Skocz do zawartości

Pilot do imprezy - nie dziala


kogii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

padl mi wlasnie pilot od fabrycznego alarmu i immobilizera, musze uruchamiac auto z klawiatury w schowku... denerwujace....

czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia domowym sposobem czy pilot dziala? kiedys piloty od tv (nie wszystkie) wystarczylo zblizyc do pracujacego odbiornika radiowego, ma ktos jakies sposob na pilota od auta?

jest to pilot z jednym przyciskiem, niebieski, pracujacy na 433 mhz, baterie wymienilem na nowe, swieci sie dioda podczas naciskania przycisku

ktos ma jakies pomysly? zanim pojade do serwisu, bo tubylcy mnie skasuja okrutnie... moze kupic nowy pilot na ebay i go doprogramowac do auta? a jezeli padl odbiornik fal w aucie? jak to sprawdzic?

z gory dzieki za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii,najprościej byłoby użyć pilota zapasowego ale takiego zapewne nie posiadasz , może podjedz do jakiegoś elektronika który handluje pilotami i doprogramuje Ci chwilowo nowego pilota i jak zadziała to od razu możesz go kupić a jak nie zadziała to jest coś z odbiornikiem w alarmie i od razu gostek może Ci naprawić . Tak czy siak koleś coś zarobi więc nie powinien mieć oporów przed eksperymentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostsze rozwiazania sa podobno najlepsze.... jutro po pracy pojade do serwisu, sprobuje, dzieki

 

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 12:06 am ]

no i w sumie nie dojechalem do serwisu, serwis musial dojechac do mnie :/

przestala dzialac rowniez klawiatura, brak mozliwosci uruchomienia auta.... padla centralka (sigma m30), mechanik wymontowal i w tej chwili nie mam alarmu i immobilizera...

czy ktos to naprawia? moglbym wyslac poczta.... jezeli nie, to czeka mnie montaz nowego zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...