Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

z Sosnowca, Będzina, Dąbrowy i Chorzowa powinni zrobić osobne województwo

 

Jak się trafimy, masz u mnie WÓDKĘ :wink:

 

bo Pyrzowice są w Zagłębiu a nie na Śląsku . Potem zarządają dostępu do morza Czarnego

 

Spokojnie, niejaki "stadion ludowy" w sosnowsi leży w...Katowicach.

Idzie się dogadac w sprawie lotniska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia wygrała i to na wyjeździe :shock:

Ale wygrać w polskiej lidze , to nie jest jakiś wyczyn . No może jednak wygrali z Barceloną , to warto pisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzki K.S.- GKS KATOWICE 1-2 :!: :!: :!:

 

Na zapleczu ekstraklasy ciekawie- Żaden z zespolów(prócz rts-u) nie chce awansowac. Dziwne, nie :?: Albo po prostu grajki u bukmachera grają i stąd te "ciekawe" wyniki.

 

Ale my do przodu i tak trzymac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

Legia wygrała i to na wyjeździe

 

Ale wygrać w polskiej lidze , to nie jest jakiś wyczyn . No może jednak wygrali z Barceloną , to warto pisać

 

okazuje się i w naszej lidze wygrać mecz dla Legii to ostatnio wyczyn :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzki K.S.- GKS KATOWICE 1-2 :!: :!: :!:
Przynajmniej jedna dobra wiadomość :) Niestety Górnik się w piątek nie popisał... Nie potrafili wykończyć żadnej akcji na połowie przeciwnika. Ogólnie mecz był nudny bo było chyba z 30 rzutów rożnych, 10 żółtych kartek a zawodnicy Floty byli chyba zmęczeni bo kładli się co chwilę na boisko symulując faule. Jeszcze na dodatek pół stadionu nam zamknęli :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie okażę się, aczkolwiek odnośnie tego spotkania jakoś spokojny jestem, że punkty zostaną w Poznaniu.

 

Kilka dni temu mówiłeś bardziej dosadnie - że baty, czy coś tam :twisted:.

 

Niestety nie jest to do wykluczenia: nowy stadion, pełno ludzi, Lewandowski z powrotem na boisku. Ja liczę tylko na to, że czasem jak się chce za bardzo, to nie wychodzi :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka dni temu mówiłeś bardziej dosadnie - że baty, czy coś tam :twisted:.

 

Niestety nie jest to do wykluczenia: nowy stadion, pełno ludzi, Lewandowski z powrotem na boisku. Ja liczę tylko na to, że czasem jak się chce za bardzo, to nie wychodzi :twisted:.

 

No mówiłem, ale jak widziałeś nasz wynik w Wodzisławiu nie zadowala ( z resztą Legia zgubiła 3pkt z Odrą ;) ) i pewnie ten fakt mnie troszkę stonował, chociaż gdyby nie poprzeczka i Onyszko ... czyli co by było gdyby ? hehe

W każdym razie nie mogę się doczekać soboty bo atmosfera na Bułgarskiej w tej rundzie jest przednia.

 

No to będzie 13 330 na stadionie, bilety które były w kasach sprzedali w 2h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i wlasnie tego mi najbardziej brakuje na Ł3 :twisted:

 

Miałem napisać, że natura nie znosi odstępstw od normy - a tym jest obecna sytuacja na Ł3 - i że w końcu wszystko będzie "jak kiedyś", ale potem sobie przypomniałem, że historia wskazuje, że w wiele długoletnich konfliktów na świecie ma to do siebie, że wszyscy dawno zapominają o początkowym powodzie, a konflikt trwa, bo "głupio tak" go skończyć i nikt nie robi ruchu ku zgodzie, żeby nie wyszło, że w konflikcie przegrał... :roll:

 

I obym się mylił, ale tak właśnie może być na Ł3... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK napisał/a:

Sie okażę się, aczkolwiek odnośnie tego spotkania jakoś spokojny jestem, że punkty zostaną w Poznaniu.

 

Jak tak napisałem? Napewno nie. Jakaś pomyłka :???:

 

 

 

Niestety Górnik się w piątek nie popisał

 

Górnik i tak wejdzie, i tak wejdzie. Jedyny klub co ma stabilną sytuację finansową. Tylko żeby grajki się chciały trochę wysilic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik i tak wejdzie, i tak wejdzie. Jedyny klub co ma stabilną sytuację finansową. Tylko żeby grajki się chciały trochę wysilic...
Górnik jest stabilny finansowo od ponad roku a mimo to spadł. Jedyny udany transfer to Szczot, nie jestem taki pewny wejścia do ekstraklasy ale trzeba być dobrej myśli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK napisał/a:

Łódzki K.S.- GKS KATOWICE 1-2 :!: :!: :!:

Przynajmniej jedna dobra wiadomość

to NIE jest dobra wiadomość :roll: :wink:

 

a rycerze wiosny to na pewno nie zagłębie lubin :razz: chyba, że co roku mamy nowych rycerzy wiosny (ja znam jednych tylko :twisted: , może aktualnie raczej cienko przędą ale jak dostali to miano to w lubinie jeszcze nie wiedzieli jak awansować z a-klasy :twisted: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez te ich dziennikarskie gnioty ludzie wierzą w bzdury (nie neguje zatrzymania kibiców oczywiście, ale do stowarzyszenia Wiara Lecha żaden nie należał) na temat poznańskich kibiców i Lecha Poznań . Już od dłuższego czasu nasz ex "patron medialny" wypisywał wierutne bzdury oczerniając klub i kibiców na szczęście miarka sie przebrała :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mamy sztamę z Gieksą

DWIE EKIPY, JEDNA BANDA, SLĄSKA KREW :mrgreen:

 

 

No cóż - widać bandyci zatrzymani przez policję są w klubie tak mocni, że Lech jest gotów nawet zerwać umowę z GW

 

A gdzie tak nie jest :?: Poza tym, to nie pisze się GW, tylko "żydokomunistyczne ścierwo" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...