Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze, że to za tydzień, przestraszyłem się, że to w ten weekend.

 

w ten weekend a dokładniej w sobotę jest akcja "naprawiamy subaraki w moim garażu"

jakby ktoś chciał wpaść, zapraszam ;)

 

Od której tak mniej/więcej? Jak odrobie pańszczyzne (sobotnie zakupy z moją ukochaną) to zawitam, daleko nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że to za tydzień, przestraszyłem się, że to w ten weekend.

 

w ten weekend a dokładniej w sobotę jest akcja "naprawiamy subaraki w moim garażu"

jakby ktoś chciał wpaść, zapraszam ;)

 

dawaj namiary na PW :mrgreen:

 

Łukasz, dołącz mnie do PW - chociaż nie będę - komunia :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że to za tydzień, przestraszyłem się, że to w ten weekend.

 

w ten weekend a dokładniej w sobotę jest akcja "naprawiamy subaraki w moim garażu"

jakby ktoś chciał wpaść, zapraszam ;)

 

dawaj namiary na PW :mrgreen:

 

Łukasz, dołącz mnie do PW - chociaż nie będę - komunia :roll:

 

Tomek,

 

czyżby w sobotę nowy wehikuł w garage :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pozdro

 

ale się pitoi te forum :evil:

 

i jak to skasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pytać eksperta tzn Tomir-a :idea: :!: :mrgreen:

 

Taaa... ja już pytałam i nadal nic nie wiem :mrgreen::P

 

Ten model który mi pokazywałaś jest dla dziewczynki bardzo dobry. Przyzwoity aparat, nie najmniejszy LCD, karta pamięci , MP3 czyli to czego chcą dzieciaki. No i z klapką jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jedno miejsce dla mnie od Primiego czy też innego miejsca spotkania na OESy ?
Ke , a o czym do mnie rozmawiasz :mrgreen:

 

Czy można liczyć na jakiś transport w sobotę 15 maja z miejsca zbiórki przed rajdem po odcinkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się w Kielnie przy remizie http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&g=Kielno&q=kielno&ie=UTF8&hq=&hnear=Kielno,+Wejherowski,+Pomorskie&ll=54.452576,18.332748&spn=0.004616,0.016512&t=h&z=17%3E :mrgreen:

Ci którzy boją się, że ich subaraki posłużą za dawców organów dla Golfów mogą auta zostawić u mnie koło domu. Po wskazówki dojazdu do mnie zapraszam na PW.

Proponuję się przegrupować z rana i nie jechać na OS-a wszystkimi autami, ja będę mieć chyba 2 miejsca wolne w Dzimiasie więc zapraszam 2 szczupłe osoby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na jakiś transport w sobotę 15 maja z miejsca zbiórki przed rajdem po odcinkach ?
A teraz załapałem, chyba za szybko przeczytałem :mrgreen: Tomir jak się zmieścisz z tyłu to możesz zająć oba miejsca na tylnej kanapie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd daj sąsiadom na kino bo parking będzie potrzebny :lol:

tzd : The Host ;)

A gdzie ten parking :idea::mrgreen:

Poproszę namiary na PW może też wpadnę na chwilkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miejsca będe miał. Chyba, że moje dziewcze nie pojezie, wtedy trzy, ale na dzień dzisiejszy dwa. Pytanie do Primiego czy nie zostawie podwozia na duktach którymi nas poprowadzisz :)
Jak znajdę czas to przejadę się po drogach dojazdowych do miejscówek i zdam relację, ale nie sądzę żeby był problem. Miejscówki pewnie będą te same co przed rokiem, a w zeszłym roku kashmere dał radę kijanką :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, zorganizujesz coś po oesach? Bo na razie mowa tylko o oglądaniu.
Jak będzie pogoda to zorganizujemy jakiegoś grilla u mnie.

Paweł (ten od nagrywania wypadków :twisted: ) wspominał coś o ognisku, ale musi się na 100% zdeklarować czy przyjmie nas wszystkich :wink:

Wolałbym afterek zrobić u mnie, ale wszystko zależy od pogody :? Mamy jeszcze czas, kiełbachę można kupić w ostatniej chwili.

Ja sobotę mam całą wolną byle pogoda dopisała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, zorganizujesz coś po oesach? Bo na razie mowa tylko o oglądaniu.
Jak będzie pogoda to zorganizujemy jakiegoś grilla u mnie.

Paweł (ten od nagrywania wypadków :twisted: ) wspominał coś o ognisku, ale musi się na 100% zdeklarować czy przyjmie nas wszystkich :wink:

Wolałbym afterek zrobić u mnie, ale wszystko zależy od pogody :? Mamy jeszcze czas, kiełbachę można kupić w ostatniej chwili.

Ja sobotę mam całą wolną byle pogoda dopisała :roll:

 

Wbrew pozorom z tą kiełbachą może być największy problem. Czas najwyższy coś ustalić, bo sobie koledzy i koleżanki poumawiają coś innego na wieczór i będzie giey-party nie ognisko. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...