Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Moje powolissące 2 litry robią tak: miasto 11,8, Polska (Warszawa - Szczecin itp) 7,2. Jak miałem na plecach trzy rowery, pełny bagaż i ganze Familie: to nawet 6,8. W ten sposób jest mniej więcej od roku. Aha, jutro obchodze rocznicę. Jakiego mu (jej) paliwa nalać z tej okazji zanim odstawię do warsztaciku po wczorajszym dzwoneczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jestem zaskoczony in plus bo myślałem wogóle ciężko legacem poniżej 10 zejść a tu prosze

Mnie też zaskoczył :D bo Forysiem też 2,0 chyba poniżej 10 nigdy mi się nie udało zejść.A ten nowszy motor 2,0 jest zdecydowanie lepszy, bo i mocniejszy, lepiej brzmi, no i pali bardzo sympatycznie. No i wraz z docieraniem jeździ coraz lepiej,już złamałem 200 bez problemu, jak się dobrze pomacha tym prętem z prawej to i zbiera się nadspodziewanie dobrze-lubie to autko coraz bardziej z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje powolissące 2 litry robią tak: miasto 11,8, Polska (Warszawa - Szczecin itp) 7,2. Jak miałem na plecach trzy rowery, pełny bagaż i ganze Familie: to nawet 6,8. W ten sposób jest mniej więcej od roku. Aha, jutro obchodze rocznicę. Jakiego mu (jej) paliwa nalać z tej okazji zanim odstawię do warsztaciku po wczorajszym dzwoneczku?

Wlej mu coś dobrego (tak za 5pln za litr) i dolej 100g spirytusu(łac.-duch) coby się wyluzował na urodziny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje powolissące 2 litry robią tak: miasto 11,8, Polska (Warszawa - Szczecin itp) 7,2. Jak miałem na plecach trzy rowery, pełny bagaż i ganze Familie: to nawet 6,8. W ten sposób jest mniej więcej od roku. Aha, jutro obchodze rocznicę. Jakiego mu (jej) paliwa nalać z tej okazji zanim odstawię do warsztaciku po wczorajszym dzwoneczku?

Wlej mu coś dobrego (tak za 5pln za litr) i dolej 100g spirytusu(łac.-duch) coby się wyluzował na urodziny :mrgreen:

 

Dzięki. Rozumiem. Jak blacharze zdejmą bandaże z tylnego zderzaka, to jeszcze ją wysmaruję najlepszym woskiem. Poproszę kogoś, żeby poprowadził na myjnię, i wtedy np. z Hwojtkiem wypijemy pozostałe 900g ducha na ławeczce. Chodzi o myjnię, gdzie ławeczka i zapitka już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hwojtek: W naszym wspólnym interesie jest poszukanie wyjścia z tej sytuacji. Sama myśl o moich 450g mnie przeraża.

Wszyscy: od dzisiaj na przedniej ramce mam "Subaru Warszawa", a na tylnej Subaru Import Polska Kraków". Proszę o zezwolenie na ten "ekumenizm".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwalam bo ja poszedłem dalej, mam na Forysiu SIP K-ów i 4x4 New Targ, a na Legasiu Subaru Bielsko Biała, szukam jeszcze 4tej wersji coby ten Legaś tak nie przynudzał. Jakbym sobie jeszcze trzeciego Szuwara kupił to bym mógł ich całą sieć dealerską reklamować przy tablicach rej.:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...