Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś kogoś widziałam pod serwisem ASO i salonem na grunwaldzkiej - niebieska impreza, złote felgi, wieeelki spoiler na klapie bagażnika (tyle zdołałam zobaczyć przez patrzałki).

mi się śrubka w przednim zderzaku od montowania ramki tablicy ukręciła wraz z gwintem i ani w ta ani w ta... pól dnia i rozbieranie zderzaka w plecy... ehh. lipa nie samochód (to subaru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis spocik jutro? Zaspa + ew. Real

będę i liczę na ślizganie bo mi pająki turbinę związały <_<

co do reala, to tam nie ma problemu z latarniami? nie chciałbym się zawinąć na jakiejś

a jak parkingi na westarplatte?

Auto w końcu ogarnąłem, wszystko co było "be" wymieniłem itd, teraz można się poślizgać.

 

znalazłem fajnego forka sti sg9 na części w australii. Był modzony itd. napaliłem się na kilka gratów ale po przeliczeniu kosztów transportu to jakaś masakra wychodzi. Gość ma oryginalny uchwyt cusco do forka który umożliwia mocowanie dolnego dyfuzora z sti. no i miał te fajne felgi sti enkei 17" wchodzące na zaciski zlote sti. Koszt transportu przewyższa wartość felg.

 

kto jutro planuje się poślizgać?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powydurniam się w Kopaniewie w niedzielę :yahoo:

 

też bym się poślizgał w weekend, ale mam masę zaliczeń na uczelni :( ale w następną sobotę jest następny trening:

 

http://www.rajdowetrojmiasto.pl/viewtopic.php?t=2563&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Jedzie ktoś? To już jest takie małe rajdowanie, można polatać po OSach Lotos Baltic Cup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...