Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A to ci ciekawostka.

 

"Doping na meczach reprezentacji Polski pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście to nie kibice kompromitują się na boisku, ale ich doping na meczach kadry jest daleki od tego na jaki piłkarze mogą liczyć w klubach. Temat tak zwanych "Januszów" podjął znany z miłości do piłki nożnej, były premier Jan Krzysztof Bielecki.

- PZPN mógłby nad tym się zastanowić. Np. nad cenami biletów albo robiąc specjalny sektor dla młodego kibica. Żenujące było, że 57 tys. ludzi zostało przekrzyczanych przez dwa tysiące Ukraińców - powiedział Bielecki na na antenie radia TOK FM.

 

- Na kadrę - jak powiedział kiedyś były irlandzki pomocnik Roy Keane - przychodzą ci, którzy jedzą kanapki z krewetkami. Na spotkaniach ligowej jest dużo młodzieży. Czasem zapiekłej, czasem przekraczającej reguły gry. Ale oni nigdy by nie wymiękli. Nie chcę wymieniać klubów, ale do głowy przychodzą mi przynajmniej trzy, których fani nigdy nie wymiękają. Nawet przy wyniku 1:3 krzyczeliby tak, jakbyśmy wygrywali. Ci z krewetkowymi kanapkami przyszli jak do teatru, a że w teatrze było słabo, to się poddali i tylko zagwizdali na koniec meczu - dodał Bielecki.

 

- Więc gdybyśmy zrobili pięć tysięcy miejsc dla naszych sprawdzonych kibiców, to oni nie wymiękliby do 90 minut. PZPN się może modernizuje, ale tego zabrakło. Nie ma sportu bez fanatycznego kibica. Stąd te konflikty z kibicami. Z nimi trzeba się ułożyć. Bez ich zacięcia i sportowej złości ani nie będzie kibicowania, ani dobrej gry. To nie jest łyżwiarstwo figurowe - stwierdził były premier."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla naszych panczenistów!

 

 

Kibice klubowi o których mówi Jak Krzysztof kibicują swoim klubom bo są z nimi związani "na śmierć i życie".Jeśli Pan były premier uważa że można ich zmusić do kibicowania tzw, reprezentacji to jest w błędzie bo oni mają ją w dupie.

Dziwie się ze taki w sumie mądry człowiek pisze takie głupstwa.Przynajmniej wg. mnie.

 

Wystarczyłaby zwykła organizacja-czyli po 2-3 wodzirejów na jeden sektor +1-2 bębniarzy i nauczyć ludzi co i jak przed meczem.W innym przypadku każdy krzyczy co innego i w innym czasie i nie ma żadnego efektu.Wystarczy tysiąc gardeł które krzyczą razem i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to, ze kazdy krzyczy co innego. Tzw. Janusze krepuja sie spiewac, bo nie mow mi, ze nie znaja: Polska gola, hej Polska goooollll, my chcemy gola ect. Bedac na 3 meczach PL na Euro doswiadczylem tego kazdorazowo. Zaczynalem krzyczec z grupka znajomych, a Janusze obok patrzyli nas z mina typu: siadaj, bo nic nie widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@KamilP, no właśnie po to są dyrygenci w orkiestrze żeby dyrygować.Zobacz na hiszpańskiego Manolito,meksykańców,brazylijczyków zawsze mają bębny,nawet w grupach klubu kibica zawsze jest ktoś w roli klakiera kto pokieruje dopingiem.Wiadomo że się paru idiotów znajdzie co będą uciszać ale przy zorganizowanym dopingu jestem pewien że znikną.

Nie wiem czy jestem Januszem czy nie ,ale jak czuje potrzebe to równo morde drę,wszystko jedno czy na stadionie w hali,na turnieju tańca(potem mnie opieprzają że na nagraniu tylko mnie słychać)Tylko że jak sam się drę to choćbym płuca wypluł to nic to nie da.

