Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ayu Ale Twoja Impreza jest śliczna :wub:

 

Ty to pewnie byś ją zaraz wyglebił :D

 

Raczej nie bo to by się z celem mijało. Taka Impreza ma zapierdzielać. Choć uważam, że każde auto niżej posadzone wygląda lepiej ( poza terenowymi itp.) :P

Edytowane przez sobiech89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc z Litwy,

to jest moje jdm Sti Ver IV.

l4ih.jpghg4h.jpgdg5g.jpgyxil.jpg4zna.jpg

Modlist: (sorry ze po angielsku, ale tak wygodniej)

Forged engine internals, Ball-bearing turbo IHI VF24, Apexi Twin Chamber BOV, Syms racing un-equal length exaust manifold, 3’ Downpipe with race cat, 3’ Fujitsubo straight exhaust system, Roger Clark Ultra light 4.5kg flywheel, Exedy Clutch, Aliuminium radiator, Zero sports cooling plate, Zero sports Intercooler splitter, Blitz SusAir filter, Greddy Profec B spec2 electronic boost controller, Blitz turbo timer, Fully programmable Apexi Power FC ECU with hand controller, Cusco H-brace, rally sump guard, Coilover suspension monotube 40mm, Aliuminium front wishbones, LSD differentials front and rear, 4.444 transmission, Sti genome spherical bearings rear suspension, 4-pot front and 2-pot rear brakes, 22mm front sway bar with Arc racing drop links, 19mm rear sway bar with FlowFlex drop links, Sti genome carbon strut brace, Apexi Boost gauge, Lamco oil pressure, oil temp, voltage gauges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndrzejM ladne STI a obok stoi Silvia S15?

Tak Silvia S15 :)

 

kt5d.jpg

i climatronic ma skubaniec po przekładce !!! :)))

 

fajny sprzęcik :)

 

vagin czy Twoje autka stoja koło Pułtuskiej? chyba oprócz subaru widziałem celica GT4 :)

 

Tak, często tam jestem, dokładnie na ślężnej 222 u Kraftpol'a gdyż u niego dłubie sobie przy moich sprzętach a i jemu czasem coś pomogę jak cza ;)

GTfourka jest właśnie jego, ma chłopina tam trochę warzyw, nawet mogło by się rzec, że warzywniak niedługo otworzy!!! :D

Edytowane przez vagin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...