Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Primi, pozdrawiam Cię   Widziałam Cię jak z Opata Rybińskiego ciąłeś w Piastowską

 

 Odpozdrawiam  :)
To ja również pozdrawiam bo to zdaje się Twoja Impreza stała wczoraj wieczorem na Skarżyńskiego na Zaspie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WOW. trzeba mieć kondychę do tego. jakieś fotki? (nie te z trasy z dojazdu )

Z dojazdu i tak nic by widać nie było - rano mgła max 100 m do przodu,a powrót po ciemku już. :P 

Jak ogarnę onboard'y to może coś wrzucę.  Teraz walczę z bolem lewego kolana, rączek i pleców. Już się boje co będzie jutro.  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Primi, pozdrawiam Cię   Widziałam Cię jak z Opata Rybińskiego ciąłeś w Piastowską

 Odpozdrawiam  :)
To ja również pozdrawiam bo to zdaje się Twoja Impreza stała wczoraj wieczorem na Skarżyńskiego na Zaspie.

 

A moja  ;)

Również odpozdrawiam  :)

 

No i tradycyjne pozdro dla Max-ia na Spacerowej  :D

 

Co z tą sobotą, o której i gdzie?

Okazało się, że mam jakiś wypad sobotni z Żonką, ale wieczór będzie raczej wolny ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WOW. trzeba mieć kondychę do tego. jakieś fotki? (nie te z trasy z dojazdu )

Z dojazdu i tak nic by widać nie było - rano mgła max 100 m do przodu,a powrót po ciemku już. :P

Jak ogarnę onboard'y to może coś wrzucę.  Teraz walczę z bolem lewego kolana, rączek i pleców. Już się boje co będzie jutro.  :huh:

 

 

 

Byłeś na tym kursie 8-osobowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na indywidualnym z Colinem na prawym. Jedno auto na cały ośrodek, wiec luz mega. I jazda non-stop z krótką przerwą na lunch. 

Start o 0900 - niecała godzinka wykładu w sali i jazda. Jeździliśmy do 1700 - siły już nie miałem jeździć dalej, a trzeba było jeszcze do domu wrócić.  :(  Opon z przodu też niewiele zostało.  -_-

Były przygotowane 2 OS'y - takie aby moje auto wytrzymało - znaczy asfalt i beton. Dosyć szybkie - 3 i 4 bieg w 90%. 

Jeden na pachołkach, a drugi na oponach - ten drugi był bardziej techniczny, ciasny i wymagający. Stres tez większy, choć prędkości mniejsze.  Na nim tez jazda była na opis, który samemu się wcześniej przygotowało. Nowość dla mnie całkowita. 

Załapałem się tez na co-drive ich rajdówką po szutrach. Też dla mnie nowość i ciekawe przeżycie.  :)

Chwała mojemu samochodzikowi, ze przeżyło takie całodzienne męczarnie - znaczy mam nadzieje, ze przeżyło - jak na razie dowiozło mnie do domu i nic niepokojącego nie zanotowałem.

Colin tez wykazał maksimum cierpliwości wytrzymując z takim żółtodziobem jak ja cały dzień. Pewnie siwych włosów kilka dostał.  :biglol:

Myślę, że nauczyłem się wiele. Teraz trzeba to dalej "szlifować".  :P Tylko aby było gdzie.  :huh:

W ramach dalszych nauk - za tydzień Track Day Tor Poznań.  :D Przygotowania już trwają.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa pilna:

mialem jechac w sobote ogladac z kolezanka enterprisa, ale z powodu pogody musze zostac na statku dluzej i nie wroce do domu na czas.

czy bylby ktos chetny przejechac sie do zielonej gory w sobote z rana i wrocic do 3miasta enterprisem ?

samochod raczej pewny, ale jak juz wydawac tyle kasy to dobrze pojechac z kims kto ma jakies doswiadczenie z subarakami.

(nie spamowac i nie pytac o zdjecia kolezanki :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo myślałem że byłeś na tym:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/69385-szkolenie-rajdowe-abjtk-%E2%80%9Echampions-training-vol1%E2%80%9D/

 

 

Też próbuję się dowiedzieć jakie są kolejne terminy, miałem napisać maila, napisałem dwa i zero odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za flaszkę (najchętniej pełną :P ) komplet (czeli cztery) używane opony Bridgestone Potenza RE050A 215/45R17 87Y. Miały być "rozjechane" na jakimś placu, ale od roku leżą w piwnicy i parcieją. A że piwnica mała, to z płaczem, ale jestem zdecydowany oddać. Z pomiarów bieżnika wykałaczką, wyszło mi nawet 5 mm, ale przyjąłbym raczej 4 mm. Na pojeżdżawki nadadzą się na pewno.

 

https://lh3.googleusercontent.com/-xmNg3XTwDps/UzSHvnyOrYI/AAAAAAAAAZg/EHP5GB1vXJ8/w1093-h820-no/20140327_210151.jpg

 

https://lh4.googleusercontent.com/-rqd6u1GAs1E/UzSHx0LYZ1I/AAAAAAAAAZo/6akEtJMoOyE/w1093-h820-no/20140327_210004.jpg

 

https://lh3.googleusercontent.com/-tZbOferqkAo/UzSH_B0iKbI/AAAAAAAAAdA/bYx0k0pqd0s/w1093-h820-no/20140327_205741.jpg

 

https://lh6.googleusercontent.com/-OJtb9MHEelo/UzSIMAo1nzI/AAAAAAAAAco/0rZAivCQARA/w1093-h820-no/20140327_205725.jpg

Edytowane przez kuzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...