Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No to "Duma" Katalonii i "najlepsza drużyna wszechczasów" została delikatnie skarcona :) o ile 3 gol dla Bayernu był delikatnie kontrowersyjny o tyle barca nie może mieć pretensji do sędziego bo dwa karne w pierwszej połowie im darował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko w rewanżu będzie 5:0 i finał dal Barcelony

ahahahahah :mrgreen:

 

zrobili z nich po prostu szambo i wygrana Realu 3-1 w tym sezonie to po prostu nic. Jak już pisałem wcześniej dobrze że nie trafiliśmy na nich w półfinale

 

A Mou dzisiaj... podał skład na jutrzejszy mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo MU po raz 20 został Mistrzem Anglii

 

Nie wiem z czego się tu cieszyć...To jeden ze słabszych mistrzów Anglii w historii i trudno się z tym nie zgodzić...

 

13 tytuł sir Alexa

 

Sour alexa Fergiescuma.... Się musi cieszyć stary dziadek, że wyrwał CITY mistrzostwo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się tu cieszyć...To jeden ze słabszych mistrzów Anglii w historii i trudno się z tym nie zgodzić...

A więc jak beznadziejne musi być City, że nie potrafią sobie poradzić z tak słabym mistrzem :P

 

Sour alexa Fergiescuma.... Się musi cieszyć stary dziadek, że wyrwał CITY mistrzostwo... :D

On jeszcze nie raz upokorzy ten arabski zespół :D;)

 

Oby Real dziś rozwalił szkopów co najmniej tyle samo jak wczoraj Bayern Barcelonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był karygodny błąd Matsa,widać nie jest jeszcze formie po kontuzji.Borusia odpuściła i przestała grać piłką.Coentrao rozgrywa bardzo dobre spotkanie no i CR7 jak zwykle.Reus dobra pierwsza połowa ,nie wiem czy nie powinien być karny dla BVB po faulu na nim.Zobaczymy co w drugiej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...