Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

znowu wypadnie spotkanie z hondziarzami

no i co :mrgreen:

a Ty Kash nie byles dzis przypadkiem na skwerku? Zrobiles rundke i pojechales. :)

Widzialem świniaka na skrzydle z tyłu i rejestracje GA... Jesli to Ty to nawet stanalem obok Twojego auta(byles w srodku i powoli jechales) slepaku jeden :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLE roboty za TYLE kasy?! :shock:

 

To przeciez D A R M O ! ! !

no wiesz...jak dla mnie to jednak duza kasa,ale ogolnie masz racje. Dzieki znajomosciom udalo sie troche obnizyc koszta remonciku :) wszystko robione w serwisie...Nissana :mrgreen:

P.S. A Ty na spota dajesz kolego w przyszlosci ;)

 

Probowalem juz kiedys sie z Wami ustawic, a dokladnie (chyba)18.11.2006, ale nie chcialo Wam sie przekladac spotkania...

Niewazne!

Sledze posty, wiec moze mi sie kiedys uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu wypadnie spotkanie z hondziarzami

no i co :mrgreen:

a Ty Kash nie byles dzis przypadkiem na skwerku? Zrobiles rundke i pojechales. :)

Widzialem świniaka na skrzydle z tyłu i rejestracje GA... Jesli to Ty to nawet stanalem obok Twojego auta(byles w srodku i powoli jechales) slepaku jeden :P

 

to wszystko przez te ciemne szyby :oops: Wracalem ze szpitala i stwierdzilem ze lukne co na streecie. A gdzie stanales jak jechalem?

 

byles w srodku i powoli jechales

 

to dobrze ze bylem w srodku gdy auto jechalo, w innym przypadku czytajac to co piszesz bylbym lekko zdenerwowany :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5ka 3miejscie Ziomy,

W sobote na Bemowie mega konkretna ekipa z 3ki sie pojawila.

911Turbo, GT3, Supra, M5 i kilka jeszcze innych zabawek ktorych juz nie pamietam.

Trzeba jakies upalanko na Pomorzu zorganizowac !

26.05 ta konkretna ekipa najprawdopodobniej ponownie zawita na kolejny KJS organizowany na lotnisku pod Słupskiem. Ja raczej też tam będę, choć jeszcze nie wiem w jakim charakterze. Z dużym prawdopodobieństwem wystartuje jbbronek. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. W sumie to niedaleko.

Probowalem juz kiedys sie z Wami ustawic, a dokladnie (chyba)18.11.2006, ale nie chcialo Wam sie przekladac spotkania...

Wrong!!! Każdy był chętny, aby przełożyć dla Ciebie spotkanie na niedzielę. Jedynie siedemczwartych był innego zdania i to dla niego zostaliśmy przy sobocie. Inna sprawa, że później...nie pojawił się na spocie :???: Tym razem powinniśmy się już dogadać.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrong!!! Każdy był chętny, aby przełożyć dla Ciebie spotkanie na niedzielę. Jedynie siedemczwartych był innego zdania i to dla niego zostaliśmy przy sobocie. Inna sprawa, że później...nie pojawił się na spocie Tym razem powinniśmy się już dogadać.

 

OK, moze zbyt generalnie to okreslilem - nie pamietam szczegolow!

Mam nadzieje, ze sie dogadamy w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko przez te ciemne szyby :oops: Wracalem ze szpitala i stwierdzilem ze lukne co na streecie. A gdzie stanales jak jechalem?

szybe miales opuszczoną,a stalem (pieszo,bo auto zaparkowane przy Darze Młodzierzy) centralnie przy Twoim samochodzie na wyciągniecie reki. Tuz przed Twoja twarzą.Byłem z dziewoją. Heheh nie widziales mnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.05 ta konkretna ekipa najprawdopodobniej ponownie zawita na kolejny KJS organizowany na lotnisku pod Słupskiem. Ja raczej też tam będę, choć jeszcze nie wiem w jakim charakterze. Z dużym prawdopodobieństwem wystartuje jbbronek

 

 

Wystartuje jak dowiem się czy moja turbina poszła na emeryture czy to tylko chwilowe niedomaganie . Jeżeli nie dogadam się z moją subaryną to niebardzo będę mial czym wystartować , ale będę napewno.

 

pozdrawim

bronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5ka 3miejscie Ziomy,

W sobote na Bemowie mega konkretna ekipa z 3ki sie pojawila.

911Turbo, GT3, Supra, M5 i kilka jeszcze innych zabawek ktorych juz nie pamietam.

Trzeba jakies upalanko na Pomorzu zorganizowac !

Pozdrawiam,

Gracowy

 

Zapraszam na www.srt.anonse.pl Tam wystepuje cała ekipa. SRT organizjuje też "gry i zabawy" na lotnisku w Borsku.

 

Pozdrawiam Xavier aka. Wiseguy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie raczej tak, ale zawsze można spotkać się przy okazji KJSu. Jak by było kilku chętnych, to można sie umówić w jakimś konkretnym miejscu i dalej ruszyć już razem. Pytanie, kto co wybierze? AK Orski, czy StreetRacing? Ja będę na Lotosie, Xavier raczej na SRT, a pozostali?

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie raczej tak, ale zawsze można spotkać się przy okazji KJSu. Jak by było kilku chętnych, to można sie umówić w jakimś konkretnym miejscu i dalej ruszyć już razem. Pytanie, kto co wybierze? AK Orski, czy StreetRacing? Ja będę na Lotosie, Xavier raczej na SRT, a pozostali?

 

pzdr

Seb@

 

no ja to bede w szkole :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...