Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Niumen powysyłał wszystkim zainteresowanym moje foty z Kopaniewa, bo wiem, że kilka osób było zainteresowanych? Ja byłem przez jakiś czas odcięty od prywatnego neta stąd dłuższe milczenie. Jakby ktoś reflektował, to wieczorem wrzucę na jakąś Picasę i roześlę linka na PW (Z pewnych względów fotek na ogólnym nie pokażę. Z pytaniami 'why?', walcie do Niumena :twisted: :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tomir jak kupował Tequile na Plejady to w okolicach północy nie chcieli juz go wpuscic?

 

Następnego dnia było Boże Ciało i pracowali do 0.00 tylko.

 

Czy Niumen powysyłał wszystkim zainteresowanym moje foty z Kopaniewa

 

Do mnie nie dotarły :evil: Swojego paścia w lepszej rozdziałce poprosiłbym Seba na maila, ok ? :smile:

 

[ Dodano: Wto Cze 30, 2009 11:03 am ]

Co do spotów to ja pracuje cały lipiec i napewno mnie nie będzie na żadnym :evil: Mam nadzieje ze chociaż Kraków wypali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi wrócił ale jakoś sie tu nie zameldował
Primi wrócił, ale strasznie zakręcony jeszcze :roll: więc na foruma nie ma zbytnio czasu :oops: Za 2-3 dni dojdę do siebie to dołączę do spamowania :twisted:

Temat brakującej oponki chyba został ogarnięty, więc Toruń stoi otworem, nie wiem tylko jak z powrotem bo w niedzielę do południa powinienem być w Gdańsku :???:

właśnie wróciłem z Rucoli (tej lepszej, na Abrahama) jak zwykle mniam... :smile:
Co prawda to prawda - mniam :lol:
Mam nadzieje ze chociaż Kraków wypali :roll:
ło co chodzi, jakieś upalanie w Krakowie się szykuje, czy po pucharek się wybieracie :?: :twisted::mrgreen:

 

Teraz spadam bo mam spore zaległości w pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir nawet nie żartuj w ten sposób. Mam sam smigać do Krakowa?

Weź niumena. Komanczowóz macie mi przecież obejrzeć :mrgreen:

 

A tak przy okazji oblewania nowego GTka - w piątek co prawda zapomniałem, ale w sobotę na parkingu przy OS14 pojechałem prawie do odcinki :twisted: więc nie ma bata, furka musi się dobrze sprawować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...