Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Młodego ktorego Impreza zaparkowana była dzisiaj pod Adademią Medyczną. Stanąłem dwa miejsca bliżej bramy.

Młody to w kombiastym wrx'ie? Jeśli tak to też go tam widuję. A cóż Was w tamte strony sprowadza?

 

A to Ty za mną jechałeś w poniedziałek? :D

 

Pozdrawiam, na "starą anatomię" się wtedy wybierałem bo miałem seminarke z ratunkowej :) Tylko w poniedziałki tam bywam, reszta tygodnia na wydz. Farmaceutycznym :)

 

Wkrótce zapraszam do "nietegesa", każda pomoc, mile widziana. Jeszcze raz dziękuję dla tzd, niumena i jeszcze jednego kolegi, chyba też z forum, którego imienia niestety nie zapamiętałem z tego całego zamiesznia. Chłopy ratujecie mi dupę po raz drugi, nie wiem nawet jak Wam się za to odwdzięczyć. Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Młodego ktorego Impreza zaparkowana była dzisiaj pod Adademią Medyczną. Stanąłem dwa miejsca bliżej bramy.

Młody to w kombiastym wrx'ie? Jeśli tak to też go tam widuję. A cóż Was w tamte strony sprowadza?

 

A to Ty za mną jechałeś w poniedziałek? :D

 

Pozdrawiam, na "starą anatomię" się wtedy wybierałem bo miałem seminarke z ratunkowej :) Tylko w poniedziałki tam bywam, reszta tygodnia na wydz. Farmaceutycznym :)

 

Wkrótce zapraszam do "nietegesa", każda pomoc, mile widziana. Jeszcze raz dziękuję dla tzd, niumena i jeszcze jednego kolegi, chyba też z forum, którego imienia niestety nie zapamiętałem z tego całego zamiesznia. Chłopy ratujecie mi dupę po raz drugi, nie wiem nawet jak Wam się za to odwdzięczyć. Dzięki jeszcze raz.

 

Ja za Tobą jechałem w poniedziałek, studiuje na lek'u ;) A daleko od starej Anatomii Cię wywiało z parkowaniem, choć parkowanie przy amg to niezła walka o ogień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dziękuję, tylko strasznie mi głupio, że to ja mam ciągle coś do Was (żeby nie było, nie życzę nikomu źle, tylko mi tak niezręcznie strasznie).

 

citto, walka o ogień chyba jest łatwiejsza niż tam zaparkować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dziękuję, tylko strasznie mi głupio, że to ja mam ciągle coś do Was (żeby nie było, nie życzę nikomu źle, tylko mi tak niezręcznie strasznie).

 

Daj spokój, nie ma za co. Przecież ja nic nie zrobiłem, do niczego mnie nie zmuszałeś. To mnie by było głupio, że kolega stoi kilometr ode mnie i jest w czarnej du..., a ja bym nie podjechał. Dziękuje dzibiemu, że się zmobilizował w półtorej minuty i podjechał ze mną. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja też mam rodzinkę w Gdańsku i znam wielu 3miejskich, którzy mieszkaja teraz w naszej krainie latjacych siekier :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Dlatego jeżeli uda mi się zrealizować pewną koncepcje ,to bedziecie w pierwszej kolejności mile widziani na cyklicznych imprezach w Ostródzie. :!: :?: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, Tomir, Ostróda jest najprężniej rozwijajacym sie miastem w pólnocno wschodniej polsce :!: I co dziwne w naszym kraju, władze tubylcze są bardzo otwarte na wszystkie inicjatywy :shock: Dlatego przeniosłem sie tu po całym swoim krutkim zyciu z Olsztyna. :!: Poczytytajcie sobie w interku nie będę tu przynudzał :lol: A Wy nie żryjcie tego gówna z Mac Śmietnic :mrgreen:

tomeko74, jesteś blisko tor w Kajkowie jest juz przeszłością, już mamy nowy teren, na którym przy motocrosie planuję zbudować tor szutrowy . Jest juz paru mocnych inwestorów ,przestaniecie nareszcie marudzić z terminami pojeżdżaw, które sie czesto nakładały na inne imprezy. :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...