Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

tzd, jeden pomiar powinien starczyć. Trwa to ok 15min na auto. Przy okazji zabierz puszki wisniowe, rozliczymy się:)

 

DYNODAY:

 

1. kash- GTek /okolice 9 rano.

2. mateo- GTek

3. niumen- Tom Cruise

4. Apal- outback

5. tzd- Gtek /8.30

6. Mazda turbo- nie wiem jakie auto ( :mrgreen: )

7. AdaSch- Forester XT

8. kropkowicz- Forester XT

9. Gyraf- Impreza NA turbo

10. Meblowy- Chonda pierdząca

11. Roland- Evo VIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko ja wciąż nie wiem co oznacza to na czerwono :)

130zł do dwóch pomiarów z AFR i Boost

 

:)

 

PS. czy na wyniki pomiaru może mieć wpływ nieoryginalny rozmiar opon? (profil 55 zamiast 50, wpływ na prędkościomierz ok. 3%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko ja wciąż nie wiem co oznacza to na czerwono

 

jezeli by sie okazało że masz coś z dupy i wyszedl słaby wykres, a wiesz ze przyczyną mogła byc naprzykład wypadnięta świeca to ja przykręcasz i hamujesz drugi raz za w tej cenie. O ile sie nie myle to normalnie każdo razowe hamowanie jest płatne 100%

 

PS. czy na wyniki pomiaru może mieć wpływ nieoryginalny rozmiar opon? (profil 55 zamiast 50, wpływ na prędkościomierz ok. 3%).

 

zapewne jakas różnica w stratach na kolach, nie ma mocy na wykresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko ja wciąż nie wiem co oznacza to na czerwono

 

jezeli by sie okazało że masz coś z dupy i wyszedl słaby wykres, a wiesz ze przyczyną mogła byc naprzykład wypadnięta świeca to ja przykręcasz i hamujesz drugi raz za w tej cenie.

 

Dzięki za wyjaśnienie :)

 

Czy ktoś się pofatyguje też na 8.30 dla towarzystwa? :)

Wyjazd z Gd. pewnie ok. 7.45. (spod domu mam tam 42 km :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako żem zielony, to czy to znaczy, że 2 razy zostanie zmierzona moc i inne parametry, czyli wyniki będą "bardziej miarodajne"??

 

To znaczy, że za pierwsze dwa pomiary zapłacisz po 130zł za każdy, następne do dogadania pewnie.

 

Sport to moje drugie imię :mrgreen: :mrgreen:

Oczywiście jestem chętny. Rozumiem, że gramy na plaży? :grin: Panie w bikini, a panowie - a niech stracę - topless?? :twisted:

 

Sala w Pępowie mam nadzieję, że jeszcze czeka na nas? Może dzisiaj wieczorem mały trening? :wink: Tomir?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala w Pępowie mam nadzieję, że jeszcze czeka na nas? Może dzisiaj wieczorem mały trening? Tomir?

Dziś??? Toż to by zbrodnia przeokrutna była. Dzis jest mega sportowy wieczór, ale przed TV: siata, potem kosz, a potem piłka kopana (tego akurat nie zdzierżę, ale może ktoś lubi). Szykuje się gruuuby wieczór :lol: :cool:

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /375134480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś??? Toż to by zbrodnia przeokrutna była. Dzis jest mega sportowy wieczór, ale przed TV: siata, potem kosz, a potem piłka kopana (tego akurat nie zdzierżę, ale może ktoś lubi). Szykuje się gruuuby wieczór :lol: :cool:

 

Hmmm...no to jest okazja to wychylenia piwka. :mrgreen: PW :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, może razem polecimy z rana :roll: :wink:

możemy, w takim razie proponuję o 7.45 przy moim szlabanie - w końcu też odbierzesz swoje zapaszki lub smrodki *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklamacji nie uwzględnia się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest to DYNAMO :?: :mrgreen: może przyjadę popatrzeć na mocne auta i przy okazji odbiorę wisienkę :wink:

tzd którędy jedziecie, może się podłączę pod konwój jak wstanę :wink: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuję o 7.45 przy moim szlabanie

OK :smile:

 

tzd którędy jedziecie, może się podłączę pod konwój jak wstanę

obwodnicą do trasy Kwiatkowskiego i dalej :wink: , podłączaj się i płytkę z filmikiem z Torunia weź ze sobą :mrgreen:

 

 

ps. OBK ma inny rozstaw i nie chcę być ostatnia jak ostatnio, to może będę pierwsza :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw zmienia się w kilka sekund

 

test trwa też nie za długo, rozpędzenie do czwórki w rurę do odcinki.

 

10 min na auto chyba max, no chyba, że będą problemy z podłączeniem się do boost aby mierzyć ciśnienie, afr to żaden problem. Średnica kól nie ma znaczenia, robi się kalibrację podczas testu, ale faktycznie widać jakie maja opory.

 

ja będę około 9:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd którędy jedziecie, może się podłączę pod konwój jak wstanę

obwodnicą, możemy się umówić np na lotosie na obwodnicy ok. 8.oo czy jakoś tak...

a wisienki to może jutro mi się uda, zobaczę jak mi wyjdzie z czasem...dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, teraz też nie wszystko stracone. Nie wiem dlaczego mam taką cenę, może dlatego, że już kilka razy byłem w ostatnich kilku mc

 

ale jak napisałeś pogadamy na miejscu, myślę, że da się załatwić dobrą cenę :cool:

 

wait :mrgreen::mrgreen:

 

zadzwoniłem

 

cena 80 za pomiar na 1 ośkę - dla tego tak tanio miałem z autem żonki

wynegocjowane ceny

100 za 4x4 bez afr i boost

120 za 4x4 plus afr plus boost

 

cena dla 11 aut

 

start o 8:30 ale tylko auta nie modyfikowane (wydech), bo sąsiedzi się wściekają,

 

o 10:30 można te modyfikowane :evil:

 

kashmere,

 

mamy mu wysłać listę kto i kiedy, przy czym pamiętać o wydechach bo nie ma zgody.

 

ja będę na 9:00

 

niumen, sry chciałeś głośno musisz czekać aż się sąsiadka obudzi :shock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 za 4x4 plus afr plus boost

cena dla 11 aut

start o 8:30 ale tylko auta nie modyfikowane (wydech), bo sąsiedzi się wściekają

 

Ja mam wydech pełna seria w GT, przyjeżdżam z apal, też pełna seria, można zrobić tak, że apal zacznie swoim OBK o 8.30, potem może być Forek AdaSch potem przestawi się rozstaw na imprezy i mogę zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...