Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ubezpieczenia to przecież nie będą przy tym samochodu oglądać , więc "przedziałek" to chyba nie problem .

Robią zdjęcia, przynajmniej mi robili (tzn mojemu autu). Przy AC to częsty standard, zresztą jak najbardziej uzasadniony.

 

Współczuję, Tomek. Wiem, jak to jest. Niestety. Co do napraw tyłka w Subaraku, w sumie polecam Janisza. Czy Młody poleca, to się musi on sam wypowiedzieć. OBK Apal znowu wyladował też u Janisza.

 

BTW dość podobna szkoda u mnie wyniosła z AC 8 tysi. ( :!: ) . Wszystko na nowych częściach. Co z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy - czy możemy zamknąć finalnie już tą feralną serię... :?:

 

Wydaje mi się, że przy "wirtualnych" ubezpieczeniach (mBank, Link4, itp.) jest niewielka szansa, że będą chcieli robić fotki...ale mogą sobie tego zażyczyć w ciągu chyba 2 tygodni od daty zawarcia ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia to przecież nie będą przy tym samochodu oglądać , więc "przedziałek" to chyba nie problem .

Robią zdjęcia, przynajmniej mi robili (tzn mojemu autu). Przy AC to częsty standard, zresztą jak najbardziej uzasadniony.

 

Widać że AC na swojego nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z AC 8 tysi. ( :!: ) . Wszystko na nowych częściach.

Nieźle... w używkach to chyba w 2kzł bym się zmieścił? :x (mówię o częściach)

 

ja chciałem nowe - zderzak, tylna klapa, tylna ściana bagażnika (części wg cen ASO kosztowały jakieś 3,5K). do tego malowanie (pewnie jakieś 2 kafle), robocizna, kilka popierdółek. podsumowali mnie z AC na właśnie taką kwotę. na szczęście w międzyczasie miałem auto zastępcze, więc na kwotę za naprawę machnąłem ręką. doubezpieczenie po wszystkim wyniosło mnie całe 130 zł więc tragedii też nie było.

 

Na używkach to nie wiem, ale jeśli byłoby malowanie, za element szpachla + lakier u Janisza chcą chyba 5 czy 7 stów, czy coś koło tego.

 

Używane części za 2k może dałoby radę kupić. raczej jest wysoka szansa, tak mysle. Może chcesz nową (przejeździła 8 miesięcy) klapę od GT-ka? :) mi się już raczej nie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, ładnie dzisiaj się ktoś chyba od was rozwalił na wyjeździe na siódemkę. widziałem że karetka przyjechała.

policja chyba przez 3 h sprzątała.

pozdro

tuż na wjeździe do mojej fabryki TIR wjechał w bok yariski (musiała wyjezdzac z rafinerii, innej opcji sobie nie wyobrażam, bo TIR jechał jakby od strony Elbląga), od strony kierowcy :( jedna osoba ranna została odwieziona na sygnale karetką do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądało to tak, że tir jechał z elbląga a o Ciebie wyjeźdzała megane a u was pełno takich, dostała strzała po stronie kierowcy i jak by wpadła pod yariskę makro. obie poduchy wywaliły, ale reni nie widziłem że kurtyny są ale dostała ładnie.

 

myślałem że to ktoś od was bo jak jeżdżę widzę co ci ludzie robią z tymi renaima a w szczególności z csrebrne liio czy co takiego rejestracja gsp. nic tylko spier.. bo to jakiś wariat jeździ. idzie totalnie na żywioł, czyli na związeniy idzie do końca i nasiłeę się gdze ś tam wbija na cm.wyprzedznie na podwójnej na łuku przed makro to codzienność.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Młody poleca?

 

Poleca :) Z takiego nie-mechaniczno-lakierniczego punktu widzenia jak mój to wygląda, że wszystko jest okej :) A tak naprawdę, to dopiero za czas jakiś będzie pewnie widać czy zrobione dobrze czy zajebiście (vide zimy i ruda). Jest może ze 3 mankamenty estetyczne (typu ciut za mało rozstrzelony napisa SUBARU na tylnej klapie), ale nie bije w oczy ;) Sprawy papierkowe ogarnięte ekstra (pełnomocnictwo fajna rzecz ;) ). Miałem tego pecha, że długo czekałem na częsci (prawie 1.5 miesiąca) no i potem ubezpieczalnia jeszcze próbowała robić problemy, ale likwidatorzy szkód u Janiszy poradzili sobie z tym z palcem w... tzn sprawnie ;)

