Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ayo, że tak zapytam bo nie pamietam Metaforycznie, coby tak wprost nie było, mam być Twoją dziwką? :mrgreen:

 

No widze, ze grubo sie zabawiacie od czasu do czasu :mrgreen:

 

 

Mlody byl mi winny 3 galki. Ayo zrobil mi pewna przysluge, w zamian oddalem mu karnet na galki Mlodego. OT cala historia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki lub kierownika niebieskiej imprezy z naleśnikiem i bez łapacza powietrza na masce. Upolowane wczoraj w GWE na Sobieskiego ;)
Odpozdrawiam w imieniu małżonki :wink: 8)

Faktycznie wczoraj była w GWE :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni (panie i panowie), wpadl do mnie Kashmere i rozmawialismy o Kopaniewie, wezmie ze soba magiczne urzadzenie do pomiarow, jezeli ktos chetny na weekendowe upalanie to prosze o dopisanie sie do tzw :P listy wypadowej :arrow:

 

1. JD555

2.

3.

4.

...

 

Musze troche przegonic moje 555 a i na nowym oleju chcialbym poczuc jakas roznice :twisted: Nano trza sprawdzic :P Wezme kamerke, jakis aparat itp i jakis filmik sie zrobi dla potomnych :wink: Moze jakiegos grilla czy cus :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kopaniewa odpadam. Ale może byłaby wola w narodzie coby zrelaksować się w czwartkowy wieczór na torze Kartcenter w Sopocie?

 

Proponuje IronMana (5 minut kwalifikacji - 20 minut wyścigu) w cenie bodaj 75pln. Jeżdżenia wystarczy, nawet dla megawypierdalaczy (mimo iż to "tylko" 25 minut).

 

Jutro (czyli prawie dziś) zadzwonie zapytać o dostępność toru. Liczba osób to 10. Proponuję wyścig o 20.30. Trzeba być około 15 minut wcześniej.

 

1. Młody

2. Sąsiad

3. Granat (?)

4. Niumen (?)

 

Nie wykluczam, ale nie obiecuję, może uda się wynegocjować jeszcze jakiś rabacik.

 

Aha, tor zewnętrzny, ten fajny, bez ślizgania (no chyba, że będzie mokro) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaloooooooooo :mrgreen:

 

 

Odebrałam wiśnie i teraz mi pachną w OBKu :mrgreen: ... aż za bardzo :shock: i chcę się ich pozbyć :mrgreen: :wink:

 

 

Na spota nie przyjadę jak zwykle, dajcie znać komu przekazać, kto będzie w czwartek :roll: :wink:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, w kwestii Kopaniewa (jeśli mowa o 31.03), to jeżeli do tego czasu dostane z powrotem swoje auto (za którym już bardzo tęsknię :( :roll: ), to na trochę do Was wpadnę... :wink:

 

1. JD555

2. tzd

3. bartolomeo (?)

4. nikko (z dużym :?: )

 

 

 

kashmere, czy już masz następcę swojego byłego, a mojego niedoszłego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...