Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

byłem, widziałem potwierdzam.

 

wydech też widziałem - no, ucywilizowałeś forka

 

ps.

 

ja bym coś zrobił (zabezpieczył) z tymi kablami chyba od gazu co idą po podłodze, z drugij strony jak forek nie będze juz męczony to chyba już nie grozi im zerwanie...

 

dzisiaj na rampie mi powiedzieli, że millers pod tą samą nazwą TRX Synth 75w-90 ma 100% syntetyk i półsyntetyk. To się z deko zdziwiłem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta co roku mówi mi to samo o kablach, że blisko wydechu idą ;)

 

ten olej co mówisz, to syntetyczny jest :

TRX Synth:

http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/oleje-przekladniowe/trx-synth-75w90/

 

 

i zwykły TRX, półsyntetyk:

http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/oleje-przekladniowe/trx-75w90/

taki właśnie zalany został do skrzyni do forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram graty aby darmowóz zrobić przed śniegiem no i chciałem żelastwo zalać millersem. W tym roku stilo przejedzie prawie 27kkm w ciągu roku. Teraz mam ponad 25k a przegląd był w gudniu. Czyli przepałowałem, bo filtry paliwa itp powinienem wymieniać raz na 20kkm. Przed zima to mus w przypadku diesla. Subaru już mało jeździ więc przegląd ASO-wski będze miało chyba w marcu, no chyba że pogoda narciarka dopisze to wcześniej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was nie zalegają przypadkiem półosie z sti 01-07'? Wszystko jedno w jakim stanie.

 

Ty, właśnie mi się przypomniało. Bartolomeo ma STi, można mu wykręcić.

 

 

Ciesz sie, ze wrxowe maja mniejsza srednice na wieloklinie. W innym wypadku byloby combo z felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...