 

tomeko74,Apal, współczuję :(

 

Nie znam się dobrze na ubezpieczeniach, ale byłem w sytuacji gdzie sprawcy nie było. Po konsultacji z agentem stwierdziłem, że łatwiej/prościej/szybciej będzie zgłosić z AC. Żebym wiedział, że tyle to i tak trwało, to jednak bym poczekał, aż sprawca się znajdzie (znalazł się następnego dnia, ale rzeczoznawca umówiony, drugi właściciel -> ojciec w drodze itepe itede zostałem przy AC). Doubezpieczenie, nie pamiętam dokładnie kwoty, ale mniej więcej coś jak tzd napisał.

 

No i jeszcze zażyczyli sobie ksero dowodu z wbitym badaniem (zawias dostał). Tzn. zażyczyli to za dużo powiedziane. Przesyłając do mnie informację o wypłaconej kwocie odszkodowania dla warsztatu, na dole małą czcionką była klauzula, że w przypadku gdy uszkodzeniu ulegnie układ hamulcowy, elementy nośne pojazdu, układ kierowniczy czy coś tam, auto musie przejść badanie techniczne, i przesłać im potwierdzenie, bo potem może być problem. W sumie i tak się kończyło i Janisz też to załatwił, także kompleksowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał zderzak przedni do malowania :mrgreen: spoko nic się nie stało, tylko jakiś kamlot mi tam małych szkód narobił. Jak sądzicie, czy u takiego np. Janisza dałoby radę zdjąć zderzak i zostawić do malowania i zabrać samochód :idea: Nie bardzo mi się uśmiecha odstawiać auta na kilka dni dla takiego drobiazgu :roll: , no i czy można bez zderzaka pomykać po mieście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeko74, współczuję :(

 

Ja będę miał zderzak przedni do malowania :mrgreen: spoko nic się nie stało, tylko jakiś kamlot mi tam małych szkód narobił.

Solidaryzujesz się z nami? :mrgreen:

 

Jak sądzicie, czy u takiego np. Janisza dałoby radę zdjąć zderzak i zostawić do malowania i zabrać samochód :idea: Nie bardzo mi się uśmiecha odstawiać auta na kilka dni dla takiego drobiazgu :roll: , no i czy można bez zderzaka pomykać po mieście :mrgreen:

Myślę, że to nie powinien być problem :roll:

 

Jestem tym bardziej zadowolona z decyzji o odstawieniu auta do Janisza, ponieważ tam, gdzie często można zamówić części do Subaru (wiecie gdzie :wink: ) powiedziano mi wczoraj, że to bardzo dobra decyzja :mrgreen: .

Dowiedziałam się również, że ASO nie współpracuje z tym lakiernikiem, na którego było tyle narzekania. Zmienili lakiernika, ale nie wiem gdzie teraz zlecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu sam siebie powitałem w klubie "trójmiejskie pogniecione subaraki" :evil:

mój tyłek został najechany przez pionowy cienki dwuteownik, który na łuku mnie nie zauważył (w zasadzie odwrotnie) i teraz mój tyłek ma przedziałek (jak to tyłek) :cry:

idę zrobić fotki, z tego co na szybko widziałem to klapa, zderzak i lampa z tyłu wgięte na ostro :( nie mogła to być obła rurka?

fotka1

fotka2

 

eh, jutro właśnie miałem przedłużać ubezpieczenie, ciekawe jaka na to jest procedura - ubezpieczą mi stuknięte auto?

 

z drugiej strony dobrze, że nic z trakcją się nie stało :)

tylko to załatwianie i czekanie... :x

 

co za beszczel jeden :evil: jak mogl Cie tak od tylu zaatakowac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tyłek został najechany przez pionowy cienki
To musiało być straszne :shock: :twisted:

 

Szczerze, to współczuję :cry: , ja po zakupie imprezy też raz zapomniałem, że to auto nie ma czujników cofania i się przytuliłem zderzakiem do drzewka :roll: , ale na szczęście plastik po kilku minutach sam powrócił do poprzedniego kształtu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pocieszanie :D

cieszę się, że trakcja nie dostała, blachy to pikuś, muszę tylko więcej fotek porobić, żeby potem ew. kupującemu pokazać, że to było tylko takie coś a nie, że mi urwało tyłek i pół samochodu było przeszczepiane

to co, zakładamy wątek "Trójmiejskie wgnioty"? :lol: ruch będzie większy niż tutaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...