Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie, jeszcze nikt nie zdał studiów dzięki siedzeniu na zajęciach ;)

raczej pomimo

 

Zajęć to ja już nie mam, tylko cztery zaliczenia. :lol::mrgreen:

Jedyny plus tego, że poszedłbym na nie teraz to "efekt tłumu", jeśli pójdę indywidualnie to będę musiał się uczyć 5x więcej. :twisted: Generalnie to są takie zaliczenia, które po prostu trzeba odbębnić, prawdziwa jazda po 13 czerwca. :roll: (Przypadkiem akurat po rajdzie polski 8) :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd sektor VIP...kusząca propozycja 8) to pewnie "ten" sektor z zadaszeniem i hostessami rozdającymi drinki, a kierowcy zapraszają na prawy? :twisted:

 

Oby tylko nie padało, bo jeszcze będzie słaba przyczepność ktoś wpadnie z poślizg i będzie bokiem jechał... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd sektor VIP...kusząca propozycja 8) to pewnie "ten" sektor z zadaszeniem i hostessami rozdającymi drinki, a kierowcy zapraszają na prawy? :twisted:

Hehe, nie wiem chyba tak dobrze nie ma, po prostu wejściówka zawodnicza ;) z napisem "ZAŁOGA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, jeszcze nikt nie zdał studiów dzięki siedzeniu na zajęciach ;)

raczej pomimo

 

Zajęć to ja już nie mam, tylko cztery zaliczenia. :lol::mrgreen:

Jedyny plus tego, że poszedłbym na nie teraz to "efekt tłumu", jeśli pójdę indywidualnie to będę musiał się uczyć 5x więcej. :twisted: Generalnie to są takie zaliczenia, które po prostu trzeba odbębnić, prawdziwa jazda po 13 czerwca. :roll: (Przypadkiem akurat po rajdzie polski 8) :mrgreen: )

 

8) ZUCH :mrgreen:

 

Pozdrawiam AdaSch'a (chyba, bo mina taka, ze się przestraszyłam :lol: ) na Łostowickiej około 18tej oraz czerwoną turbowannę z ciemnymi szybami, która zaryczała na Matarni około 18.45. Czyżby Oskar :wink: ?

 

Około południa jeszcze niebieskie kombi na 3Maja, odgłos przypominający Młodego :P , spojrzałam w lustro jak zaryczał i tylko tył widziałam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zamawiam zapaszki, jak ktoś jeszcze chętny, to proszę się dopisać :smile: .

 

 

A w ogóle to nieteges, bo mi Subaraka nie chcą oddać :evil: . Niby na felgę czekają, sprawdzają instalację elektryczną i nie wiadomo co jeszcze :roll: :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojeździłem dzisiaj trochę po OS-ach :mrgreen: Przy okazji pozdrowienia dla niebieskiego GTka GKA... spotkanego w Linii :D

Powiem tak, te nowe OSy (Linia , Milwino) fajne, ale dość mocno zalesione, przynajmniej ja na takie odcinki wjechałem. Linia dość gładka, ale Milwino wąskie i wyryp, ale wolnym ssakiem dało radę jechać nawet na 225/45/17 :twisted: chociaż na ten drugi OS Jimias lepszy :wink:

 

Czasu miałem mało, ale znalazłem 2 miejscówki. Proponuję odpuścić OS Kętrzyno, nie znalazłem dobrego dojazdu na miejscówki, a bliskość wsi Linia spowoduję raczej, że będzie tłok i może być mały chaos logistyczny. Szukałem miejsc takich, aby można było wjechać osobówką/imprezą :wink:

 

Mój plan jest taki i będę się go trzymać :mrgreen:

Rano 10:00 spotykamy się w Kielnie pod knajpą Karczma pod strzechą i startujemy na dojazd na OS Linia ok 33 km, który zaczyna się 11:14 Tam mamy dwa miejsca blisko siebie pomiędzy którymi możemy się poruszać jeżeli byśmy chcieli zostać dłużej lub wybieramy jedno, oglądamy czołówkę i jedziemy na Milwino, które startuje o 11:52 i tam oglądamy do końca poinieważ później i tak jest przerwa i następne OSy startują dopiero 14:28. OS Milwino puszczony jest wąskimi drogami w lesie i dlatego proponuję udać się na jego start (blisko od asfaltu) gdzie będzie można z bliska pooglądać startujących i ewentualnie przejść odcinkiem trochę wgłąb.

 

Parę fotek:

Na początek Linia.

