Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje serwis goool.pl, nowym trenerem Legii będzie zwolniony przed trzema tygodniami z Wisły, Maciej Skorża. Według wspomnianego serwisu, Skorża porozumiał się już w klubem z Łazienkowskiej i będzie prowadził Legię od 1 czerwca. Przypomnijmy, że dzień przed zwolnieniem Skorży z Wisły, Klub Piłkarski Legia dogadał się ze Stefanem Białasem, z którym związano się do końca maja.

 

Skorża ma 38 lat. Pracę w roli trenera rozpoczął w Amice Wronki, z którą awansował do fazy grupowej Pucharu UEFA. Wraz z Dyskobolią Grodzisk Wlkp. zdobył wicemistrzostwo Polski i i Puchar Polski. Później pracował Wiśle, z którą zdobywał tytuły mistrzowskie, ale nie osiągnął spodziewanych sukcesów w europejskich pucharach. Po słabym początku rundy wiosennej w wykonaniu Wisły, Skorża został zwolniony z funkcji trenera Białej Gwiazdy.

 

Zatrudnieniem Skorży zainteresowany był ponoć także Lech Poznań, ale urodzony w Radomiu szkoleniowiec dogadał się już z Legią. Jako ciekawostkę należy podać, że Skorża w latach 1994–98 trenował młodzieżowe drużyny CWKS Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak skończył?

 

W Warcie. W dziwnych okolicznościach wyrzucony z Lecha...

Dawaj

 

Po pierwsze został w Lechu zawieszony w prawach zawodnika, po drugie nie wyrzucony tylko nie został z nim przedłużony kontrakt ;)

Co ciekawe taki na przykład Ujek który sie przyznał do korupcji nadal dziwnym trafem biega po boiskach Ekstraklasy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe taki na przykład Ujek który sie przyznał do korupcji nadal dziwnym trafem biega po boiskach Ekstraklasy :/

Bo dziwnym trafem to coś nazwali EKSTRAKLASA .

Olechowski się przyznał do współpracy i dziwnym trafem ma większe poparcie niż obecny - ale o to chyba nie jest trudno :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak skończył?

 

W Warcie. W dziwnych okolicznościach wyrzucony z Lecha...

Dawaj

 

Po pierwsze został w Lechu zawieszony w prawach zawodnika, po drugie nie wyrzucony tylko nie został z nim przedłużony kontrakt ;)

Co ciekawe taki na przykład Ujek który sie przyznał do korupcji nadal dziwnym trafem biega po boiskach Ekstraklasy :/

 

 

A czy Lech to nie Amica ? Bo dla mnie to też jest frajerstwo, że tak to ciągle jest Lech, a jak się pojawia temat waszej korupcji to nagle jesteście Amicą tylko nazwa inna :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe taki na przykład Ujek który sie przyznał do korupcji nadal dziwnym trafem biega po boiskach Ekstraklasy :/

 

To jest cholernie zastanawiające. Na to niestety odpowiedzi nie udzielę, ponieważ mnie to przerasta. :twisted:

 

Co tu dużo pisac, przykładów takich jest wiele, Reksio nie jest jedyny.

 

Olechowski się przyznał do współpracy i dziwnym trafem ma większe poparcie niż obecny - ale o to chyba nie jest trudno

 

W tym "UB-kistanie" wszystko jest możliwe. I tak Kaczyński ma mój głos, za to, ze jest Polakiem i pokazał sitwie gdzie jej miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym "UB-kistanie" wszystko jest możliwe. I tak Kaczyński ma mój głos, za to, ze jest Polakiem i pokazał sitwie gdzie jej miejsce.

Jeśli wchodzisz na takie tematy to napisz kto to jest "sitwa".

Widzisz - ja mam blizny na głowie po nodze od krzesła - bili niemiłosiernie . Robiłem co mogłem aby dzisiaj pisał każdy co chce , ale pisał to co myśli a nie ogólniki . Jeśli piszesz sitwa , to ja chcę wiedzieć kto , bo coś umknęło mojej uwadze . Kibicuję wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz sitwa , to ja chcę wiedzieć kto , bo coś umknęło mojej uwadze . Kibicuję wszystkim .

 

Ci którzy wtedy "walczyli" o demokrację i dobro RP, a z biegiem czasu okazali się KANALIAMI!! Teraz masz gw, tvn, po itp. Wiesz o kim mowa?

Zresztą polityka to śliski temat i niech każdy ma swoje poglądy, i niech nie próbuje dzielic ich z resztą.

 

Będziesz na niego głosował ?

 

Tak będę.

 

 

Poza tym, to o kibicowaniu, a nie polityce, więc do rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...