Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy zaklady. Pora otworzyc zaklady bukmacherskie. Wiadomym jest ze kazdy obstawia wygrana, pytanie jest ile oczek dzisaj wpadnie. Nastepnym pytaniem jest czy Lewandowaski zdobedzie dzisiaj bramke?

 

4:0 dla Polski będzie, Lewandowski nie strzeli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś muszą się dowartościować. Frajerzy zawsze zostaną frajerami -_-

 

Ja bym sobie darował komentowanie tej sytuacji, bo sami świętymi nie byliście w niedalekiej przeszłości (czytaj Człowiek i Małpa).

 

Mnie akurat okrzyki Żydów za bardzo nie bolą bo oni nie są aż tyle warci żeby sie nimi przejmować :P

Zauważ różnicę że nasi zgineli w wypadku, Ci których wymienileś przez chore krakowskie klimaty gdzie wszyscy idą na noże.

Mała a jednak znaczna różnica. No ale Triada jaka by nie była musi się trzymać razem :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chaos, nawalnica tak jakby na burze.

 

Ale grom i grad z jasnego nieba nie leci. :lol:

 

Husaria w ataku na ksieciuni z Sam Marino.

 

och jest, pierdyknal piorun z nieba poraz 2

 

2:0

 

Co za cudowny sklad :yahoo:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli Wislacy zabijają ludzi to jest okej ? I skoro są to chore klimaty to po kiego sie pod tym podpisujecie śpiewając takie teksty? Ten sam kaliber o ile nie większy. Dla mnie i Wasze i Cracovii okrzyki są słabe i nie popieram takich akcji.

Edytowane przez wolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli Wislacy zabijają ludzi to jest okej ? I skoro są to chore klimaty to po kiego sie pod tym podpisujecie śpiewając takie teksty? Ten sam kaliber o ile nie większy. Dla mnie i Wasze i Cracovii okrzyki są słabe i nie popieram takich akcji.

 

+ 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli Wislacy zabijają ludzi to jest okej ? I skoro są to chore klimaty to po kiego sie pod tym podpisujecie śpiewając takie teksty? Ten sam kaliber o ile nie większy. Dla mnie i Wasze i Cracovii okrzyki są słabe i nie popieram takich akcji.

Ale gdzie ja napisałem że jest OK ? Jedni i drudzy w tych sprawach są siebie warci i jak chcą niech się sami wybijają dalej. Dla mnie jest różnica jak ktoś ginie w wypadku a ginie w porachunkach powiedzmy "kibicowskich". Ja nigdy nie popierałem takich okrzyków i sam ich nigdy nie śpiewam. Śmiech mnie ogarnia jak teraz PZPN chce karać Żydów za te okrzyki. No ale skończmy Wolus ten temat bo nie warto go ciągnąć dalej. ;)

Kadra gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale przy 70% posiadaniu piłki wynik 2-0 to śmiech. Prawie całą połowę jesteśmy w polu karnym i nic z tego nie wynika.

Gra "przypadkowa".

 

Strategii i techniki za grosz. Akcje na zasadzie "dwa uda": uda się albo się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...