Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Po Rumi od paru dni krąży czarny sedan z dużym skrzydłem, myślałem ze to Platon :wink: Ktoś od nas i sie nie chwali :?: :P

 

A no jeździ. Raz się pojawiłem na deszczowym spocie. Niestety czwartki mi nie bardzo pasują, o 0.00 zaczynam prace w piątek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzycie tego hawka ?

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-5-wr ... 98118.html

jakis czas temu byl na forum wystawiony za niecale 70 tysi, teraz jako seria za 45, widac ciezko dlubniete sprzedac....

 

na oto jest 440 imprez na sprzedaz ! to wiecej niz maluchow i polonezow razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Rumi od paru dni krąży czarny sedan z dużym skrzydłem, myślałem ze to Platon :wink: Ktoś od nas i sie nie chwali :?: :P

 

A no jeździ. Raz się pojawiłem na deszczowym spocie. Niestety czwartki mi nie bardzo pasują, o 0.00 zaczynam prace w piątek :(

 

 

A to pozdrawiam 8) Burczales niedawno przy moim sklepie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Rumi od paru dni krąży czarny sedan z dużym skrzydłem, myślałem ze to Platon :wink: Ktoś od nas i sie nie chwali :?: :P

 

A no jeździ. Raz się pojawiłem na deszczowym spocie. Niestety czwartki mi nie bardzo pasują, o 0.00 zaczynam prace w piątek :(

 

 

A to pozdrawiam 8) Burczales niedawno przy moim sklepie :P

 

A propos burczenia. Myślałem ostatnio, że sąsiedzi na mnie klną jak wyjeżdżam z garażu. Ale byłem ostatnio w serwisie na przeglądzie (gwarancja) i się uspokoiłem jak usłyszałem sti my09 z przelotem :shock:

A jaki sklep, jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Rumi od paru dni krąży czarny sedan z dużym skrzydłem, myślałem ze to Platon :wink: Ktoś od nas i sie nie chwali :?: :P

 

A no jeździ. Raz się pojawiłem na deszczowym spocie. Niestety czwartki mi nie bardzo pasują, o 0.00 zaczynam prace w piątek :(

 

 

A to pozdrawiam 8) Burczales niedawno przy moim sklepie :P

 

A propos burczenia. Myślałem ostatnio, że sąsiedzi na mnie klną jak wyjeżdżam z garażu. Ale byłem ostatnio w serwisie na przeglądzie (gwarancja) i się uspokoiłem jak usłyszałem sti my09 z przelotem :shock:

A jaki sklep, jeśli można wiedzieć?

 

 

 

A propos burczenia.Koleżanka,która mieszka w twoim bloku,właśnie mówiła,że ściany się trzęsą jak odpalasz w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kojarzy dwie niewiasty lansujace sie w srewnym wrx blob z nalesnikiem po Gdynia chyba mama z corka lol

Wow już je lubię :lol: .

 

nie wiem jak to będzie z Żarnowieckim, na pewno wpadnę co najmniej pooglądać

 

Byłem na rekonesansie w sobotę, już pierwszy spięty trenował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos burczenia.Koleżanka,która mieszka w twoim bloku,właśnie mówiła,że ściany się trzęsą jak odpalasz w garażu

wow, to co tam jest za wydech ?

myslalem ze Mlody ma glosny, ale Marus jest pupilem sasiadow :D

 

to koleżanka chyba trochę przewrażliwiona :? :!: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.10 jest organizowany puchar Borska. Byłem ostatnio i wygląda to bardzo przyjemnie. Teraz będą ustawione 2 trasy - techniczna i szybka. Po zakończeniu jazd na czas można jeździć do upadłego. Cena - 200 zł. Zapisy na http://srtc.pl/srtcc/zapisy/ Profesjonalnie i blisko Gdańska, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.10 jest organizowany puchar Borska. Byłem ostatnio i wygląda to bardzo przyjemnie. Teraz będą ustawione 2 trasy - techniczna i szybka. Po zakończeniu jazd na czas można jeździć do upadłego. Cena - 200 zł. Zapisy na http://srtc.pl/srtcc/zapisy/ Profesjonalnie i blisko Gdańska, polecam :)

wow,

lapie sie w klasie "po bulki"

coz za potwarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co mam tylko 1 auto na chodzie i nie mogę sobie pozwolić na awarię drugiego, więc wszelkie plany pojeżdżakowe stanęły pod znakiem zapytania.

 

jadąc 40 -60 km/ h w normalnym porannym ruchu przez Przymorze nagle moja forkowa skrzynia nie wytrzymała i zachrupała. brzmiało to nieprzyjemnie więc dalszej jazdy nie kontynuowałem, tym bardziej, że biegi mi zaczęły wypadać ;) doturlałem się do sklepu Mama i Ja, skąd dziś o 18.00 lawetą jedziemy do serwisu. Co prawda ASO jest nad wyraz blisko, ale...

 

Co się konkretnie stało, dowiem się pewnie po zrzuceniu skrzyni i oględzinach.

 

A do tego telefon mi odmówił posłuszeństwa, więc jakbym nie odbierał, to wcale nie dlatego że kogoś nie lubię :) zostały mi smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś razu obdzwaniałem chyba 7-8 trójmiejskich firm laweciarskich i w zasadzie wszędzie ceny były prawie identyczne (zmowa cenowa? :), więc jeśli ktoś nie ma znajomego laweciarza, to chyba w zasadzie można sobie wylosować pierwsze ogłoszenie z brzegu.

tzd, mam nadzieję, że dasz radę w miarę bezboleśnie ogarnąć sprawę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...