Skocz do zawartości

Pierwsze Subaru Sedan/Kombi ?


Porter3

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę napuchnięte Legacy 

OTB będzie następne  ;) 

Konkretny samochód idealny dla mnie, forek już mi się po prostu znudził  :)  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta forester będzie lepszy niż outback, bo jest mniejszy i ma odrobinę większy prześwit. Na trasie z tych samych powodów będzie gorszy i do tego jego kioskowatość też nie sprzyja komfortowi przy większych prędkościach. Ja jeżdżę właśnie w proporcji 80% miasto 20% trasa i forester sprawdza mi się bardzo dobrze, chociaż po dłuższej trasie z rozrzewnieniem wspominam poprzednika, czyli e39 ;). I nie wiem dlaczego niby gaz ma się nie sprawdzać w mieście. Ja mam ustawioną temperaturę przełączania na 40 stopni i przy obecnych temepraturach to jest moment, w zimie wychodzi średnio dodatkowy litr na 100km, co i tak daje oszczędność przynajmniej 20zł/100km. Póki co, odpukać, przejechałem ponad 25kkm bez żadnych problemów, oprócz wymiany na gwarancji jednego wtrysku(niebieska hana).

 

P.S. darecki1981, nie wiem co Ty robisz, że samochodem lżejszym i mocniejszym ponad sto koni nie możesz odejść foresterowi z AT :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. darecki1981, nie wiem co Ty robisz, że samochodem lżejszym i mocniejszym ponad sto koni nie możesz odejść foresterowi z AT

Nie wiem czy doczytałeś do końca ;)  napisałem że spokojnie odejdzie, ale nie przy starcie  ;) , forester w AT na światłach jest po prostu dużo szybszy niestety taka prawda! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i trochę mnie śmieszy, że na wstępie skreśliłeś auto które odpowiadało by Ci najbardziej... mianowicie Imprezę GD kombi tyle, że wersję US - tak!

do dyspozycji 2,5 n/a 173 hp ponad 200 Nm, co w połączeniu z 5 mt  daje całkiem niezłą frajdę z jazdy przy rozsądnym spalaniu! Nie wiem jaki jest powód skreślenia US, naczytałeś się bzdetów na forum, że inne, że baaa, widziałeś sprowadzonego ulepa? to jest praktycznie to samo auto jeno z lepszym sercem niż 2.0 n/a na EU, różnice są subtelne.

Nawiasem, miałem identyczny powód wymiany auta 3 lata temu jak Ty teraz, gratuluję córeczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie rok jeżdżę Imprezą z USA i cieszę się, że takie opinie są rozsiewane o samochodach pochodzących ze stanów bo dzięki temu mogłem swoją kupić tak tanio :D Jedyną obawą, którą rozumiem przy autach z USA może być tylko fakt że większość sprowadzana jest jako szrot. Trzeba mieć farta - ja trafiłem idealnie, ale wiem że ciężko trafić coś dobrego z USA i doświadczyłem tego na własnej skórze szukając Lexusa IS350 :) Dodam tylko, że też mam roczne dziecko i Impreza jako samochód rodzinny sprawdza się idealnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie trochę jak chorągiewka, ale Forester na pewno odpada.

Przeglądam właśnie Legacy III 2.5 MT (najlepiej Sedan, ale więcej kombi jest).

Na drugim miejscu Impreza Kombi US 2.5 MT

Edytowane przez Porter3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...