Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

mam na myśli głośny nieustanny doping (w odróżnieniu od buczenia, gwizdów i braw po pięknych zagraniach) i jakieś tam oprawy, race itp taką miałem opinię o BVB - być może błędną. oczywiście mam na myśli trybunę z młynem.

 

 

Tak się składa, że w promieniu 100km to mam kilkanaście klubów, które kiedyś pewnie obskoczę, wówczas będę miał porównanie.

Następnym razem jadę do Aachen, czyli Alemannia, której kibicuję. Tam jest dość gorąco, Prawicowa grupa Karls Bande Ultras postawiła sobie za punkt honoru wytępić lewaków z Aachen Ultras i podczas każdego meczu(wyjazd i u siebie) KBU spuszcza oklep lewakom, których broni niemiecka psiarnia i klub(zakazał wieszania fan KBU na stadionie i w jego okolicach). Robią chłopaki widać dobrą robotę. 26 Kwietnia przylatuje mój bracha i zabieram go właśnie na TIVOLI na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tu rzuciło biednego Ślonzoka w poszukiwaniu lepszego życia... Też wolałbym być np. w Dresden, gdzie do dom je 400km i Dynamo, z którym kilka lat temu był układ i do teraz niekiedy ktoś tam zagości na Rudolf Harbig Stadion.

Ale tu je rodziny sporo, także nie mam tu źle. Tylko ta odległość...

 

Skrót po niemiecku z tego co dzieje się w Aachen.

http://www.youtube.com/watch?v=pIHjYu6qpN4

 

GEGEN links!:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=uQP_ih6jSO4

 

 

Reportaż. Ruch kibicowski w Reichu podnosi się z kolan??

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z filmu powyżej nic nie rozumiem. natomiast już z tytułu można dużo wywnioskować. Ty opisałeś to jako "prawicową grupę" i "lewaków" natomiast w tytule filmu występują naziści i liberałowie :huh: coś czuję, że się nie dogadają :biglol: między innymi dlatego jestem przeciwny przenoszeniu polityki na stadiony!

 

jeśli chodzi o Dynamo to byłem raz i się nie zachwyciłem. tym bardziej, że miałem drobną scysje ze "stewardami" :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe,martwi mnie że znowu Wasilewski będzie na srodku,mam nadzieje że Waldek ma jaja i po paru akcjach kiedy wasilewski nie nadąży wstawi Salamona.Martwi mnie tez że na konferencji zaczął pomału gadkę że mecz owszem ważny ale że świat sie nie kończy-blablabla,to świadczy że trochę pęka i sie asekuruje jak Franek,widać że mecz z Irlandią podciął mu skrzydła....obym się mylił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Borubar puści dziś jakieś bramki i przegramy to go zjedzą media, że to przez fajki hehe znów mu zdjęcie zrobili jak kopci .

dla mnie to i może paczkę wypalać oby bronił jak za dobrych lat bo jak jest w formie to wszyscy łącznie ze Szczęsnym mogą mu buty pucować ;)

Złym prognostykiem jest, że trener mówi, że ten mecz jest ważny a nie o wszystko bo potem wychodzi to jak zawsze i zaczynają się liczenia na kalkulatorze kto z kim musi przegrać, zremisować abyśmy przeszli. Liczę też że nie będzie Obraniaka i może Mierzejewski dostanie szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...