Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą dziwny ten Real - u siebie ledwo wygrał z Osasuną (bramka Krystyny w 89 minucie ratująca 3 pkt), by na wyjeździe dość łatwo i wysoko wygrać z Majorką 1:4, która to Majorka jest o wiele wyżej w tabeli La Liga niż Osasuna.

 

jak Legia która wygrywa z Wisłą a potem przegrywa z kimś z dołu tabeli :roll:

 

zobaczymy w sobote :twisted:

mam nadzieje ze Wisla poplynie tak ze 3-0 :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze Wisla poplynie tak ze 3-0 :twisted::mrgreen:

 

Niestety nie wydaje mi się. :(

 

Legiunia jest w tym sezonie cieniutka (tzn. cieniutka jak na swoje aspiracje). Brak tej drużynie wyraźnego charakteru lub lidera, który dawałby pozytywny impuls na boisku. W czasach wielkiej Legii tacy ludzie zawsze byli, że wspomnę tylko Leszka Pisza.

 

Teraz nie ma nikogo takiego ani na boisku ani na ławce trenerskiej. :( Idąc dalej nie ma też takich osób (liderów, mogących znacząco wpłynąć na zespół) ani w zarządzie, ani nawet na trybunach (ruch kibicowski jest w rozsypce).

 

Legia szuka swojej nowej tożsamości. Wydawało mi się, że ITI ze swoim doświadczeniem organizacyjnym i biznesowym oraz $, załatwi to szybciej i poukłada dobrze klub. Tymczasem wygląda na to, że absolutnie nie mają pojęcia jak to zrobić i starają się trafić na właściwe rozwiązanie po omacku.

 

Zresztą nie tylko oni - np.: Cupiał też. Tyle, że on ugrał przynajmniej tyle, że na naszym podwórku Wisełka jest hegemonem. Teraz trochę dobrej roboty wykonuje Lech ale to też jest jeszcze bardzo wstępny etap.

 

Chociaż ja się tak naprawdę nie znam. :P Nie oglądam naszych kopaczy. Ostatnio próbowałem obejrzeć mecz na szczycie Wisła - Lech. Niestety nie dało się tego oglądać. Żałosna kopanina podwórkowych amatorów. :(

 

Aż się łza w oku kręci :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=ud-W4c8k3Uc oraz http://www.youtube.com/watch?v=Nnq1XVfcsks

 

Szpaku: "Na pytanie gdzie jest ta Legia odpowiadam - w Lidze Mistrzów". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 4:1 padło :mrgreen: Jak widać Majorka nie taka straszna :P

Ciekawie natomiast zapowiada się mundial, z meczu na mecz Ronaldo gra coraz lepiej, w RPA powinien się pokazać wyśmienicie i nastrzela sporo pięknych goli

za to Messi pewnie zrobi sobie mały wypoczynek w Afryce bo przecież reprezentacja dla niego to nie to samo co gra w klubie i będzie musiał wypocząć przed następnym sezonem :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze Wisla poplynie tak ze 3-0 :twisted::mrgreen:

 

Powiem Ci w ten sposób: wolałbym, żeby akurat tym razem Legia się nie przyłożyła - Wisła zdobyła ostatnio tyle tytułów, że jeden w tę, czy we w tę, niczego nie zmieni. A jak Legia ogra Wisłę, to wystawia tytuł na tacy Lechowi. I choć w tym sezonie - jak już kiedyś pisałem - Lechowi najbardziej "się chce" grać i wygrywać, a więc realnie najbardziej mu się ten tytuł "należy", to jakoś nie byłbym szczęśliwy widząc Kuchenkorza na fotelu mistrzowskim :twisted:.

 

na który sektor ?

 

Kawiorowy, oczywiście :mrgreen:. 213.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze Wisla poplynie tak ze 3-0 :twisted::mrgreen:

 

Powiem Ci w ten sposób: wolałbym, żeby akurat tym razem Legia się nie przyłożyła - Wisła zdobyła ostatnio tyle tytułów, że jeden w tę, czy we w tę, niczego nie zmieni. A jak Legia ogra Wisłę, to wystawia tytuł na tacy Lechowi. I choć w tym sezonie - jak już kiedyś pisałem - Lechowi najbardziej "się chce" grać i wygrywać, a więc realnie najbardziej mu się ten tytuł "należy", to jakoś nie byłbym szczęśliwy widząc Kuchenkorza na fotelu mistrzowskim :twisted:.

