Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Knajpę to ja bym zostawił jako rezerwę w przypadku kiepskiej pogody. Mieliśmy ruszać gdzieś w pola i lasy, co by fajniejszy klimacik był. Brać ludziska toruńskiej pół kilo, jakiś boczek, cebulkę i pół chleba i mykamy na ognisko. Bergen, Ty jeździsz często po podmiejskich drogach. Nie ma tam gdzie u Ciebie na trasie do Żarnowca jakiejś fajnej polany pod lasem? A może jakieś zapomniane piaski nad wodą? Myśleć, trzymać kciuki za słońce i wrzucać jakieś propozycje.

PS. Pozdrowienia dla Oli.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tluc sie pol dnia nie ma sensu na to zeby drugie pol dnia rozpalac ognisko(zwlaszcza ze spot na 15. posiedzimy na skwerze minie godzina a za nastepna godzine sie sciemni),zjesc jedna czy dwie kiszki albo karka i sie zawijac do domu :|

jak juz to gdzies blisko. a za cholere nie wiem gdzie...Polanka Redłowska? Jest tam miejsce na ognisko jakies? To i drwa by trzeba naszukać to kolejne minuty lecą. A grill to z kolei za maly bedzie na taką juz sporą grupe. Chyba ze ktos ma wielkiego jak stodołe.

Ogolnie zeby ognisko zrobic to by trzeba przynajmniej dzien wczesniej przygotowac miejsce. A przygotujesz miejsce to ktos zyczliwy przylezie i ukradnie albo sam spali bo na gotowe wpadnie. :roll: To jest tak wiecie...na dwoje babka wróżyła.

Kiedys mozna sie zgadac poprostu i wynająć sobie na jedna noc jakies domki w jakims osrodku i wtedy ognisko robic. Wtedy to by mialo sens. No ale...to moje zdanie. Jak wiekszosc postanowi ze ognisko to sie dostosuje. Ja jednakze obstaje poprostu za knajpą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewentualnie jak ognisko to miejsce jest w Osowej nad jeziorem. Jak bylem tam zeszlego lata to byly paleniska. Miejsca na auta są. Byle pogoda była i ludzie do zbierania drewna

Poniżej szacowane miejsce docelowe (na wysokości Geanta, ale po drugiej stronie obwodnicy, gdzieś nad jeziorem):

mapauv1.th.jpg

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewentualnie jak ognisko to miejsce jest w Osowej nad jeziorem. Jak bylem tam zeszlego lata to byly paleniska. Miejsca na auta są. Byle pogoda była i ludzie do zbierania drewna :roll: :mrgreen:

Mieszkam niedaleko tego jeziora :) tak z 15 min drogi piechotka :) ( straszny tam syf sie zrobil :(, mialam tam ognisko jakies dwa tygodnie temu i malo co nie umarlam z zimna ) A jezeli chodzi o grilla, to znam fajne miejsce nad jeziorem Tuchomskim ( za Chwaszczynem, w strone Zukowa jakies 3 km ) Ladny dojazd, jeziorko tez, lasy, pola... :)

PS: dziekuje wszystkim za pozdrowienia, mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla was poznac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowilem ze nie ma co jeszcze ogniska robic. Wieczory zimne jeszcze pomimo ze w dzien moze byc cieplo. Obstaje za knajpą i tyle. Ognisko mozna zrobic w Czerwcu juz na przyklad :)

 

PS: dziekuje wszystkim za pozdrowienia, mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla was poznac :)

no to kombinuj zeby byc 14-tego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowilem ze nie ma co jeszcze ogniska robic. Wieczory zimne jeszcze pomimo ze w dzien moze byc cieplo. Obstaje za knajpą i tyle. Ognisko mozna zrobic w Czerwcu juz na przyklad :)

 

PS: dziekuje wszystkim za pozdrowienia, mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla was poznac :)

no to kombinuj zeby byc 14-tego :mrgreen:

Nie dam rady niestety :( w Maju pod koniec juz bede miala czas, mimo, ze sesja :( cos tam sie wykabinuje :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety raczej mnie nie bedzie bo:

 

1. bede mial tylko 1h

2. nie zdaze zrobic auta do soboty:(

 

Co to za argumenty ? :roll:

 

1. ok 1h spędzimy na Skwerze więc mógłbyś chociaż na tą częśc się zjawić

2. Auto nie jest przepustką do uczestnictwa w spocie ;)

 

widze ze sie nie wymigam :razz: , wiec wpadne na godzinke :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety raczej mnie nie bedzie bo:

 

1. bede mial tylko 1h

2. nie zdaze zrobic auta do soboty:(

 

Co to za argumenty ? :roll:

 

1. ok 1h spędzimy na Skwerze więc mógłbyś chociaż na tą częśc się zjawić

2. Auto nie jest przepustką do uczestnictwa w spocie ;)

 

widze ze sie nie wymigam :razz: , wiec wpadne na godzinke :smile:

 

Grzeczny chłopczyk :mrgreen:

 

 

Zaliczka za salę wpłacona :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...