Jadą z dołu po nawrocie:

20100514085.jpg

i potem w las

20100514084.jpg

 

Ewentualnie w innym miejscu 200-300m dalej - tutaj urwałem chlapacz, który założyłem 2 tyg temu :evil: dobrze, że nie Rally Armor :mrgreen:

20100514083.jpg

 

Sam nawrót raczej mało ciekawy

20100514082.jpg

 

Milwino, może 300-400m od startu jest takie miejsce, jeszcze dalej jest taki błotnisty wyryp, który może fajnie wyglądać :wink:

Jadą z góry po kostce

20100514087.jpg

i dalej w prawo

20100514086.jpg

 

Jak nikt się nie zjawi na zbiórce w Kielnie to ja i tak jadę :P Przedstawiony wyżej plan to mój pomysł na jutrzejszy dzień i jak ktoś ma lepszy pomysł to niech zaproponuje być może skorzystam :mrgreen: Niestety nie miałem czasu na pełne obadanie nowych dla mnie Os-ów, a odległość od mojego domu jest na tyle duża, że nie znam dobrze tych okolic. IMO wiele zależy od pogody, jak będzie zimno i mokro to szybko skończymy w karczmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 w Kielnie, pewnie wpadniemy "kupą"

 

Apal, bardzo możliwe że to ja. Przez ostatnie 4 dni na niezłym wkurwie jeżdże...uroki rzucania palenia :)

 

Niemniej jednak, odpozdrawiam :)

 

A no i pozdrawki dla AdaScha spotkanego na Wilanowskiej przed 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi rewelka rekonesans. Jutro robisz za naszego przewodnika. Jimny i Forek jakoś dadzą radę, reszta no cóż :)

 

Byliśmy grupką na stadionie żużlowym. Subaraki dały ciała :) relacji nie napiszę, bo nie pamiętam kto, kiedy i za kim.

Buffier chyba był w czubie, i zdrutowana Skoda Kuzaja :D

 

Kajto w Subaru jadąc na Lotos Quazarze zdefektował, oj będą mieli co niektórzy pole do gadania :D

 

Tak się naprawia Skodę:

 

img0211vt.th.jpg

 

Kątówka, iskry lecą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam AdaSch'a (chyba, bo mina taka, ze się przestraszyłam )

 

mam jutro komunie, a dzisiaj brałem udział w próbie ostatecznej na bierzmowanie. Auto zawalone potrawami, wszędzie maksymalne korki bo 3 rzeczy na krzyż na wyprzedazy -90% w FH i totalna blokada wszystkiego. 2 godziny z gdyni wracałem :evil::evil::evil: . wywaliłem wwszystko w garage :mrgreen: i dawaj z powrotem na świętokrzyską, łódzką, wilanowska i armii krajowej znacznie przekraczając prędkości :twisted: do św brygidy zdążyłem w ostatniej chwili, już nas w ławkach ustawiali.

 

tam mnie zerżnęli za parkowanie (próba 10 min max :evil: ) a tyle zachodu.

Dawaj ogień z powrotem do domu (za sebrnym forkiem xs z nalepkami od plejad (pozdrawiam ale nie wiem kto to był). Obecnie wszystko przygotowane, jutro impreza rodzinna a nawet dwie bo 1 komunia i bierzmowanie.

 

podobno za przekroczenia prędkości trzeba się spowiadać :roll: :?:

 

wczoraj byłem w konfesjonale (20min na kolanach :shock: ) a dzisiaj znowu jestem grzesznik pełną gębą.

nasz forumowy konfesjonał przyjmuje po nocach?

 

Aga, a jaka to skoda? Generalnie zwracam uwagę tylko na subaru i na ew auta znajomych.

 

A no i pozdrawki dla AdaScha spotkanego na Wilanowskiej przed 20

 

również pozdrowionka :mrgreen:

 

co za szalony weekend. No i znowu nie będę na imprezie :cry: PLEASE róbcie foty!

 

Niumen oglądałem galerię kopaniewo - zazdrość w żołądku ściska :oops: . No nie, chyba już wszyscy byli tylko nie ja. Szykuje się coś w najbliższym czasie? toć opon nawet nie wywaliłem aby nieć na takie właśnie wyjazdy.. Jak tak dalej pójdzie to się rozpadną ze starości a nie z zużycia :evil:

 

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pepsi.

 

i odpuszczam jutro rano o 8 parking, nic tam ciekawego sie dziac nie bedzie. a ja chce sie troche wyspac.

jade na 9.40 na osowa, stamtąd kupą (tzn ja Forkiem, nie wiem jak inni :D) jedziemy na 10 do Kielna,

kogo poza TomkiemO zgarnac po drodze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...