Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zależało mi na opcji nakładania danych z przejazdów na film

Głowy nie dam, bo nie przetestowałem, ale mocno mi się wydaje, że na Androidzie Torque Pro z pluginem (chyba) Track recorder ma taką opcję. Pro kosztowało kilkanaście zł i były to moim zdaniem bardzo dobrze wydane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, marhof i anya jedziemy :-)

 

 

to ja wam nagram jak macie jechać a ja już będę stać w kolejce na kie :D buahaha ale ja prowadzę :D

 

ps ......Potrzebuję pożyczyć na 3 dni przepływomierz  - coś takiego http://www.subaru.pl/przeplywomierz-do-subaru-impreza-wrx-sti.html :D ...very mega proszę o pomoc jak ktoś coś ma ....

 

senk ju :D

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RL być może ze ja się przejadę, ale 169 osób :o  :wacko:       o ktorej to sie wyjezdza? ;)

 

Anya, mam takie cudo, tylko ze niby uszkodzone. Na wysokich obrotach i wysokich prędkościach występowało lekkie falowanie prędkości. Jak cie to pasuje to mogę użyczyć. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Anya, mam takie cudo, tylko ze niby uszkodzone. Na wysokich obrotach i wysokich prędkościach występowało lekkie falowanie prędkości. Jak cie to pasuje to mogę użyczyć

 

Dzięki wielkie ... niestety potrzebuję działającej by porównać z tym co mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na RL być może ze ja się przejadę, ale 169 osób :o:wacko:

nie ma co sie sugerowac,

bardziej sie obawiam, ze Ci co naprawde sie wybieraja nic nie klikneli.

zapowiada sie bardziej festyn niz pojezdzawka ;)

 

no właśnie chodzi o taki odpust i na to trzeba się nastawić przed wyjazdem

 

leci ktoś na POWER STAGE BEDNARY 31.01.2015? ja się waham :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał kupować opony to mogę dać fajny namiar na gościa z południa.

Dziś przyszły do mnie oponki 225 50 R18 Pirelli w cenie 1/3 nowych. (data produkcji 3914). Podobno przejechały 10 km nawet nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci ktoś na POWER STAGE BEDNARY 31.01.2015? ja się waham :rolleyes:

 

Jak Nam się uda z autkiem wyrobić to jedziemy :). Organizacja podobno bomba i dużo jazdy. Sama trasa też wydaje się być fajna:

 

http://youtu.be/cMvyD9vIhyo

 

Co ciekawe organizator przygotował zamiast mapki fajny opis, na którym można się wzorować (zdjęcie również od użytkownika Kons6)10911295_817148038330786_383774786411117

 

 

 

A do RL chyba też podjadę, ale jedynie pooglądać, może coś nagrać. Niestety czeka mnie docieranie silnika :cry: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

leci ktoś na POWER STAGE BEDNARY 31.01.2015? ja się waham :rolleyes:

 

Jak Nam się uda z autkiem wyrobić to jedziemy :). Organizacja podobno bomba i dużo jazdy. Sama trasa też wydaje się być fajna:

 

Co ciekawe organizator przygotował zamiast mapki fajny opis, na którym można się wzorować (zdjęcie również od użytkownika Kons6)10911295_817148038330786_383774786411117

A do RL chyba też podjadę, ale jedynie pooglądać, może coś nagrać. Niestety czeka mnie docieranie silnika :cry:

hmm a to lista zakupów czarnoksiężnika czy zadania z tegorocznej matury probnej z matematyki?

Ktos to moglby przetlumaczyć na język laicki? ;)

Edytowane przez Francisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak Nam się uda z autkiem wyrobić to jedziemy . Organizacja podobno bomba i dużo jazdy. Sama trasa też wydaje się być fajna:

 

Dzięki Tomek za streszczenie :-) i tym bardziej mnie zachęciłeś więc składajcie się szybko co by ktoś od Nas rządził w tym cyklu :-)

 

Francisza special for you tłumaczenie z inżyniersko pilotowego na laicki

 

pierwsza linijka to 40 metrów do pierwszego zakrętu w prawo (2 oznacza kąt, ewentualnie trudność zakrętu i tu jak kto woli 1 najtrudniejszy do 6 lekki zakręt-przynajmniej ja tak wolę:-)) i dodatkowa adnotacja, że zakręt jest ciasny potem po pięćdziesięciu metrach zakręt w lewo o stopniu trudności 3 itd

 

i to wszystko pilot musi przeczytać podczas jazdy   :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pierwsza linijka to 40 metrów do pierwszego zakrętu w prawo (2 oznacza kąt, ewentualnie trudność zakrętu i tu jak kto woli 1 najtrudniejszy do 6 lekki zakręt-przynajmniej ja tak wolę:-)) i dodatkowa adnotacja, że zakręt jest ciasny potem po pięćdziesięciu metrach zakręt w lewo o stopniu trudności 3 itd i to wszystko pilot musi przeczytać podczas jazdy :mrgreen:

 

Słuchać pilota to podstawa - cytat Wojtka z OES.  Macie intercomy w kaskach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...