Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Podeślijcie mi proszę na PW nr tel. do któregoś z uczestników dzisiejszej imprezki. Będzie mi łatwiej Was zlokalizować. Będę około 19-tej. Do zobaczenia.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bylo na kartach? 

Ktore polecacie - Sopot czy PGE?

Ktos chetny na wypad w tygodniu?

Moze byc rano, moze byc pozniej.  ;)

Sopot jest węższym torem z większą liczbą zawijasów więc nie jest aż takim szybkim jak PGE :)

 Mnie pewnie w czwartek nie będzie ale może w przyszłym tyg kart? Byle po godz. 15tej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platon jak masz chęć to ruszam w piątek z znajomymi na PGE godzina 18:30 - 19.00 jeszcze chyba miejsce by się znalazło. Jak coś PW.

Ja na spota nie dam rady ale w przyszłym tygodniu na gokarty chętnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@yaro, w piatek o 20:00 Lechia gra, wiec karty beda chyba zamkniete. Cos kiedys czytalem ze iles godzin przed meczem zamykaja tor. 

W przyszlym tygodniu to tylko poniedzialek zostaje. Pozniej ......  :(


maja kaski czy swoj brac ? Tylko jak pozniej na mecz wejsc ? W kasku ???  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra Lechia dopytam ale oni chyba wiedzą i by nie zarezerwowali 

 

edit: dzwoniłem i jeździmy.  Z racji tego, że ludzie się powykruszali jak ktoś ma ochote poszaleć na gokartach w piątek o 18:30 to śmiało dawać znać.

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Trójmiasto! 2'giego sierpnia wybieram się do Was, na Jarmark, do Gdańska. Ktoś może polecić jakieś sensowne, najlepiej niedrogie miejsce do zaparkowania Subaraka, aby nietrudno było się na Jarmark Świętego Dominika z niego dostać, i żeby Imprezie nie stała się krzywda? Tak na 4 godzinki max ;)

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mi artykuł wygoglowało http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdanska-temat-dnia/gdzie-zostawic-samochod-w-centrum-gdanska

Jak nie chcesz płacić to ja często stawiam na ul. Stągiewnej przy baszcie, rzut beretem od długiej.

Tylko nie wiem jak w czasie Jarmarku bo już nie pamiętam kiedy byłem.

 

ten też byłby sensowny, blisko (tylko czy darmowy to nie mam pewności)

21. Dużo miejsc parkingowych na Ołowiance, koło nabrzeża, oraz duży parking za Filharmonią Bałtycką, pusty, dostępny i niestrzeżony. Całkiem ciekawe miejsce dla ludzi którzy przyjechali na Jarmark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę parkingi nie są płatne, o ile znajdziesz miejsce ;)

Im wcześniej przyjedziesz tym lepiej.

 

Duży strzeżony parking jest przy ulicy Rzeźnickiej, stamtąd jest blisko na starówkę i jarmark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne! @Yaro - świetny artykuł - bliżej wyjazdu będę Googlał po Mapach. Twoja propozycja (Ołowianka) mnie też na tej liście najbardziej zainteresowała.

 

@Aga - będę jechał z Łeby, koło 10-11 planuję dotrzeć... wtedy już jest tłoczno? ;)

 

Swoją drogą, z innej beczki:

Która z forumowych Pań z okolic nadmorskich jeździ niebieskim Outbackiem, z różową świnią na lusterku? W ubiegłą niedzielę miałem "machanko" w jednej z miejscowości w drodze na Kołobrzeg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga - będę jechał z Łeby, koło 10-11 planuję dotrzeć... wtedy już jest tłoczno? ;)

 

Po 10 to już może być problem w czasie jarmarku, bo stragany zajmują pół miasta niestety ;)

Jak nie znajdziesz miejsca na Ołowiance/Długich Ogrodach poszukaj w rejonie Toruńskiej/Żabiego Kruka, ale nie waż się stawiać auta na Łąkowej bo możesz tego żałować ;)

Ewentualnie rejony ulicy Osiek/Wałowa, z drugiej strony starówki.

To są rejony bezpłatnego parkowania.

 

Kiedyś robiłam mapkę dla jednego forumowicza z zaznaczeniem parkingów, ale w sobotę i niedzielę parkingi w centrum nie są płatne :)

 

 

Która z forumowych Pań z okolic nadmorskich jeździ niebieskim Outbackiem, z różową świnią na lusterku? W ubiegłą niedzielę miałem "machanko" w jednej z miejscowości w drodze na Kołobrzeg ;)

 

Ja jeżdżę, ale nie przypominam sobie "machanka" w okolicach Kołobrzegu :blink: ... mam klona? :biglol:

Gdzie to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne miejsca na mojej liście do sprawdzenia ;)

A co jest na Łąkowej? Miejscy, czy... ehm... samowolni pilnujący? :P

 

"Okolicach" to chyba za dużo powiedziane ;) Skręcałaś w prawo na skrzyżowaniu, ja z przeciwnej strony. Jeśli to byłaś Ty, to jechałaś chyba z pasażerką. Ale jaka to była miejscowość to za nic sobie nie przypomnę, całą Polskę wtedy zjechałem, a lecąc na nawigacji nawet nie rejestrowałem nazw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co jest na Łąkowej? Miejscy, czy... ehm... samowolni pilnujący? :P

Miejscowi pilnujący ;)

 

 

 

"Okolicach" to chyba za dużo powiedziane ;) Skręcałaś w prawo na skrzyżowaniu, ja z przeciwnej strony. Jeśli to byłaś Ty, to jechałaś chyba z pasażerką. Ale jaka to była miejscowość to za nic sobie nie przypomnę, całą Polskę wtedy zjechałem, a lecąc na nawigacji nawet nie rejestrowałem nazw :P

To w takim razie mogłam być ja ;) ... wracałam z córką z Chojnic do Gdańska, przez Kościerzynę i Żukowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...