Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Niumen, oficjalnie dzięki za pomoc, bez Ciebie nie dałabym rady ani z jedną ani z drugą sprawą :D :wink:

 

-- 23 mar 2011, o 21:33 --

 

AdaSch, pomierzyłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Wasze opinie nt firmy S Plus zajmującej sie autodetailingiem?

Zamierzam zalatac u niech kilka wgniotek parkingowych, odpryskow i zarysowan.

Za ok 20 pkt, zarysowania wew plastikow, czyszczenie lamp chca 2300 brutto. Praca wedle zapewnien ma zajac 3 dni.

 

Skontaktuj się jeszcze z Panem Wiesławem z Osowej (507130466) - to chyba najlepszy specjalista w Trójmieście...ale nie jestem pewien czy robi coś oprócz wgniotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się jeszcze z Panem Wiesławem z Osowej (507130466) - to chyba najlepszy specjalista w Trójmieście
darkogda, możesz coś więcej powiedzieć. To jest jakiś konkretny warsztat :?: na Osowej jestem prawie codziennie, a mam jedną wgniotkę na masce od kasztana i trochę nie chce mi się zgłaszać z AC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się jeszcze z Panem Wiesławem z Osowej (507130466) - to chyba najlepszy specjalista w Trójmieście
darkogda, możesz coś więcej powiedzieć. To jest jakiś konkretny warsztat :?: na Osowej jestem prawie codziennie, a mam jedną wgniotkę na masce od kasztana i trochę nie chce mi się zgłaszać z AC.

 

To nie jest żaden warsztat - ale specjalista polecany i z pewnością lepszego fachowca od wgniotków w 3M nie znajdziesz...najlepiej zadzwonić, umówić się i podjechać (powodzenia w trafieniu na miejsce 8) ) by obejrzał, wycenił i powiedział co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się jeszcze z Panem Wiesławem z Osowej (507130466) - to chyba najlepszy specjalista w Trójmieście
darkogda, możesz coś więcej powiedzieć. To jest jakiś konkretny warsztat :?: na Osowej jestem prawie codziennie, a mam jedną wgniotkę na masce od kasztana i trochę nie chce mi się zgłaszać z AC.

 

 

Primi, a kto Ci kasztana na masce zrobił :?: :mrgreen:

Złośliwiec jakiś :!:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freelancer czy ma faktycznie jakis zakład? Skąd ta opinia?

Pewnie Darek skrycie zazdrości Ci tej pięknej maździnki i nasłał Cię na jakiegoś osiłka z bejsbolem, który specjalizuje się w "poprawianiu aut powypadkowych w celu zwiększenia uzyskanego odszkodowania" :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre... pierwszy wpis TECHNOLOGIC i od razu przeprosiny

 

Karolina czy Michał?

 

Karolina.

 

A wpis pierwszy i ostatni. Wczoraj byłem u nich. Od razu bana dostali po tym wpisie... :mrgreen:

 

Czyżby szanowna Dyrekcja nie tolerowała konkurencji?

Długo nie zabawili na forum...

 

Swoją drogą to oni za bardzo nie konkurują z ASO. Przecież robią w autach to, czego ASO nie robi...

Powiedziałbym raczej, że oni uzupełniają ofertę Subaru o usługi, ktróre nie są świadczone przez autoryzowane serwisy, a których wielu z nas potrzebuje...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, Pan Wiesław z Osowej poki co brzmi zagadkowo/niedokonca przekonywujaco

Freelancer czy ma faktycznie jakis zakład? Skąd ta opinia?

 

Zrobisz jak zechcesz - ja nie namawiam tylko proponuję. Poszukaj sobie informacji na ten temat na forach autodetailingowych to będziesz wiedział :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się przyznaje do oświniaczonego zielonego GLa kombi na blachach (chyba) GDA? Parkowaliśmy dzisiaj koło siebie pod rampą :)

 

To zapewne chodziło o mnie;) Auto stało bez kierownika wiec nie miałem możliwości pozdrowić osobiście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='"Jan Drop

 

JAK TO PRZEJDZIE TO BEDZIE JAKBY NORMALNIEJ :arrow:

 

http://ubezpieczenia.wp.pl/kat,113544,t ... omosc.html

 

 

ja do dzisiaj mam problem z jedna taka ubzp....paranoja :roll:

 

ja też się bujałem z tymi od Pikusia, jak kupiłem Forka... poprzedni właściciel nie wypowiwdział polisy, a ja ubezpieczyłem gdzie indziej i Pikusie się przyjeb... i chcieli kasę, i to chyba po 4 miesiącach po zakupie auta. Bujałem się z nimi chyba dwa kolejne miesiące, że aż mi jakieś pisma od windykatorów przysyłali, ale wywalczyłem swoje i wygrałem z nimi! Trzeba dobrze terminom się przyjrzeć, bo ja właśnie dzięki drobnym rozbierznościom wygrałem z chamami!

 

Mistral

 

"rozbierznościom" a co to za słowo Panie doktorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzy, "Pewnie Darek skrycie zazdrości Ci tej pięknej maździnki"

 

 

Buhuhuhuu, bez uszczypliwości proszę! :D

 

Zautodetailinguję ją, przylepię czarny mat, postawie na skompletowanych po milionach dni walki oz canovach (front już polakierowany; są całe czarne) wtedy może liczba promili skrycie zazdroszczących zwiększy się z 0.05% na 0.056%... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się przyznaje do oświniaczonego zielonego GLa kombi na blachach (chyba) GDA? Parkowaliśmy dzisiaj koło siebie pod rampą :)

 

To zapewne chodziło o mnie;) Auto stało bez kierownika wiec nie miałem możliwości pozdrowić osobiście :P

Nadrobiliśmy brak pozdrowień wczoraj na Podwalu Przedmiejskim :)

 

Sąsiad, serio uważam, że to ładny samochodzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.05% na 0.056%...

 

Jako że promil to 10. część procenta, to powinno być 0.5 promila na 0.56 promila :D Nie zagniesz mnie przed dzisiejszym zaliczeniem z toksykologii :mrgreen::D:mrgreen:

 

za chwilę usłyszysz "późno było..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam niestety.

 

-- 24 mar 2011, o 11:57 --

 

0.05% na 0.056%...

 

Jako że promil to 10. część procenta, to powinno być 0.5 promila na 0.56 promila :D Nie zagniesz mnie przed dzisiejszym zaliczeniem z toksykologii :mrgreen::D:mrgreen:

 

za chwilę usłyszysz "późno było..."

 

Łiiii tam, to takie żarty tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...