Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

ok koniec tematu milicji i Ryżego :-P

 

gumas_72 że Ty się jeszcze nie nauczyłeś że tu nie można Ryżego krytykować ani jednynej słusznej partii :mrgreen:

Usprawiedliwianie przez niektórych tu policji i zwalaniu winy na kibiców, gdzie widać ewidentnie na filmikach jak było jest naprawdę żałosne. CHłopaki czasami naprawdę pewnych rzeczy lepiej nie komentować niż iść w ślady np. Niesiołowskiego :-P No ale miał być koniec o sprawach nie sportowych :-P

 

Wolus jak nam schakowaliście stadion :mrgreen: Pewnie to Ty wyłączyłeś na czas oprawy monitoring :twisted:

 

Kurde mecz Polska-Urugwaj mam 4 km od domu a jakoś nie chce mi się iść na ten jeden wielki piknik na trybunach i francuzów na boisku :roll: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie akcja z tymi chlopaczkami troszkę dziwna, nie fajnie to wyglądało...

Ja tam nie byłem, więc widzę tylko to, co widzę :)

 

Lukasdraz, zobacz sobie filmik z konferencji Macierewicza, gdy jakiś chłopak miał inne zdanie od reszty :) można się spierać na różne tematy, ale chyba nie chcesz powiedzieć, ze to Ryży ma w Polsce wyznawców, a Kaczka zwykłych wyborców? Spójrz na Markusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koniec tematu milicji i Ryżego :-P

 

gumas_72 że Ty się jeszcze nie nauczyłeś że tu nie można Ryżego krytykować ani jednynej słusznej partii :mrgreen:

Usprawiedliwianie przez niektórych tu policji i zwalaniu winy na kibiców, gdzie widać ewidentnie na filmikach jak było jest naprawdę żałosne. CHłopaki czasami naprawdę pewnych rzeczy lepiej nie komentować niż iść w ślady np. Niesiołowskiego :-P No ale miał być koniec o sprawach nie sportowych :-P

 

Wolus jak nam schakowaliście stadion :mrgreen: Pewnie to Ty wyłączyłeś na czas oprawy monitoring :twisted:

 

Kurde mecz Polska-Urugwaj mam 4 km od domu a jakoś nie chce mi się iść na ten jeden wielki piknik na trybunach i francuzów na boisku :roll: ;-)

 

W dupie mam ta słuszna partie i te mniej sluszne tez :-P

To nie jest watek polityczny i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tą falę na trybunach, to mi się niedobrze robi. Jak jestem na meczu, to bardziej mnie to wk.. niż Rafał Murawski na murawie :)

 

Całkiem ładny gol :)

 

Choćby z tego powodu jestem w domu a nie na meczu, gdzie atmosfera jest zapewne istnie siatkarska :-P

Moja siostra zaczeła chodzić na mecze reprezentacji które są w Gdańsku a ona o piłce ma pojęcie takie jak ja o motylach w Gabonie, no ale to jest modne teraz i fajnie jest się potem pochwalić że się było na meczu choć nie zna się żadnego zawodnika oprócz może Lewandowskiego. To jest poprsotu dramat co za ludzie siedzą na tych trybunach teraz :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaf i Action sory Panowie ale nawet jak sie postaracie to nie da rady zatuszowac tego co milicja odwaliła łapta i oglądajta od 7:40- 7:50 7:30 grupa CBŚ widziana za kordonem a potem zaczyna sie prowokacja nawet ślepy to zobaczy :mrgreen:

 

No to chyba jestem ślepy.

 

Widzę jak gruba zamaskowanych kiboli idzie w stronę kordonu policji, rzucają race, a zza kordonu wybiegają zamaskowani policjanci, żeby ich zatrzymać.

Gdzie tu widzisz prowokację???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaf i Action sory Panowie ale nawet jak sie postaracie to nie da rady zatuszowac tego co milicja odwaliła łapta i oglądajta od 7:40- 7:50 7:30 grupa CBŚ widziana za kordonem a potem zaczyna sie prowokacja nawet ślepy to zobaczy :mrgreen:

 

No to chyba jestem ślepy.

 

Widzę jak gruba zamaskowanych kiboli idzie w stronę kordonu policji, rzucają race, a zza kordonu wybiegają zamaskowani policjanci, żeby ich zatrzymać.

Gdzie tu widzisz prowokację???

 

wierz w to dalej co widzisz :mrgreen:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...