Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

emotorsport, przykro mi czytać co piszesz i śmiech mnie ogarnia :lol: Nie było tutaj mowy o twoim podwórku czy też piekarni (gubię się) zanim nie wyskoczyłeś jak filip z konopi , że ktoś Cię pomawia :mrgreen: Jak już napisał tzd nie jesteś w centrum forum i nie pisz więcej w ten sposób tym sympatycznym temacie :cool: Tutaj panuje tylko wzajemne zrozumienie, miłość i koleżeństwo :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport napisał/a:

Auto przeżyło ,,testy', mimo usilnych starań i Twoich próśb żeby je skatować na maxa, bo jak się rozpadnie, to i tak problem Elka, nie Twój (obcy i nie tylko ludzie słyszeli i potwierdzą to, nawet pod przysięgą) miałem wrażenie, i nie tylko ja, że chcesz żeby coś padło i byłaś wysoce niezadowolona, że auto przetrzymało wszystkie eksperymenty jeździeckie ,, testerów"...

 

To jest bzdura, żeby nie powiedzieć więcej. Nie zapędzaj się w tą stronę. Nikogo nie namawiałam, a samochodem za naszą zgodą jeździł tylko Primi, o ile wiem.

No niestety zostałem wywołany do tablicy :evil: Nie wiem czy ktoś oprócz mnie został zaproszony do rzekomego zakatowania tego samochodu, ale jeżeli jest tak jak mówi Aga, a nie mam podstaw, aby jej nie wierzyć to moja wypowiedź może mieć jakieś znaczenie dla całej tej przykrej sprawy. Pozwolę sobie w takim razie oświadczyć Wszystkim, że NIE BYŁEM PROSZONY O ZAKATOWANIE "CZERWONEJ RAJDÓWKI" :!: :!: :!:

Nie wyobrażam sobie takiej prośby :shock: Samochodem zrobiłem kilka kółek podczas których jechałem ostrożniej niż swoim wolnymssakiem :!:

 

Jeszcze jedno - Elek osobiście nic do Ciebie nie mam i rozumiem nawet to, że tak zaciekle bronisz swojego dobrego imienia, w końcu na tym forum są potencjalni klienci dla Twojego warsztatu, poza tym każdy ma do tego prawo bez wzglęgu na okoliczności. Nie będę Ci dawać w związku z tym tzw. dobrych rad bo Ty z pewnością i tak wiesz lepiej jak zareagować. Proszę tylko grzecznie, nie wciągaj mnie w tą sprawę. Apeluję również do Wszystkich, aby powstrzymali się od komentarzy w tej sprawie. IMO tylko Apal i Elek mają prawo do zabierania głosu w sprawie czerwonego samochodu, jak będą chcieli/musieli to zrobią to publicznie i każdy wysłucha obu stron i sam wyciągnie wnioski dla siebie na przyszłość.

 

To jest najsympatyczniejszy temat na , ktorym mam zaszcyt być :!: :lol:
Ja też :mrgreen: jak na razie jest spokojnie :wink: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mateo dzisiaj na Morskiej o 14.40 :wink: .

Najpierw zdążyłam zobaczyć kurnik, później świnkę, kierownika i pomarańczki :mrgreen: .

 

Fajne te fele masz :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla reszty trójmiejskospotoforumowiczów :arrow: Party "PO MĘSKU" SOBOTA 20:oo u mnie! (szczegóły na PW :mrgreen: ) Wstęp: szklany bilet lub ... :cool:

 

Lista obecności na dzień dzisiejszy:

1. niumen

2. młody

3. tzd

4. kropkowicz

5. max

6. mateo 90%

7. tomir

8. primi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg u mnie w cenie biletu :wink: , liczba miejsc noclegowych ograniczona wyłącznie ułańską fanazją.

 

Lista obecności:

1. niumen

2. młody

3. tzd

4. kropkowicz

5. max

6. mateo 90%

7. tomir

8. primi

9. tomeko74

10.

11.

 

Sprzęt Maxa podłączony i gotowy do użycia :arrow:

band-hero-779337.jpg

 

niumen i uczestnicy, smacznego

 

Dzięki, pozdrawiam Andrzej Ciebie i Kasię!

 

 

 

kropkowicz, oby tylko tak się to skończyło... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mateo dzisiaj na Morskiej o 14.40 :wink: .

Najpierw zdążyłam zobaczyć kurnik, później świnkę, kierownika i pomarańczki :mrgreen: .

 

Fajne te fele masz :mrgreen: .

 

A dziękuję :grin:

Także pozdrawiam, choć przyznam że absolutnie nie zauważyłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja odpadam, za mało was znam na takie pijackie eskapady ;) Ale do następnej... :twisted: Oczywiście jeśli będę zaproszony ;)

 

Chyba powinniśmy się obrazić...jakie pijackie, jakie eskapady? :razz: Przeważnie to jest kawa, ciastko i "M jak miłość" :idea:

 

Jakbyś się zdecydował jednak przyjechać na chwilę to dzwoń, otrzymasz koordynaty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...