie rozwijal to Repra bedzie miala z niego wielki pozytek!! Mam nadzieje, ze to wlasnie on bedzie "rzadzil" podczas Euro 2012!!!

Bardzo mu tego zycze poniewaz byl na zlej sciezce,nie dawal chlopak rady,ale znalazl odpowiednia droge!!Tylko tak dalej Kamil!!Chlopie..wierze w Ciebie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie te bramki...?

 

Widziałem - fajne 8). Dał radę, choć niestety każdy polski napastnik tak zaczyna - pamiętam, jak Dziekanowski w Celticu hat-tricka ustrzelił, a potem powolnie się staczał, potem tak był z Juskowiakiem i wieloma innymi. Niech się przez pół roku utrzyma na topie, to będzie można coś więcej powiedzieć. Obawiam się jednak, że obrońcy zwrócą na niego większą uwagę i się skończy :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...