Powinno się ludzi uczyć zorganizowanego dopingu i sterować na stadionie.Przecież jak widzę wywiady z ludźmi wychodzącymi z meczu to są całkiem fajni ludzie pochłonięci pasją sportu dlatego płacą te niemałe pieniądze i tam są.I tak uważam że kibice po ostatniej żenadzie zachowali się odpowiednio bo poprostu wygwizdali ten cyrk Fornalika.

A jak to się dzieje że normalni ludzie na meczu siatkówki mogą w hali zrobić piekło a polscy kibice uważani są za jednych z najlepszych?Jakoś można.

 

PS.pamiętam wiele lat temu jak grupka Angoli rozwaliła nasz doping na meczu międzypaństwowym,myśmy krzyczeli :Poland a oni zaraz potem:shit i tak w kółko co skutecznie zabiło doping :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyrygowalismy (probowalismy), ale kazdy patrzyl na nas jak na idiotow. Moze bebny rozkrecilby towarzystwo, ale generalnie uwazam, ze na kadre w duzym % przychodza jak to ich nazwali "Janusze", ktorzy w jednej polowie meczu zajadaja sie hotdogami, a w drugiej madrza jak to oni by nie zagrali i jaki to sedzia zly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak to się dzieje że normalni ludzie na meczu siatkówki mogą w hali zrobić piekło a polscy kibice uważani są za jednych z najlepszych?Jakoś można.

 

 

Po pierwsze primo, tam są wyniki jako takie.

Po drugie primo :P na basenie narodowym jest pojemność wielokrotnie większa niż na hali, co za tym idzie jest o wiele więcej przypadkowych ludzi.

Ten sam problem może nie w tym stopniu dotyczy meczów ligowych drużyn w pucharach. Zawsze jest ciut słabiej jeśli chodzi o synchronizację ze względu na wycieczki z całego kraju.

Po trzecie primo na hali jest wiele lepsza akustyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład reprezentacji Polski na San Marino wg Przeglądu Sportowego:

 

Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Eugen Polanski, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest.To dobrze ,chociaż wynik tego meczu nie będzie żadną wskazówką na przyszłośc

 

Wracając jeszcze do problemu braku dopingu to muszę wam przyznać rację ,że strasznie mnie irytowało podczas euro,że stadion pełen Polaków a konkretnego dopingu zero :angry:

wierzę jednak że to kwestia wyrobienia i organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Sobotę byłem na urodzinach w GieKSiarskim Nettetal. Oglądaliśmy Cracovia-GKS. Pomimo porażki 1-0, byłem dumny z naszego teamu, który to o mało nie urwał pasom... kut...punktów. GieKSy ponad 700, przed meczem minuta ciszy dla chłopaków z Gdanska, na co craxa odpowiada Lechia Gdansk, qr...scheiss. Kolejna ekipa, która swoje kompleksy, np. z brakiem wystawienia konkretnego młyna, odreagowuje właśnie w ten sposób...

 

Repra widać ma się dobrze, jak za starych dobrych czasów. Lewy nie pomógł?? Jaka szkoda... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Sobotę byłem na urodzinach w GieKSiarskim Nettetal. Oglądaliśmy Cracovia-GKS. Pomimo porażki 1-0, byłem dumny z naszego teamu, który to o mało nie urwał pasom... kut...punktów. GieKSy ponad 700, przed meczem minuta ciszy dla chłopaków z Gdanska, na co craxa odpowiada Lechia Gdansk, qr...scheiss. Kolejna ekipa, która swoje kompleksy, np. z brakiem wystawienia konkretnego młyna, odreagowuje właśnie w ten sposób...

Jakoś muszą się dowartościować. Frajerzy zawsze zostaną frajerami -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład reprezentacji Polski na San Marino wg Przeglądu Sportowego: Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Eugen Polanski, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik

 

POczekamy zobaczymy, ale jak tylko sedzia gwizdnie po raz pierwszy - wlaczymy sie do akcji...

 

Robimy zaklady. Pora otworzyc zaklady bukmacherskie. Wiadomym jest ze kazdy obstawia wygrana, pytanie jest ile oczek dzisaj wpadnie.

 

Nastepnym pytaniem jest czy Lewandowaski zdobedzie dzisiaj bramke?

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...