Jump to content

Wykładzina do bagażnika Forestera

GregorR

Recommended Posts

Panowie chcę zakupić gumową wykładzinę do bagażnika oraz siatkę na zakupy do Forestera MY04. Jak zobaczyłem ceny w sklepie SIP to zdębiałem!!!

Może zna ktoś miejsce gdzie można to kupić za rozsądne pieniądze??????.

Mam ten sam problem -> poszukuję dokładnie tego samego. W Czechowicach - Dziedzicach k/Bielska jest facet, co robi dywaniki na wymiar (gumowe też), ale co do siatki to klops...

Jak coś znajdziesz to daj znać!

Panowie chcę zakupić gumową wykładzinę do bagażnika oraz siatkę na zakupy do Forestera MY04. Jak zobaczyłem ceny w sklepie SIP to zdębiałem!!!

Może zna ktoś miejsce gdzie można to kupić za rozsądne pieniądze??????.

Ja uzywalem fajna siatke gumowa, ktora za grosze kupilem w Makro. Co prawda nie jest pod wymiar (troche wieksza - bagaznik w Leonie) ale to nie stanowilo problemu - wystarczylo zalozyc. Byla bardzo praktyczna i wygodna. Brakuje mi jej :-) Zona mi zabrala :-)

Piszac siatka mialem na mysli wykladzine na podloge bagaznika, z dziurkami jak siatka.

Z tego co pamietam ostatnio u nas w Lublinie na Gorce- kolo Olimpu w CMT sprzedawali, trzba popytac w boksie z dywanikami do samochodu, i mozna bylo tez kupic tam siatki duzo duzo taniej, niestety numeru boksu nei pamietam , pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...