Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, darecki napisał:

Niestety plan nie powiedzie się jeżeli chodzi o temat egzaminacyjny, ponieważ był tylko jeden kandydat do tytułu :D czego zupełnie nie rozumiem.... .Plan jest pokazać młodemu jak wygląda duże 3miasto :) 

W takim razie dobrej pogody życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku by mój "pierwszy raz" na Plejadach, a że nie bywałem na spotach, to nie wiem do nawet dzisiaj kto jest kto ;). Spotkałem jedynie Neuminka, Ojca Dyrektora oraz Chojnego i to tyle jeżeli chodzi o forumowiczów :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale chłopak wyrósł że go nie poznałem nawet tylko on mnie :biglol:. Ja stary dziadek (40-ka w Plejady ) mogę jedynie pokojarzyć po autach tzn numerach rejestracyjnych i nickach bębnowych na szybie bo nie nie znam wszystkich - no jeszcze Pablonasa miałem zaszczyt poznać  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam na Plejadach od 2008 roku i za każdym razem tym samum samochodem :huh: , opuściłam tylko jedne :P

 

34 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Neuminka

Chyba "niumenka" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kriskristoffers napisał:

Czyli "zapasowy" pilot by się znalazł jakby co? Bo moja żona nie wytrzyma "dzida + nawrót + szykana + dzida and stop! " :biglol:

My jedziemy jako jedna załoga więc słabo, chyba, że mnie @marhof zwolni po pierwszym OSie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ayo napisał:

a jaka trase w koncu jedziecie ?

Terenowa rzecz jasna. W zeszłym roku 9. miejsce (7. jeżeli brać pod uwagę tylko próby sportowe) w SBD i ze mną jako kierowcą, więc w tym roku może być tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...