Skocz do zawartości

OUTBACK MY07 3.0 R aktualizacja nawigacji potrzebna


bosy

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy

Przed wakacjami(czyli jak najszybciej;-)) potrzebuję uaktualnić mapy w nawigacji.

Chodzi mi głównie o mapy POLSKI

Czy ktoś może polecić sprawdzone miejsce i oprogramowanie?

Nigdy tego nie robiłem(mój poprzedni OUTBACK nawigacji nie posiadał).

Cenną informacją jest też dla mnie koszt całej usługi.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba sprawa jest prosta. 

 

Popraw mnie o ile sie myle.

 

NIE MA map Subaru ktore mozna uzyc w poliftowych 07-10 EU wersjach z navi, ktore by byly aktualne.

Wiec zostaje volvo (bo te natomiast dzialaja najlepiej).

 

ja mam volvo z 2012 i dzialaja naprawde OK, 13/14 nie uzywalem ale skoro sherif twierdzi ze sa ok to sa 

 

i to jest jedyny sluszny kierunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G520 w MY2007 ? Z DVD ?

W sumie to chyba sprawa jest prosta. 

 

Popraw mnie o ile sie myle.

 

NIE MA map Subaru ktore mozna uzyc w poliftowych 07-10 EU wersjach z navi, ktore by byly aktualne.

Wiec zostaje volvo (bo te natomiast dzialaja najlepiej).

 

ja mam volvo z 2012 i dzialaja naprawde OK, 13/14 nie uzywalem ale skoro sherif twierdzi ze sa ok to sa

i to jest jedyny sluszny kierunek :)

Wszytsko się zgadza, aktualność map można sobie tutaj sprawdzić:

do Subaru:

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/EUR/ViewStandardCatalog-Browse?CatalogCategoryID=4jcKCghBZTcAAAEpm1MY6rEg&ShowAllProducts=YES#

 

do Volvo :

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-VolvoEurope-Site/en_GB/-/EUR/ViewStandardCatalog-Browse?CatalogCategoryID=dF4KCghBKL0AAAE_hUIwwXsH&ShowAllProducts=YES&PersistNavigationMenu=YES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi szamocie:

 

zakladajac ze mowimy o modelu EU po lifcie (MY07-09) - czyli ten z takim dynksem:

 

e020702_img.jpg

 

Nie ma map Subaru ktore by byly aktualne i obejmowaly nasz piekny kraj.

(sa dostepne mapy europy zachodniej 2013/2014 - ale bez Polski, lub europy wschodniej z mapami Polski ale z roku 2010)

Tak wiec nie da sie kupic aktualnych map subaru gdzie bedzie Poland. I jezeli ktokolwiek pisze cos (na allegro np.) o aktualnych ORYGINALNYCH mapach Subaru pozniejszych od 2010 i w dodatku z mapa PL to po prostu leje wode

 

Alternatywa jest nastepujaca - uzyc mapy z Toyoty, Land Rovera lub Volvo.

Volvo dziala najlepiej w zasadzie to perfekcyjnie, masz podpowiedzi glosowe (po angielsku) i wszystko dziala jak trzeba.

Jedynym minusem jest to ze musisz np po odpieciu akumulatora uruchomic system z oryginalnej plyty subaru, potem wyjmujesz owa plyte i wkladasz plyte Volvo i cieszysz sie mapami.

 

Sherif natomiast postanowil ten plus ujemny zamienic na plus dodatni i zastapil na plycie volvo plik odpowiadajacy za start systemu plikiem z plyty subaru, tym samym stworzyl potwora ktory nie dosc ze pozwala na start systemu to ma aktualne mapy i nie trzeba nic przekladac.

takie Volbaru .... ale dziala.

 

sherif - tutaj szacun bo ja robilem to samo i powiem Ci ze porazka na calej linii plyta dzialala ale np nie moglem wysukiwac po adresie itd... tak wiec moze bym sie do Ciebie usmiechnal ktoregos dnia ?

 

Oczywiscie co zrozumiale posiadam ORYGINALNE plyty SUBARU oraz ORYGINALNE plyty VOLVO

 

I tak sie ma sprawa.

 

Natomiast co sie tyczy aut z US:

nie mam bladego pojecia.


bosy - mysle ze powiniennes miec 3 plyty (oczywiscie bez map Polski) :) - moze masz jedna w napedzie a poprzedni wlasciciel nie dolaczyl reszty do auta - o ile kupiles auto uzywane.

Edytowane przez piwozniak
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak, że nie ma DVD tylko zmieniarka na 6 płyt. W schowku przed siedzeniem pasażera jest urządzenie o nazwie SUBARU NAVIGATION SYSTEM i wejście na płytę i kabel USB. Przejrzę jeszcze dokumenty, które dostałem od pierwszego właściciela, ale nie przypominam sobie by były tam płyty...

Dzięki za precyzyjne info bo już prawie kupiłem na allegro "oryginalne aktualne" itd a chodzi mi głównie o aktualizację polskich map. W Europie się niewiele zmieniło...

Będę się kontaktował z sherifem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...