Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

ja to bym raczej się obawiał czy kliczko go nie zabije

 

Tyson Gołoty nie zabił to Sosnowski też raczej przeżyje -najwyżej będzie jeszcz krótsza walka :sad:

 

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 12:44 pm ]

Kornelia Marek na dopingu :sad: :

 

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/title,S ... caid=19c9d

 

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 7:21 pm ]

ale niewiele Małyszowi zabrakło do wygranej :sad: prowadził po 1 serii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na zapleczu ekstraklasy ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna, a GKS-em Katowice. Katowiczanie w ostatniej chwili dowiedzieli się, że pojadą na ten mecz. :mrgreen: W klubowej kasie "żyd" się zaświecił i nie ma pieniędzy na wynajęcie autokaru(nawet zdezelowanego autosana). Podobno jakiś "tajemniczy" sponsor postanowił, że "zafunduje" przejazd i tak team z Katowic wyruszył na wschód Polski. Tradycją już w GieKSie jest zasada, że IM GORZEJ TYM LEPIEJ, tak więc 3 punkty pojadą do Katowic. :grin:

 

Co do ekstraklasy, to już nie zabieram głosu, bo DZIDOSTWA nie warto komentowac. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła!

Co?

Levadia! :twisted:

 

dobrze, dobrze, mam nadzieję, że Lech ogarnie lidera po tej kolejce.

 

Niezmiernie cieszy remis Pogoni, mam nadzieję, że eŁKSa dzisiaj to wykorzysta (niestety bez kibiców, a tak się szykowałem na mecz :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie cieszy remis Pogoni

 

O tak, nawet bardzo.

 

eŁKSa dzisiaj to wykorzysta

 

Z KSZO-kami nie powinni miec większych problemów, o ile nie czują jeszcze w nogach derby sprzed tygodnia.

 

niestety bez kibiców, a tak się szykowałem na mecz

 

pzpn, pzpn ***** ***** pzpn.

 

 

Poza "czerwonymi", którzy są poza zasięgiem, każdy może awansowac, w tej lidze każdy z każdym może wygrac. Myślę, że to będziemy MY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z KSZO-kami nie powinni miec większych problemów, o ile nie czują jeszcze w nogach derby sprzed tygodnia.

No właśnie tego się boję najbardziej, ale muszą dać radę!

 

Co do zamknięcia stadionu, to się w sumie nie dziwie po derbach, dużo pirotechniki na oprawie (to akurat było ładne) + paru nawalonych idiotów rzucających petardami czy butelkami w bocznego i parówki. Tak to jest w tym kraju niestety już, po co to spisywanie peseli, monitoring skoro poprzez szkody paru idiotów cierpi reszta kibiców?

 

HEEEEEEEEEEEEEEEJ EŁKSA GOOOOOL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego. Urban out. Facet z innej bajki, legenda bądź co bądź Górnika. Robił w Legii to, za co mu płacili, ale serca do tego nie miał. Stylu drużyny nie stworzył, waleczności nie wykrzesał, snują się ci piłkarze po boisku, jak muchy w smole (i nie chodzi o to, że Mucha jest w Smolińskim :mrgreen:). Wydawało się, że jego zasługą będzie wpuszczenie młodych, ale, jak widać, wpuścił ich, bo byli dobrzy i na tym chłopcy stanęli...

 

Razem z Urbanem out Trzeciak (kolejny spadochroniarz z innej bajki) i sztab medyczny za te bezustanne kontuzje.

 

Ten sezon się skończył, trzeba myśleć o budowaniu drużyny na przyszłość, dogadać się z kibicami, żeby od nowego sezonu była drużyna, stadion i doping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo pirotechniki na oprawie

 

Tylko to nadaje koloru tej szarej polskiej piłce!

 

po co to spisywanie peseli, monitoring

 

Żeby jak nie będzie winnych, mogli Ciebie w to ubrac.

Wiem co piszę(akcja mydlniki) sam to przeżyłem.

 

dogadać się z kibicami, żeby od nowego sezonu była drużyna, stadion i doping

 

To musi byc JESZCZE JEDEN!! :wink:

 

 

Poza tym, to mam pytanie do reszty: Czy można z rzutu karnego zagwizdac spalonego :?: :idea:

 

Okazuje się, że tak :!: Wczoraj tak katowicki GKS przekonał się o tym na własnej skórze.

Polscy sędziowie to ***** sprzedawczykowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy sędziowie to ***** sprzedawczykowie.

tak było jest i będzie, póki to stare pokolenie dziadów nie wyginie i nie będzie nowego pzpnu. Polska piłka to dno.

 

eŁKSa wymęczyła 3 punkty, mamy wicelidera póki co. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to spiewali kibice CWKS- JESZCZE JEDEN!!!!

tym to akurat nie ma co sie chwalic. Poniżej krytyki- wlasnie takim zachowaniem Staruch daje argumenty 2 stronie ze nie ma o czym rozmawiac, bo jak mozna rozmawiac z chlowiekiem ktory nie jest w stanie uszanowac śmireci 2 czlowieka :?:

Nie podoba mi sie to co robi iti, ale tez nie do konca sie zgadzam z postepowaniem sklw.

 

No i nie ma Urbana

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...