 

na który sektor ?

 

Kawiorowy, oczywiście :mrgreen:. 213.

 

a ja wole zeby Kolejorz spróbował cos ugrać w pucharach, ale znajac zycie po sezonie bedzie Wileka Wyprz :twisted:

co do sektora - to zaden kawior :P bedzie tak samo jak na Krytej tyle ze bez słupów :mrgreen:

myslalem ze loze masz zarezerwowana :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie tak samo jak na Krytej tyle ze bez słupów :mrgreen:

myslalem ze loze masz zarezerwowana :twisted:

 

Byłem w loży na San Siro, na meczu Inter-Parma. Jedyna jej zaleta była taka, że ładna kelnerka podawała kanapeczki i wino, oraz że był TV, gdzie można było dokładnie obejrzeć powtórki. Ale atmosfera żadna, emocje zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie tak samo jak na Krytej tyle ze bez słupów :mrgreen:

myslalem ze loze masz zarezerwowana :twisted:

 

Byłem w loży na San Siro, na meczu Inter-Parma. Jedyna jej zaleta była taka, że ładna kelnerka podawała kanapeczki i wino, oraz że był TV, gdzie można było dokładnie obejrzeć powtórki. Ale atmosfera żadna, emocje zerowe.

 

a uwazasz ze na 213 bedzie atmosfera :?: :twisted:

 

jak nie dojda do porozumienia to bedzie cicho :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, gdzie się podziali futbolowi moraliści?

 

 

zdyskwalifikować go z Mistrzostw Świata :!: i jeszcze Henrego :idea:

 

Duch sportowy w narodzie włoskim nie ginie. 8) A potem się dziwią, że liga niemiecka jest bardziej popularna. Jak tak dalej pójdzie, to i francuska będzie wyżej stała.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,78521 ... llego.html

 

"Po zwycięskich dla Romy stołecznych derbach w Serie A jej kapitan Francesco Totti prowokował trybuny Lazio gestami, które odsyłały ich klub do drugiej ligi.

 

Kilkanaście dni później kibole Lazio otwarcie żądali od drużyny, by ta podłożyła się Interowi i pomogła mu obronić mistrzostwo kraju, o które mediolańczycy rywalizują z Romą. Na stadionie gospodarze dopingowali rywali, a swoim piłkarzom grozili, że ich pobiją, jeśli ci ośmielą się nie przegrać. Przegrali 0:2."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian wygrał, ale z sylvią będzie chyba gorzej...

 

Niby wygrał. Może się nie znam ale IMO nudą wiało z ringu. :( Wolałbym zobaczyć jakiś dobry boks. O który zresztą też ostatnio trudno. :(

 

Wygrał, ale dzięki paru ciosom w pierwszej rundzie. W drugiej już "spuchł" i ledwo żył! Jeśli doszłoby do trzeciej rundy to ciekawe jakby się to skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian wygrał, ale z sylvią będzie chyba gorzej...

 

Niby wygrał. Może się nie znam ale IMO nudą wiało z ringu. :( Wolałbym zobaczyć jakiś dobry boks. O który zresztą też ostatnio trudno. :(

 

Wygrał, ale tylko dzięki paru ciosom w pierwszej rundzie. W drugiej już "spuchł" i ledwo żył! Jeśli doszłoby do trzeciej rundy to ciekawe jakby się to skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia-rUCH 1-0

Wszystko na to wskazuje, że rUCH wyjdzie po tym sezonie jak...facet na rozwodzie- nie dośc, że puchar poszedł się paśc, to jeszcze 4 platz w lidze. Oby tak było.

 

 

Dziś o 19.00 na "Park Stadion Kattowitz" miejscowy GKS podejmie Motor Lublin.

Mecz generalnie o nic- my już raczej bez szans na awans, Motorowcy generalnie już ligę niżej.

Niemniej trzeba się przejechac i...zakupic bilet na środę, kiedy to podejmiemy łódzki Widzew. I nie chodzi tu o piłkarzy, ale o "ekipę" wspomaganą bracmi zza miedzy, którzy to ponoc mają przybyc pod stadion(sektor gości zamknięty). Będzie chyba wesoło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...