Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji napiszę coś o evo x :P

Wersja którą ostatnio mogłem jeździć to wersja niecałe 300km 5mt. Wg kwitów robi 5,5s do 100. Spodziewałem się mitycznego wgniatania itp, to nic takiego nie ma. bo ma tyle Nm co mój dobra seria forek czyli 355Nm, Czuć jednaj, że dłużej tego boosta trzyma. Generalnie nie nadaje się jako auto na co dzień, ze względu na hałas wszelkich dyfrów itp. Siedziska foteli są dość krótkie i po 300km już ciężko znaleźć dobrą pozycję do siedzenia. Trzymanie boczne itp super. Auto genialnie się prowadzi, chyba najlepiej ze wszystkich jakie miałem. Jednak hałas przy 140 jest tak duży, jakby się jechało 200km/h a interferencje dźwiękowe dyfrów są absolutnie koszmarne i podobno to nie jest awaria i tak ma być (auto ma minimalny przebieg). Zużycie paliwa też niemałe. Na baku nie da się dojechać "bezpiecznie" do warszawy. Chyba się starzeję, bo wolał bym jednak bardziej cywilizowane auto :mrgreen: i to nie ze względu na to, że trzęście bo tak nie jest ale na hałasujące wszystko.

Najbardziej zaskoczyło mnie rozłożenia mas. Nawet zbiornik spryskiwaczy z pompką jest z tyłu razem z akumulatorem. Pompka wyje niemiłosiernie głośno. Z przodu jest tylko silnik i niezbędny osprzęt. To chyba jest źródło tak świetnego prowadzenia. Plastiki itd, wygląda dość tandetnie, tzn twardo i łatwo ryso-walnie. Patrząc na wnętrze wrx-a Platona to inny świat, ba nawet mój forek ma kilka elementów "miękkich". Podsumowując, seryjne evo 5mt jest jak najbardziej do objechania przynajmniej na prostej bo tu liczy się wrzucanie biegów. To też obrazuje, dlaczego ludzie od razu modyfikują soft.

 

Pozdrawiam

 

 

Ojciec miał jakiś dziwny pomysł zakupu X jakoś na początku roku (zeszłoroczny model, w dobrej cenie). Na tyle na ile udało mi się zgłębić to:

 

w Polsce dostępne albo 5mt albo ten pierdolony TC - SST, fajniejsze fotele w bogatszej opcji, silnik 295KM bodajże nie pamiętam jak z niutonem. Skrzynka 5 na trasy ponoć słabo się nadaje (spalanie).

 

Nie jeździłem takim sprzętem, aczkolwiek jeśli hałas jest większy niż w bezramkowym subaru, to jakieś dziwne te auto. Mi tam może i tak to nie robi bo mi pierdylion decybeli naqrwia z wydechu :D

 

Ja tak mam od kilku tyg :mrgreen: Jakaś masakra, ale nagle zawał 3 bardzo dużych projektów.

 

 

Jak słyszę współczynnik zmienności, odzysk, albo inna średnia to mnie @$%#$T#$% strzela. A jeszcze "tabela" i "wykres". Generalnie jestem mało Officowy, także ostatnie pare tygodni z tym szitem szłow jak krew z nosa.

 

-- 8 cze 2012, o 12:59 --

 

W poniedzialek jedzie na finalne modyfikacje/poprawki. Licze, ze wkoncu to skoncze!

 

No "pacz" Pan, w poniedziałek mi przekładnie na gwarancji we fiacie wymieniają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ten kto nie na plejadach to na strefie kibica :)

 

Albo w robocie... :(:evil:

dokładnie: albo w robocie. :evil: :? :(:evil:

Jak pisał Willie S.:

 

[...]Niech ryczy z bólu ranny łoś,

Zwierz zdrów przebiega knieje,

Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś.

To są zwyczajne dzieje.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ten kto nie na plejadach to na strefie kibica :)

 

Albo w robocie... :(:evil:

dokładnie: albo w robocie. :evil: :? :(:evil:

Jak pisał Willie S.:

 

[...]Niech ryczy z bólu ranny łoś,

Zwierz zdrów przebiega knieje,

Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś.

To są zwyczajne dzieje.

 

:wink:

 

Rozdają Wam w robocie ulotki z taką propagandą? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ten kto nie na plejadach to na strefie kibica :)

 

Albo w robocie... :(:evil:

dokładnie: albo w robocie. :evil: :? :(:evil:

 

Ja przed Euro uciekłem na cztery dnia na camping do lasu... niestety przed Euro nie da się uciec tak łatwo... nawet w lesie znalazł się telewizor...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, kiedy impreza w Juracie?

 

Co... Shakira przyjechała do Juraty, to się wkręcasz, a jak zapraszam do Kąpina, to Ci za daleko :mrgreen:

... nie wiem, co Moja Żona powie na tańce z Pannami Młodymi :D ale na podbój Pólwyspu wkrótce pewnie wyruszymy.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryza to moj Klient, nie mam z tym klopotu ;)

 

 

Nigdzie nie zapraszales, nie sciemniaj...

 

Dobra dobra... dla Ciebie kilometr poza Gdańsk, to już wielka wyprawa :D

 

W każdym razie można już wkróce pomyśleć o Półwyspie, ale jeszcze chwilkę musimy zaczekać, bo teraz nic się tam nie dzieje. Jeszcze chwila.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym poinformować, że w trójmieście pojawił się "nowy" dziad. Srebrny sedan co prawda 1,8 i trochę rzeczy do zrobienia w nim jest, ale mam nadzieję, że uda mi się go ocalić. Puki co jest bardzo głośny no i bulgocze rasowo:) Może podjadę w czwartek, jeśli ktoś w ogóle się wybiera?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...